fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilgin Adımlar Anaokulu

Özel Bilgin Adımlar Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:10/18:20

Özel Bilgin Adımlar Anaokulu Hakkında

Kepez Antalya’da okul öncesi eğitimi veren Özel Bilgin Adımlar Anaokulu 3 ile 6 yaş grubu aralığında bulunan öğrencilerin gelişimlerini desteklemek adına çalışmalarını zenginleştirmektedir. Butik bir yapıda hizmet sağlayan özel anaokulu, iki katlı müstakil bir binaya sahip olup, öğrencilerin oyun oynayabileceği ferah ve geniş bir bahçesi bulunmaktadır. Okulda çocukların güvenliği için gerekli her şey dikkate alınmıştır. Özel Bilgin Adımlar Anaokulu'nda öğrencilerin yaşayarak öğrenebilmesi için çeşitli gezi ve aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Branş dersleri için alanında uzman ve deneyimli branş öğretmenleri eğitim hizmeti sunmaktadır. Okulda İngilizce dil eğitimi oyunlar eşliğinde eğlenceli bir hale getirilerek verilmektedir. Böylece çocukların dil becerileri için en elverişli dönem olan okul öncesi dönemde, dil becerileri geliştirilmektedir. Çağımızın ihtiyaçlarından birisi niteliğinde olan dil eğitimi konusunda Bilgin Adımlar, öğrencilerin gelişimini temelden desteklemektedir.
Öğrencilerin gelişimlerine doğrudan katkı sağlamak adına oluşturduğu eğitim programları; Çoklu Zeka Model, Gems ve High Scope’dur. Sınıfların oldukça geniş olduğu özel anaokulunda öğrencilerin ufkunu genişletecek eğitim çalışmaları düzenlenmektedir.
Özel Bilgin Adımlar Anaokulu, zengin eğitim materyalleri ve uygun eğitim ortamları ile donatıldığından dolayı öğrencilerin dikkatini çekebilmektedir. Okulda çocukların becerilerini geliştirmek için, akıl ve zeka oyunları, drama, modern dans, atletizm, beden eğitimi, proje kulübü, sinema, orff, satranç, el sanatları, görsel sanatlar, yüzme gibi aktiviteler yapılmaktadır. Ayrıca okulda yaz okulu hizmeti de verilerek yazın da çocukların aktivitelere katılımı sağlanmaktadır. Yemekhanesi bulunan okulda, çocuk gelişimi açısından yararlı, dengeli beslenme programı uygulanmaktadır. Rehberlik hizmetiyle de çocukların tüm gelişim, sorun ve durumları takip edilmekte ve velilere aktarılmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Hibrit Eğitim Modeli

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilgin Adımlar Anaokulu İletişim Bilgileri

Fabrikalar Mahallesi, 3007. Sokak, No:12, Kepez/antalya
0 242 335 44** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum