fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bilgin Akademi Anaokulu

Özel Bilgin Akademi Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Bilgin Akademi Anaokulu Hakkında

Özel Bilgin Akademi Anaokulu, öğrencilerinin doğa ile iç içe bir eğitim almasını desteklemek adına çevresini ağaçlar, bahçeler ve yeşillik alanlarla desteklemektedir. Büyük ve geniş fiziki imkanlara sahip olan kurumda öğrencilerin ufkunu genişletecek kapsamlı bir eğitim uygulanmaktadır. Onların hayal güçlerini artırmak adına çeşitli eğitim faaliyetleri düzenleyerek kaliteli bir eğitim hizmeti sağlanmaktadır. Küçük yaştaki öğrencilerin okul öncesindeki eğitim becerilerini kazanmasını destekleyerek onların başarılı bireyler olmalarını sağlamaktadır.
Okul öncesi dönem, öğrencilerin gelişimlerinin en yoğun ve etkili olduğu dönem niteliğinde olmaktadır. Özel Bilgin Akademi Anaokulu'nda öğrencilerin gelişimlerini desteklemek adına oluşturulan tüm eğitim faaliyetleri branşlarında donanımlı eğitmenler eşliğinde öğrencilere sunulmaktadır. Öğrencilerle birebir ilgilenerek onların gelişimlerini yakından takip eden psikolojik danışmanlık hizmeti de Bilgin Akademi'de bulunmaktadır. Antalya Döşemealtı'nda bulunan özel anaokulunda derslikler maksimum 7 öğrenci ile sınırlandırılarak kaliteli bir öğrenim sunulmaktadır.

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

Yorumlar (1)

  • EB

    Öncelikle okul sahibi Bilgin hanım olmak üzere, tüm personeli çocuklarla yakın ilişki kuruyorlar ve çok seviyorlar. Okul mevcudu kalabalık değil, çok ideal. Çok büyük bir bahçe ve bahçe içerisinde çeşitli hayvanlar, meyve ağaçları ve sosyal alanlar var. Sabahları kendi ineklerinden alınan taze sütle, kümesten topladıkları yumurtalarla kahvaltı yapılıyor. Hayvan beslemeyi, meyve toplamayı, sebze yetiştirmeyi, geri dönüşümü uygulayarak öğreniyor çocuklar. Bina içerisi de gayet temiz ve yeterli. Çeşitli branşlarda oyunla eğitim veriliyor. Öğretmenimizi çok seviyorduk; hala bazen üzüldüğünde öğretmenini ister yanında kızım:) Çocuklar okula koşa koşa gidiyorlar diyebilirim:) Eğlence, eğitim, disiplin ve doğa ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz bir okul.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bilgin Akademi Anaokulu İletişim Bilgileri

Yeşilbayır Mahallesi, Akdeniz Cd. No:72, 07190 Döşemealtı/antalya
0 534 498 63** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum