fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

İnegöl Anaokulları

İnegöl'de bulunan tüm anaokulları ve kreşler hakkında önemli bilgilere ulaşmak ve veli yorumlarını okumak için listelerimizi inceleyin! İnegöl'de bulunan özel anaokulları hakkında ayrıntılı bilgi almak için İnegöl özel anaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
12 okul bulundu.
Özel İnegöl İlkadım Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Kemalpaşa Mah.
Özel İnegöl İlkadım Anaokulu

Çocuğumu ilk etapta çok güzel alıştırdılar . ve çok severek gidiyor . yemekleri ve bahçesi çok güzel

Özel İnegöl Şirin Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Burhaniye Mah.
Özel İnegöl Şirin Anaokulu

Özel İnegöl Şirin Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel İnegöl Lale Bahçesi Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Hamidiye Mah.
Özel İnegöl Lale Bahçesi Anaokulu

Özel İnegöl Lale Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Zarafet Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Yeni Mah.
Özel Zarafet Anaokulu

Özel Zarafet Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel İnegöl Elit Grup Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Kemalpaşa Mah.
Özel İnegöl Elit Grup Anaokulu

Özel İnegöl Elit Grup Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Pırlanta Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Süleymaniye Mah.
Özel Pırlanta Anaokulu

Özel Pırlanta Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Okyanus Koleji Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Deydinler Mah.
Özel İnegöl Okyanus Koleji Anaokulu

Özel İnegöl Okyanus Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel İnegöl Osmangazi Okulları Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Yeniceköy Mah.
Özel İnegöl Osmangazi Okulları Anaokulu

Özel İnegöl Osmangazi Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel İnegöl Minik Ayaklar Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Süleymaniye Mah.
Özel İnegöl Minik Ayaklar Anaokulu

Özel İnegöl Minik Ayaklar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Devrim Kosova Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Kemalpaşa Mah.
Özel Devrim Kosova Anaokulu

Özel Devrim Kosova Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel İnegöl Doğa Koleji Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Akhisar Mah.
Özel İnegöl Doğa Koleji Anaokulu

Özel İnegöl Doğa Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Abel Koleji Mozaik Anaokulu Özel Okul
İnegöl / Hamzabey osb Mah.
Özel Abel Koleji Mozaik Anaokulu

Özel Abel Koleji Mozaik Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 16:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

İnegöl Anaokulları

Bursa ilinin İnegöl ilçesi çalışan anne ve babaların yoğun olduğu bir bölgedir. Aileler yoğun tempo içerisinde çocuklarının okul öncesi dönemini verimli geçirmesi adına İnegöl'deki anaokullarını, kreşleri ve gündüz bakımevlerini tercih etmektedir. Bölgede yer alan kurumlar alanında uzman öğretmen kadroları, büyük bahçeleri ve geniş sınıflarıyla hizmet vermekte ve bu okulların arasına her gün yenisi eklenmektedir. Sizler de Bursa İnegöl anaokullarının tamamına tek bir sayfa üzerinden ulaşarak detaylı tüm bilgilerini inceleyebilirsiniz. Çocuğunuz için en iyi okulu bulmak için kurumları tek tek gezmenize gerek kalmadan hemen iletişime geçebilir, randevu alarak kayıt için görüşme gerçekleştirebilirsiniz.


Müstakil binalarda, öğrencilerin yaş özellikleri dikkate alınarak oluşturulmuş sınıflarda eğitim alan öğrenciler hem sosyalleşmekte hem de ilkokul için bir temel oluşturmaktadırlar. Bursa İnegöl anaokulları ve devlet anaokulları her mahalleye eşit dağılmıştır. Bu durum ailelerin evlerine yakın okul bulmasını kolaylaştırmaktadır. İlçedeki kurumlar öğrencilerin kendilerini keşfedebilmeleri adına etkinlikler düzenlemekte, çeşitli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Anaokulları 2 ile 6 yaş arası öğrenci kabul etmekte ve öğrencilerin yaş özellikleri dikkate alınarak rehberlik birimi eşliğinde eğitim verilmektedir. İnegöl kreşleri ise 1 yaştan itibaren çocukları kabul etmekte ve fiziksel gelişimlerini desteklemektedir. İnegöl kreş ve gündüz bakımevlerinin; fotoğraf galerilerine, eğitim ve servis ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel olanaklarına, yabancı dil imkanlarına, adreslerine, hangi yaş aralığında öğrenci kabul ettiğine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz.


Bursa İnegöl anaokulu profillerinde bulunan veli yorumları, daha önce kurumlara çocuklarını göndermiş ebeveynler tarafından yapıldığından anaokullarının artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir vermektedir. Bu yorumlara göz atarak bölgedeki okulların hangi noktalarda fark yarattığına, hangi yönlerinin eksik kaldığına ulaşabilirsiniz. İnegöl anaokulu fiyatları, her bütçeye uygun olacak şekilde düzenlenmiştir. Sizler de ekonomik olarak sizi zorlamayacak olan okul öncesi eğitim kurumlarını hemen keşfedebilirsiniz.


İnegöl anaokullarını tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum