fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa İznik Anaokulları

İznik anaokulları ve kreşleri hakkında merak ettiğiniz detaylı tüm bilgilere listelerimiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz! İznik'de bulunan özel anaokulları hakkında ayrıntılı bilgi almak için İznik özel anaokulları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
1 okul bulundu.
Özel Bursa İznik Anaokulu Özel Okul
İznik / Mustafa kemal paşa Mah.
Özel Bursa İznik Anaokulu

Özel Bursa İznik Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:30 - 17:30

Bursa İznik Anaokulları

Bursa'nın İznik ilçesinde bulunan ve çocuklarının okul öncesi dönemini verimli geçirmelerini isteyen ebeveynlerin karşısına kaliteli ve tecrübeli kurumlar çıkmaktadır. 3 ile 6 yaş arasında olan çocuklara hizmet veren anaokullarının sayısı her geçen gün artmakla birlikte bu durum velileri mutlu etmekte aradıkları kriterlere uygun okul bulmalarının önünü açmaktadır. Sizler de çevrenizde bulunan İznik anaokullarını keşfetmek ve detaylı bilgilerine ulaşmak isterseniz okul profillerini inceleyebilirsiniz. Kurumların haritada bulundukları konumlara göz atarak evinize yakın olan kurumları görüntüleyebilir, iletişime geçerek randevu talep edebilirsiniz.


Bursa İznik'teki anaokulları modern binalarda ve geniş bahçelerde faaliyetlerini sürdürmektedirler. Öğrencilerin yaşları ve fiziki gelişmişlikleri göz önünde bulundurularak oluşturulan sınıflar sayesinde eğitim için güvenli bir ortam oluşturulmuş olmaktadır. Bölgedeki okullar İngilizcenin küçük yaşlarda daha kolay öğrenilebileceğini bildiğinden branşında uzman kişilerce yabancı dil derslerini sürdürmektedir. İznik kreşleri ve gündüz bakımevleri 6 aylık çocukları kabul etmekte ve yaş özelliklerini dikkate alınarak hizmet vermektedir. Bölgedeki kurumlar butik anaokulu konseptinde yoluna devam etmekte ve düşük ortalama sınıf mevcutlarıyla her öğrenci ile özel olarak ilgilenilmektedir. Aradığınız kriterlere uygun olan okul öncesi eğitim kurumlarına hemen ulaşabilir, listelerimizi inceleyerek okullar arasında karşılaştırmalar yapabilirsiniz.


İznik anaokullarının; bahçe ve sınıf fotoğraflarına, eğitim ve servis ücretlerine, fiziksel olanaklarına, yabancı dil imkanlarına, benimsedikleri eğitim modellerine, ortalama sınıf mevcutlarına, adreslerine, giriş ve çıkış saatlerine tek bir sayfa üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Okul profillerini ziyaret ederek kurumlar hakkında merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını alabilirsiniz. Bunun yanında veli yorumlarını okuyabilir, kolej bünyesinde bulunan anaokullarının hangi noktalarda fark yarattığına, hangi yönlerinin eksik olduğuna dair fikir sahibi olabilirsiniz. İznik anaokulu fiyatları öğrencilere sunulan hizmetlere bağlı olarak değişmektedir. Bütçenize uygun olan okulları keşfetmek isterseniz anaokulu sayfalarından kurumların ortalama eğitim ücretlerine ulaşabilirsiniz.


İznik anaokullarını tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

İznik Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum