fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa Karacabey Anaokulları

Bursa Karacabey anaokulları hakkında detaylı tüm bilgilere hemen ulaşın, bütçenize uygun anaokullarını keşfedin! Çocuğunuz için en iyi özel anaokullarına ulaşmak için Karacabey özel anaokulları sayfamızı inceleyin.
2 okul bulundu.
Özel Nisanur Minik Kalpler Anaokulu Özel Okul
Karacabey / Hüdavendigar Mah.
Özel Nisanur Minik Kalpler Anaokulu

Özel Nisanur Minik Kalpler Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
Özel Karacabey Gözde Çocuklar Anaokulu Özel Okul
Karacabey / Runguşpaşa Mah.
Özel Karacabey Gözde Çocuklar Anaokulu

Özel Karacabey Gözde Çocuklar Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Bursa Karacabey Anaokulları

Bursa'nın beşinci büyük ilçesi olan Karacabey her geçen gün artan nüfusuna bağlı olarak birçok özel ve devlet okulunun açıldığı eğitim merkezi haline dönüşmüştür. Bölgede yaşayan ve 3 ile 6 yaş arasında çocuğa sahip aoln ailelerin karşısına uzun yıllardır eğitim veren anaokulları ve kreşler çıkmaktadır. Karacabey anaokulları kendilerini tercih eden velilerin düşüncelerine önem vermekte ve ailelerin çocuklarının eğitiminde aktif rol alması adına çeşitli etkinlikler düzenlemektedir. İlçede yer alan kurumlar öğrenci merkezli ilerlemekte ve bireysel farklılıkları göz önünde bulundurarak yollarına emin adımlarla devam etmektedirler. Çocuğunuzun için önemli bir süreci kapsayan okul öncesi döneminin verimli geçmesi ileriki yıllarda alacağı akademik eğitimi doğrudan etkilemektedir. Çocuğunuzun için en ideal okulu bulmak için anaokullarını tek tek gezecek vaktiniz yoksa tek bir liste üzerinden bölgede yer alan bütün kurumlara ulaşabilirsiniz.


Karacabey özel anaokulları düşük ortalama sınıf mevcutları ve fiziksel imkanlarının çeşitliliğiyle ilçedeki ebeveynlerin dikkatini çekmektedir. Bunun yanında devlet anaokulları ise bulundukları mahalleden öğrencilere hizmet vermekte ve öğrencilerin ilkokula hazır olmaları adına okuma-yazma çalışmaları yapmaktadır. Bölgede yer alan Karacabey kolejleri ise verdikleri yabancı dil eğitimi ile fark yaratmaktadırlar. Öğrencilerin en az iki yabancı dilde yetkinlik kazanmasını amaçlayan kolejler düzenledikleri gezilerle de öğrencilerinin farklı ortamlarda pratik yapmalarını istemektedir. Karacabey kreşleri ise Sizler için özel olarak hazırladığımız listelerimizi inceleyebilir, filtreleme seçeneklerini kullanarak çocuğunuz için en iyi okulu hemen bulabilirsiniz. Kurumlardan geri dönüş almak adın form doldurabilir, sizlere uygun okullardan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Bursa Karacabey'deki anaokulları giriş ve çıkış saatlerini velilerin isteği doğrultusunda şekillendirebilmektedir. Yarım gün veren eğitim kurumlarının da bulunduğu bölgede okullar genellikle tam gün hizmet sunmaktadır. Oyun ile öğrenmenin çok daha verimli sonuçlar aldırdığını bilen anaokulları bu sebeple büyün oyun alanları ve bahçeleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. İlçedeki anaokulu ve kreşlerin; fotoğraf galerilerine, eğitim ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziki olanaklarına, benimsedikleri eğitim modeline ve kulüp imkanlarına hızlıca ulaşabilirsiniz. Okul profillerinden daha önce kurumlara çocuklarını göndermiş veliler tarafından yapılan yorumları okuyabilir, okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Bütçenize uygun olan anaokullarını bulmak için Karacabey anaokulu fiyatlarına göz atabilir, kesin fiyat bilgisi için okullarla iletişime geçebilirsiniz.


Karacabey anaokullarını tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Karacabey Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum