fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Mustafakemalpaşa Anaokulları

Mustafakemalpaşa'daki anaokullarını tercih etmiş velilerin yorumlarını okumak ve fotoğraflarını görüntülemek için listelerimizi incelemeye başlayın! Çocuğunuz için en iyi özel anaokullarına ulaşmak için Mustafakemalpaşa özel anaokulları sayfamızı inceleyin.
4 okul bulundu.
Özel Masalkent Mavi Masal Anaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Cumhuriyet Mah.
Özel Masalkent Mavi Masal Anaokulu

Özel Masalkent Mavi Masal Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
Özel Selimiye Sevgi Yuvası Anaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Selimiye Mah.
Özel Selimiye Sevgi Yuvası Anaokulu

Özel Selimiye Sevgi Yuvası Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Sevimli Minik Kalpler Anaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Barış Mah.
Özel Sevimli Minik Kalpler Anaokulu

Özel Sevimli Minik Kalpler Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 17:30
Özel Neşeli Kalpler Anaokulu Özel Okul
Mustafakemalpaşa / Barış Mah.
Özel Neşeli Kalpler Anaokulu

Özel Neşeli Kalpler Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Mustafakemalpaşa Anaokulları

Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde hizmet vermekte olan özel ve devlet anaokulları bölgedeki okul öncesi eğitim ihtiyacını karşılamak adına bölgede uzun yıllardır faaliyet göstermektedirler. Sizler de listemizde yer alan kurumların detaylı tüm bilgilerine hızlıca ulaşabilir, kurumların haritada bulundukları konumları inceleyerek evinize yakın okulları tercih edebilirsiniz. Alanında uzman öğretmenler ile faaliyetlerini sürdüren Mustafakemalpaşa anaokullarını tercih ederek çocuğunuzun verimli bir ilkokula hazırlık dönemi geçirmesini sağlayabilirsiniz.


Anaokulları 3 ile 6 yaş arası öğrenci kabul etmekte ce bu öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerini desteklemek adına kendilerini her geçen gün güncellemekte, çağa ayak uydurmaktadır. Mustafakemalpaşa kreşleri ise 6 aylık çocuklardan başlayarak 6 yaşa kadar eğitim vermektedir. Benimsenen eğitim modeli kurumların eğitime bakış açıları hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. Bölgedeki anaokulları genellikle Montessori, Reggio Emilia, Waldorf ve Çoklu Zeka gibi eğitim modellerini benimsemekte ve bu binalarını bu modellere bağlı kalarak dizayn etmektedir. Sizler de en ideal anaokulunuzu zaman kaybetmeden bulmak için okul profillerini inceleyebilir, form doldurarak kurumların size geri dönüş yapmasını sağlayabilirsiniz.


Mustafakemalpaşa anaokullarının; fotoğraf galerine, eğitim ücretlerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel olanaklarına, yabancı dil imkanlarına, haritadaki konumlarına, giriş ve çıkış saatlerine hemen ulaşabilir, aradığınız nitelikleri tamamını bünyesinde barındıran kurumlardan randevu talep edebilirsiniz. Bölgedeki okulların eğitim saatleri genelikle ailelerin isteği doğrultusunda şekillenmekte, çalışan aileler için eğitim saatinden önce okula öğrenci kabul edilmektedir. Mustafakemalpaşa'daki anaokullarının birçoğunda servis bulunmakta ve öğrenciler evlerine güvenli bir şekilde ulaştırılmaktadır. Veli yorumları daha önce okulları deneyimlemiş ve çocuğunu yorum yaptığı okula göndermiş ebeveynler tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple anaokullarını daha yakından tanımak adına bu yorumlara göz atabilirsiniz. Bütçenize uygun kurumları bulmak için okulları tek tek gezecek vaktiniz yoksa Okul.com.tr üzerinden anaokulllarının eğitim ve servis ücretlerine ulaşabilir, zaman kaybetmeden aradığınız kriterlere uygun okulları keşfedebilirsiniz.


Mustafakemalpaşa anaokullarını tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum