fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Nilüfer Beşevler Anaokulları

Nilüfer Beşevler Anaokulları fiziki olanakları, eğitim imkanları ve donanımlı eğitmenler ile öğrencilerin gelişimini her açıdan desteklemektedir.
4 okul bulundu.
Özel Bursa Akrida Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Beşevler Mah.
Özel Bursa Akrida Anaokulu verified

Öncelikle belirtmek isterim ki okul müdürünüz çok tatlı ve cana yakın bir bayan. çocuklarlada çok ilgili.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bursa Hilal Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Beşevler Mah.
Özel Bursa Hilal Anaokulu

Mükemmel bir okul keşke ilkokulu da olsa ... organik tarım yapıyorlar çocuklarımız ekip biçiyor . iki çocuğumda burda ....

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Beşevler Cebir Okulları Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Beşevler Mah.
Özel Beşevler Cebir Okulları Anaokulu

Özel Beşevler Cebir Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 18:00
Özel Beşevler Kaplan Okulları Anaokulu Özel Okul
Nilüfer / Beşevler Mah.
Özel Beşevler Kaplan Okulları Anaokulu

Özel Beşevler Kaplan Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  12:30 - 12:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Nilüfer Beşevler Anaokulları

Beşevler, Bursa'nın gözde semtlerinden biridir ve ebeveynlerin çocuklarının eğitim alabilecekleri birçok anaokulu seçeneğini bünyesinde barındırmaktadır. Bu semtte yer alan anaokulları, çocukların eğitimleri sırasında fiziksel, zihinsel, duygusal ve sosyal gelişimlerine yardımcı olacak birçok farklı öğrenme faaliyeti sunarlar.


Beşevler Mahallesi'ndeki anaokulları, farklı öğrenme yaklaşımları, müfredatlar ve eğitim sistemlerine sahiplik etmektedir. Beşevler anaokulları, çocukların eğitim sürecinde öğrenmelerini ve keşfetmelerini sağlamak için birçok farklı etkinlik ve oyun içerikleriyle eğitimini desteklemektedir.


Nilüfer Beşevler'deki anaokulları, genellikle 2-6 yaş arası çocuklar için eğitim sunmaktadır. Bu anaokulları, çocukların okula hazırlanmalarına ve ilerideki akademik yaşamlarına hazırlanmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir. Bunun için öğrenme sürecinde olan çocukların sosyal, zihinsel, duygusal ve fiziksel gelişimlerine öncelik vermektedir. Beşevler anaokulları, çocukların oyun oynayarak öğrenmelerine ve sosyal becerilerini geliştirmelerine olanak tanıyan öğretim yöntemleri kullanmaktadır.


Beşevler mahallesinde yer alan anaokulları, öğrencilerin kendilerini ifade etmelerini sağlamak için sanat, müzik, drama ve dans dahil birçok farklı aktiviteye ev sahipliği yapmaktadır. Bu aktiviteler, çocukların özgüvenlerini geliştirmelerine ve yaratıcı düşünmelerine yardımcı olmaktadır. Bu aktivitelerle beraber küçük yaştaki öğrencilerin grup içinde çalışma ve paylaşma becerileri kazanmalarını da sağlamaktadır.


Beşevler anaokulları, genellikle yarım gün veya tam gün eğitim seçenekleri hazırlamaktadır. Tam gün seçenekleri, öğrencilerin öğle yemeği dahil tüm gün boyunca okulda kalabilmelerini sağlamaktadır. Yarım gün seçenekleri ise öğrencilerin öğleden sonra evlerine gitmelerine izin vermektedir. Bunlarla birlikte bazı anaokulları da haftada 3 veya 5 gün eğitim seçenekleri sunmaktadır. Bu seçenekler ile ailelerin çocuklarının eğitimlerini planlamalarına yardımcı olunmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin okul dışı aktivitelere katılmalarına da izin vermektedir.


Nilüfer Beşevler Anaokulları, çocukların eğitimlerinde farklı yaklaşımları eğitim sistemlerinde bulundurmaktadır. Bazı okullar, Montessori yaklaşımı gibi belli bir öğrenme yaklaşımı izlerken, bazı okullar daha geleneksel bir eğitim yaklaşımı izlemektedir. Bu okullar, çocukların öğrenme stillerine, kişiliklerine ve ihtiyaçlarına göre farklı yaklaşımlar sunarak, onların en iyi şekilde gelişimini desteklemektedir.


Beşevler anaokulları, öğrencilerin sağlıklı bir ortamda öğrenmelerini sağlamak için hijyen ve güvenlik önlemlerini bünyelerinde bulundurmaktadır. Öğrencilerin düzenli olarak yemeklerden önce ve sonra ellerinin temizlenmesi, hijyenik tuvaletler ve sağlıklı beslenme seçenekleri sunulması gibi önlemler almaktadır. Böylelikle öğrencilerin sağlıklı bir ortamda eğitim almalarını desteklemektedir. Beşevler anaokulları, ailelerin ihtiyaçlarına göre farklı eğitim seçenekleri sunmakta ve öğrencilerin eğitimlerini en iyi şekilde planlamalarına yardımcı olmaktadır.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum