fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bursa Yenişehir Anaokulları

Yenişehir anaokulları listesi üzerinden kurumların detaylı bilgilerini inceleyerek çocuğunuz için en uygun okulu hemen seçin! Çocuğunuz için en iyi özel anaokullarına ulaşmak için Yenişehir özel anaokulları sayfamızı inceleyin.
4 okul bulundu.
Özel Yenişehir Sevgi Bahçesi Anaokulu Özel Okul
Yenişehir / Yenigün Mah.
Özel Yenişehir Sevgi Bahçesi Anaokulu

Özel Yenişehir Sevgi Bahçesi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
Özel Özgür Anaokulu Özel Okul
Yenişehir / Yenigün Mah.
Özel Özgür Anaokulu

Özel Özgür Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
Özel Yenişehir Okyanus Koleji Anaokulu Özel Okul
Yenişehir / Kurtuluş Mah.
Özel Yenişehir Okyanus Koleji Anaokulu

Özel Yenişehir Okyanus Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
Özel Kelebek Anaokulu Özel Okul
Yenişehir / Yenigün Mah.
Özel Kelebek Anaokulu

Özel Kelebek Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:30 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Bursa Yenişehir Anaokulları

Yenişehir, Bursa'nın gelişmekte olan ve sınırları içerisinde bulundurduğu havalimanı sebebiyle hareketli bir ilçesidir. Bölgede bulunan özel ve devlet anaokulları çocukların zihinsel ve bedensel gelişimlerini desteklemekte ve akademik anlamda oluşturdukları temel ile onları ilkokula hazır hale getirmektedir. Bursa Yenişehir anaokulları, 2 ile 6 yaş arasında bulunan öğrencilere hizmet vermekte ve bu yaş aralığında bulunan öğrencilerin sürekli gözetilmeye ve korunmaya ihtiyacı olduğundan kurumlar dersleri 2 öğretmenle birlikte ilerletmektedir. İlçedeki anaokulları Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlemiş olduğu eğitim programlarını uygulamaktadır. Ezberden uzak, yaparak ve yaşayarak öğrenen öğrenciler bu sayede aldıkları eğitimi hayatlarının geri kalanında daima hatırlamaktadırlar. Sizler de bölgede yer alan kurumların tamamına tek bir sayfa üzerinden ulaşabilir, aradığınız kriterlere uygun olan okullarla hızlıca iletişime geçebilirsiniz.


Anaokulları dışında 6 aydan itibaren öğrenci kabul eden Yenişehir kreşleri ve gündüz bakımevleri de çalışan ve çocuklarını bırakabilecek bir yuva arayan ailelerin yardımına yetişmektedir. Bu kurumlarda çocukların yaş özellikleri dikkate alınarak eğitim verilmekte ve kendilerini keşfedebilmeleri adına etkinlikler ve drama çalışmaları yapılmaktadır. Bölgede yer alan butik anaokullarının ortalama sınıf mevcutlarının düşük olması, öğretmenlerin her öğrenci ile tek tek ilgilenebilmesinin önünü açmaktadır. Bu durum birçok velinin bu bölgedeki okulları tercih etmesini sağlamaktadır. Öğrencilerin farklı kültürlere bakış açılarını zenginleştirmek ve yabancı dile olan ilgi ve alakalarını arttırmak adına İngilizce eğitimi verilmektedir. Yenişehir'deki anaokullarının; eğitim ücretlerine, benimsedikleri eğitim modeline, fotoğraf galerilerine, ortalama sınıf mevcutlarına, fiziksel imkanlarına, hangi yaş aralığındaki öğrencileri kabul ettiğine, haritadaki konumlarına, giriş ve çıkış saatlerine okul profillerinden hemen ulaşabilirsiniz. Çocuğunuz için en iyi okulu vakit kaybetmeden bulabilir, kurumlarla iletişime geçerek kayıt için randevu talep edebilirsiniz.


Yenişehir kolejlerinde öğrencilerin psikolojik gelişimleri rehber öğretmenler tarafından takip edilip raporlanmakta ve ebeveynler ile düzenli olarak paylaşılmaktadır. Bunun yanında kurumlarda bulunan yemekhaneler doğal ve organik yiyecekler ile öğrencilerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bursa Yenişehir anaokulları listesinde bulunan profiller üzerinden daha önce o kuruma çocuğunu göndermiş olan velilerin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu yorumlar okulların artı ve eksi yönleriyle ilgili sizleri fikir sahibi edecektir. Okulun aylık fiyatları ise sunulan imkanlara ve hizmetlere bağlı olarak değişmektedir. Anaokullarının; eğitim, servis, kırtasiye ve diğer ücretlerine hemen ulaşıp bütçenize uygun kurumları belirleyebilirsiniz.


Yenişehir Kreş Fiyatları

Yenişehir kreş fiyatları 2000 ile 4000 TL arasında değişebilmektedir. Yenişehir'de yer alan kreş ve anaokulları küçük yaştaki öğrencilerin temel eğitim becerileriyle donatılmasını desteklemek adına eğitim programları oluşturmaktadır. Ayrıcalıklı ve özgün eğitim içerikleriyle öğrencilerin ilkokul seviyesine hazırlığı desteklenmektedir. Yenişehir kreş ve anaokulları genellikle butik yapıda müstakil binalarda eğitim hizmeti sağlamaktadır. Kolej bünyesinde bulunan anaokulları da öğrencilere okul öncesi eğitim vermektedir. Yenişehir anaokulu fiyatları 1750 ile 6000 TL aralığında bulunabilmektedir. Yenişehir bölgesindeki tüm okulları tek bir listeleme sayfası üzerinden kolayca inceleyerek size en uygun okulu kolayca keşfedin!


Yenişehir Kreş Tavsiyeleri

Yenişehir'deki kreş ve anaokulları arasından öğrenciniz için uygun okul ya da okulları kolayca bulun! Okul.com.tr, Yenişehir anaokulları listesini oluşturarak bölgedeki tüm okulları tek bir sayfada inceleme imkanı sağlamaktadır. Yenişehir anaokulları listesi üzerinden bölgedeki tüm kurumları kolayca inceleyin! Yenişehir'de tavsiye edilen anaokulları;


Yenişehir anaokullarını tek tek inceleyecek vaktiniz yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Yenişehir Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum