fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bademli Anaokulu

Özel Bademli Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 12
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/17:00

Özel Bademli Anaokulu Hakkında

Özel Bademli Anaokulu, Mudanya bölgesinde 12 kişilik sınıflarda uzman ve tecrübeli eğitim kadrosuyla okul öncesi eğitimlerini sürdürmektedir. Okulda kapalı spor salonu, revir, uyku odası, sanat atölyesi, yemekhane, bahçe, müzik odası, oyun alanı, spor alanı gibi çeşitli fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Okul öğrencilerine sunduğu bu fiziksel imkanlar ile eğitimlerini pekiştirmeyi, daha etkili hale getirmeyi ve akılda kalıcılıklarını artırmayı amaçlamaktadır. Özel Bademli Anaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, drama, modern dans, origami, yabancı dil kulübü, atletizm, dans, ebru, gitar, yoga, robotik ve kodlama, görsel sanatlar, ekoloji, değerler eğitimi, el sanatları, jimnastik, piyano, satranç gibi sanat ve spor kulüpleri bulunmaktadır. Kurum kulüp aktiviteleri ile gelişim çağındaki öğrencilerini her yönden desteklemeyi amaçlamaktadır.
Özel Bademli Anaokulu'nda öğrenci odaklı, bireysel yetenek ölçekli aynı zamanda öğrencinin istek ve ihtiyaçlarının büyük yer tuttuğu bir eğitim programı izlenmektedir. Kurum bu eğitim programı ile her biri birbirinden farklı karakterde olan öğrencileri için en verimli eğitimi vermeyi amaçlamaktadır. Okulda İngilizce yabancı dil dersi verilmektedir. Yabancı dilin yüksek derecede önemli olduğu günümüz dünyasında kurum İngilizce dilini ana dil seviyesinde öğrenebilmiş bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Okulda eğitim 09.00'da başlayıp 17.00'da son bulmaktadır ayrıca okulda güvenlik, rehberlik, servis ve organik beslenme hizmetleri sunulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bademli Anaokulu İletişim Bilgileri

Bademli Mah. Eğitim Cad. Belen 4 Sitesi, No:14, Mudanya/bursa
0 224 549 23** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum