fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bursa Moi Anaokulu

Özel Bursa Moi Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Bursa Moi Anaokulu Hakkında

Özel Bursa Moi Anaokulu, Mudanya bölgesinde 10 kişilik sınıflarda okul öncesi eğitimlerini sürdürmektedir. Okul kapalı spor salonu, revir, uyku odası, konferans salonu, sanat atölyesi, yemekhane, bahçe, kütüphane, müzik odası, oyun alanı, spor alanı gibi çeşitli fiziksel imkanlara sahiptir. Okul öğrencilerine sunduğu bu fiziksel imkanlar ile eğitimlerini hem uygulamalı biçimde verebilmekte hem de akılda kalıcılığını artırmaktadır. Özel Bursa Moi Anaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, drama, gezi kulübü, halk oyunları, modern dans, origami, yabancı dil kulübü, yoga, tiyatro, atletizm, beden eğitimi, dans, gitar, müzik kulübü, dekoratif sanatlar, ekoloji, görsel sanatlar, robotik ve kodlama, değerler eğitimi, el sanatları, orff, piyano, satranç gibi sanat ve spor kulüpleri bulunmaktadır. Okul bu kulüp aktiviteleri ile öğrencilerini hem zihinsel hem fiziksel yönden desteklemektedir. Aynı zamanda toplu yapılan etkinlikler sayesinde öğrencilere takım çalışması bilincini aşılamaktadır.
Özel Bursa Moi Anaokulu, bireysel yetenek ve ihtiyaç odaklı eğitim programları izlemektedir. Bu sayede öğrenciler yetenek ve ilgilerini keşfederken kendilerini tanımaktadırlar. Okul da öğrencilerine bireysel programlar uygulayarak maksimum verimi elde etmeye çalışmaktadır. Okul İngilizce yabancı dil eğitimi vermektedir. Moi Anaokulu sorumluluk sahibi, dürüst, çalışkan, saygılı, açık fikirli ve kitlelere yön verebilecek bireyler yetiştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Kurum güvenlik, rehberlik ve organik beslenme hizmetleri sunmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bursa Moi Anaokulu İletişim Bilgileri

Bademli Mah. Eğitim Cad. No:29, Mudanya/bursa
0 505 442 46** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum