fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Bursa Tarçın Anaokulu

Özel Bursa Tarçın Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 14
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:30/18:00
Sabahçı: 08:00/12:00
Öğlenci: 12:00/17:30

Özel Bursa Tarçın Anaokulu Hakkında

Özel Bursa Tarçın Anaokulu, değişen ve gelişen dünya düzenine uyumlu eğitim materyalleri ve alanında uzman öğretmenlerden oluşan akademik kadrosu ile okul öncesi eğitimlerini sürdürmektedir. Okul yenilikçi ve açık fikirli akademik kadrosuyla öğrencilerinin ufkunu genişletmeyi, yaptığı yaratıcı çalışmalar ile öğrencilerinin hayal gücünü geliştirmeyi hedeflemektedir. Kurumda uyku odası, yemekhane, bahçe, oyun alanı, spor alanı gibi çeşitli fiziksel imkanlar bulunmakta, kurum bu fiziksel imkanlar ile öğrencilerine konforlu ve güvenli bir eğitim ortamı sunmayı amaçlamaktadır. Bursa Tarçın Anaokulu'nda tiyatro, satranç, akıl ve zeka oyunları, dekoratif sanatlar, ekoloji, değerler eğitimi, görsel sanatlar, sinema, modern dans, halk oyunları, atletizm, beden eğitimi ve müzik kulübü bulunmaktadır. Kurum öğrencilerine sunduğu kulüp aktiviteleri ile onların sanat, spor ve kültür alanında yetenek ve bilgi birikimlerini geliştirmek için çalışmalarını sürdürmektedir.
Özel Bursa Tarçın Anaokulu'nda öğrencilerin kişisel ihtiyaç, istek ve yetenek programlarına uygun eğitim programları izlenmektedir. Kurum bu sayede öğrencilerinin istek ve ihtiyaçlarını hızlı bir biçimde tespit ederek çözüme ulaştırmayı hedeflemektedir. Bunun sonucunda öğrenci kendini tanıma, yeteneklerini keşfetme ve öz güvenini kazanma imkanı bulmaktadır. Tarçın Anaokulu'nda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. Kurum verdiği yabancı dil eğitimi ile İngilizce öğrenimine yatkınlık kazanmış aynı zamanda dünya kültürleri hakkında bilgi sahibi bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Okul dünyayı değiştirebilecek, sorumluluk alabilecek, kendisine güvenen, başarılı, çalışkan, dürüst ve azimli bireyler yetiştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Özel Bursa Tarçın Anaokulu, 3 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim vermekte, eğitimlerini tam gün, sabahçı ve öğlenci olmak üzere üç gruba ayırarak gerçekleştirmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bursa Tarçın Anaokulu İletişim Bilgileri

Bağlarbaşı Mah. 1.ihsaniye Cad. No:24, Osmangazi/bursa
0 224 249 11** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum