fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Hüdavendigar Anaokulu

Özel Hüdavendigar Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00

Özel Hüdavendigar Anaokulu Hakkında

Özel Hüdavendigar Anaokulu, Osmangazi bölgesinde yenilikçi, açık fikirli, gelişen ve değişen dünya düzenine uyum sağlayabilmiş akademik kadrosuyla eğitimlerini sürdürmektedir. Okulda uyku odası, yemekhane, bahçe, oyun alanı, spor alanı bulunmaktadır. Okul bu imkanları ile öğrencilerine rahat ve eğlenceli bir eğitim ortamı sağlayabilmektedir. Hüdavendigar Anaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, drama, origami, atletizm, beden eğitimi, müzik kulübü, proje kulübü, dekoratif sanatlar, değerler eğitimi, el sanatları, satranç gibi sanat, spor ve bilim kulüpleri bulunmaktadır. Bu sayede okul öğrencilerini zihinsel, fiziksel ve kültürel yönden desteklemeyi hedeflemektedir. Bunlara ek olarak kurum öğrencilerine anne-çocuk oyun grubu, organik beslenme, yaz okulu, güvenlik, rehberlik, servis hizmetleri sunmaktadır.
Özel Hüdavendigar Anaokulu öğrenci odaklı eğitim programları uygulamaktadır. Bu sayede öğrenci kendini tanıma, yeteneklerini keşfetme ve özgüvenini kazanma imkanına sahip olmaktadır. Hüdavendigar Anaokulu'nda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. Okul bu dersler ile İngilizce dilini öğrenmeye yatkınlık kazanmış, farklı dünya kültürleri hakkında bilgi sahibi bireyler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okul sorumluluk bilinci olan, kendisine ve çevresine saygılı, dürüst ve çalışkan bireyler yetiştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Kurum 3 ile 6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Hüdavendigar Anaokulu İletişim Bilgileri

Hüdavendigar Mah. Doburca Cad. 9.dere Sk. No:19, Osmangazi/bursa
0 224 239 99** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum