fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Işıklı Yol Anaokulu

Özel Işıklı Yol Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:30/18:30
Sabahçı: 12:00/17:00

Özel Işıklı Yol Anaokulu Hakkında

Özel Işıklı Yol Anaokulu, Osmangazi bölgesinde alanında uzman, tecrübeli, ve açık fikirli akademik kadrosuyla eğitimlerini devam ettirmektedir. Okulda uyku odası, yemekhane, bahçe, oyun alanı, spor alanı gibi çeşitli fiziksel imkanlar kullanılmaktadır. Okul öğrencilerine sunduğu bu imkanlar ile rahat, eğlenceli ve kalıcı bir eğitim vermeyi hedeflemektedir. Işıklı Yol Anaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, drama, modern dans, origami, beden eğitimi, dekoratif sanatlar, ekoloji, görsel sanatlar, değerler eğitimi, el sanatları, satranç gibi sanat, spor ve bilim kulüpleri bulunmaktadır. Kurum sunduğu bu kulüp aktiviteleri ile öğrencilerine fiziksel, zihinsel ve kültürel yönden destek olmayı amaçlamaktadır. Bunların yanı sıra okulda, organik beslenme, yaz okulu, güvenlik, rehberlik, servis gibi hizmetler bulunmaktadır.
Özel Işıklı Yol Anaokulu bireysel gelişime odaklı eğitim programları izlemektedir. Bu sayede öğrenci yeteneklerini keşfederken aynı zamanda kendini tanıma imkanı bulmaktadır. Bunun sonucunda öğrenci öz güvenini kazanmaktadır. Kurumda yabancı dil dersi olarak İngilizce eğitimi verilmektedir. Kurum verdiği bu eğitim ile dünya vatandaşı hak, sorumluluk ve özelliklerini tanıyan, İngilizce'yi ana dil seviyesinde öğrenebilmiş bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Işıklı Yol Anaokulu öz güvenini kazanmış, çalışkan, dürüst, kendisine ve çevresine karşı saygılı, doğayı koruyan ve seven bireyler yetiştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Işıklı Yol Anaokulu'nda 3 ila 6 yaş aralığındaki öğrencilere eğitim verilmektedir. Dersler tam gün ve sabahçı olamak üzere iki grupta gerçekleştirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Işıklı Yol Anaokulu İletişim Bilgileri

Demirtaş Cumhuriyet Mah. 1210. Sk. No:40/a, Osmangazi/bursa
0 533 625 96** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum