fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mavi Yeşil Anaokulu

Özel Mavi Yeşil Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 10
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/19:00
Sabahçı: 07:45/12:30
Öğlenci: 12:30/19:00

Özel Mavi Yeşil Anaokulu Hakkında

Özel Mavi Yeşil Anaokulu 3 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere verdiği kaliteli ve kapsamlı eğitimle ön plana çıkmaktadır. Okul, oyun grubu ve anne-çocuk oyun grubu gibi hizmetleriyle özellikle dikkat çekmektedir. Bu uygulamalar sayesinde küçük yaştaki öğrencilere sosyalleşebilecekleri ortamlar yaratmaktadır. Bunlara ek olarak okulda bulunan yaz okulu uygulaması da beğeni toplamaktadır. Bu uygulama sayesinde küçük yaştaki öğrenciler yaz tatillerini hem eğlenerek hem de öğrenerek geçirmektedir.
Okul, sahip olduğu fiziksel imkanlarla adından bahsettirmektedir. Özel Mavi Yeşil Anaokulu'nun organik beslenme hizmeti veren bir yemekhanesi bulunmaktadır. Bu yemekhane sayesinde öğrenciler tamamen organik besinlerle hazırlanmış öğünler tüketmekte ve ebeveynlerin içi rahat etmektedir. Kurumun oyun ve spor alanları öğrencilerin fiziksel gelişimlerini destekleyici aktivitelere imkan tanımaktadır. Bu alanlarda enerjilerini tüketen öğrenciler uyku odasında öğlen uykusu uyuyabilmektedir. Böylece öğrencilerin fiziksel gelişimleri çok yönlü olarak desteklenmektedir. Okulun mutfak atölyesi de küçük yaştaki öğrencilere yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaları için alan açmaktadır.
Özel Mavi Yeşil Anaokulu, küçük yaştaki öğrenciler için birçok aktivite düzenlemektedir. Kurumda orff, drama, gezi kulübü, el sanatları, değerler eğitimi ve dans aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu aktivitelerle öğrencilerin yeteneklerini keşfetmeleri ve çok yönlü karakterlere sahip olmaları teşvik edilmektedir. Ayrıca yaratıcı İngilizce drama aktiviteleriyle öğrencilerin aldığı yabancı dil eğitimi çeşitlendirilmektedir. Bu aktiviteyle branşında uzman eğitimci kadrosu tarafından verilen İngilizce dil eğitimi uygulamalı hale getirilmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mavi Yeşil Anaokulu İletişim Bilgileri

Konak Mahallesi, Kır Sokak, No:6, Nilüfer/bursa
0 224 453 10** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum