fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Mudanya Deniz Yıldızı Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Mudanya Deniz Yıldızı Kreş ve Gündüz Bakımevi

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 08:00/13:00
Öğlenci: 13:00/18:00

Özel Mudanya Deniz Yıldızı Kreş ve Gündüz Bakımevi Hakkında

Özel Mudanya Deniz Yıldızı Kreş ve Gündüz Bakımevi, okul öncesindeki eğitimin öneminin bilincinde olarak öğrencilere kaliteli bir öğrenim süreci yaratmaktadır. Samimi ve sıcak eğitim ortamlarında öğrencilerin gelişimlerini destekleyici çalışmalar oluşturmaktadır. Kaliteli eğitim felsefesinden hareketle öğrencilerin gelişimlerine doğrudan fayda sağlamaktadır. Öğrencilerin doğru bir eğitim alabilmesi adına gelişen ve değişen dünya teknolojisini yakından takip etmektedir. Tam zamanlı bir eğitim hizmeti sunan Mudanya Deniz Yıldızı Kreş ve Gündüz Bakımevi alanlarında donanımlı öğretmenlerle birlikte ayrıcalıklı bir kurum olmaktadır. Öğrencilerinin milli, manevi değerlere bağlı bireyler olabilmelerini sağlamak adına değerler eğitimi verilmektedir. Öğrencilerin fiziksel, zihinsel, duygusal ve bilişsel gelişimlerini desteklemek adına eğitim faaliyetlerini sürekli olarak güncel tutmaktadır. Deniz Yıldızı Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde öğrencilerin bilgi birikimini artırmak ve öğrencilerin ayrıcalıklı bir eğitim görmesini desteklemek adına çok yönlü çalışmalar sürdürülmektedir.
Özel Mudanya Deniz Yıldızı Kreş ve Gündüz Bakımevi, eğlenceli bilim aktiviteleri düzenlemektedir. Öğrencilerin akademik, sosyal ve kültürel alanlarda gelişmesini destekleyecek temel eğitimi okul öncesinde sunmaktadır. Başarılı bireyler yetiştirmekte ilk adım olan okul öncesinde kapsamlı modeller sürdürülmektedir. Eğitim teknolojileri, kodlama becerileri, zeka ve akıl oyunları çalışmaları anaokulunda öğrencilere etkili faaliyet programlarıyla aktarılarak nitelikli bireyler yetiştirmekte ilk adım atılmaktadır.
Özel Mudanya Deniz Yıldızı Kreş ve Gündüz Bakımevi'nde yabancı dil eğitimi verilmektedir. Çağın gerekliliklerinden birisi niteliğinde olan dil bilgisi eğitimi konusunda özel anaokulu etkili eğitim faaliyetleri sürdürmektedir. Çeşitli oyunlar, tekerlemeler, renkler ve masallarla öğrencilerin İngilizceye olan aşinalığını artırarak onları dil becerileri yüksek bireyler olmalarını desteklemektedir. Mutlu bireyler yetiştirmek adına Bursa'nın Mudanya ilçesinde geniş ve ferah eğitim ortamlarında kapsamlı bir öğrenim sunmaktadır. 2 ile 6 yaş arası öğrencilere hizmet vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Mudanya Deniz Yıldızı Kreş ve Gündüz Bakımevi İletişim Bilgileri

Güzelyalı Siteler Mahallesi Eski Bursa Asfaltı Caddesi No:21 Mudanya/bursa
0 549 415 74** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum