fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Anaokulu

Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var

Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Anaokulu öğrencilerinin gelişimini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Kurum 4 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere bu hedef doğrultusunda çok yönlü bir eğitim programı uygulamaktadır. Okul kişiye özgü öğretim modeliyle her bir öğrencisine birebir eğitim programı uygulamaktadır. Okulun psikolojik danışmanı da küçük yaştaki öğrencilerle düzenli görüşmeler gerçekleştirmektedir. Eğitimciler bu sayede öğrencileri daha yakından tanıma fırsatı bulmakta ve eğitimi kişiye özgü hale getirebilmektedir.
Kurum sahip olduğu fiziksel imkanların zenginliğiyle bölgede dikkatleri üstüne çekmektedir. Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Anaokulu büyük bir kampüsün içerisinde hizmet vermektedir. Kampüste futbol sahası, kapalı spor salonu, bahçe ve oyun alanının yanı sıra 3D odası ve bilgisayar laboratuvarları da bulunmaktadır. Ek olarak mutfak ve sanat atölyeleri, müzik odası ve yemekhane de bulunmaktadır. Bu imkan çeşitliliği öğrencilere çok yönlü eğitim verme fırsatı yaratmaktadır.
Okulda öğrencilerin aldığı faydayı maksimum düzeye çıkarmak amacıyla spor ve sanat çalışmaları düzenlenmektedir. Basketbol, futbol, voleybol ve jimnastik aktivitelerinin yanı sıra bale, yoga ve beden eğitimi gibi fiziksel aktiviteler de yapılmaktadır. Kurumda ayrıca drama, görsel sanatlar, el sanatları, origami, tiyatro ve dekoratif sanatlar aktiviteleri düzenlenmektedir. Bu sayede küçük yaştaki öğrencilerin entelektüel birikim sahibi olması amaçlanmaktadır. Okulun müzik kulübü de öğrencilerin erken yaşta müzikle tanışmasını ve iç içe olmasını sağlamaktadır.
Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Anaokulu yabancı dil eğitimi ile de velileri etkilemektedir. Okulda yoğun şekilde uygulanan yabancı dil eğitimi programının yanı sıra destekleyici aktiviteler de gerçekleştirilmektedir. Okulun yabancı dil kulübü öğrencilerin eğlenerek yabancı dil öğrenmesi için çeşitli faaliyetlere ev sahipliği etmektedir. Ayrıca okulda yapılan İngilizce drama aktiviteleri de öğrencilerin öğrendikleri dili etkin kullanmaları için alan yaratmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Nilüfer Bahçeşehir Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Odunluk Mah. Erdoğan Binyücel Cad. No: 40A Nilüfer/bursa
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum