fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi

Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 13
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 08:00/12:30
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi Hakkında

Özel Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi, butik eğitim anlayışı ile Bursa’da hizmet vermektedir. 2 yaş çocuklarına resmi olarak hizmet veren bir kurumdur. Okuldaki yemek menüleri; çocukların günlük vitamin, protein ve kalsiyum ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmaktadır. Organik yemek anlayışını benimseyen okulda, mevsimine uygun taze meyve sebzeler ile yemek yapılmakta ve hazır paket ürünler kullanılmamaktadır. Özel Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi, “Montessori Eğitim Modeli” ile eğitim vermektedir. Bu sayede, her çocuğun bireysel öğrenme hızına ve farklılıklarına uygun olarak dersler işlenmektedir. Her çocuk, özgün materyallerle hazırlanmış kendi özgün ortamında bireysel ilgi ve yetenekleri doğrultusunda çalışmaktadır. Çocukların fiziksel, zihinsel ve sosyal becerilerini güçlendirmek adına özel etkinlikler düzenlenmektedir. Matematik etkinliklerinde özel materyaller ile; toplama, çıkarma, bölme ve çarpma işlemleri öğretilmektedir. Dil etkinliklerinde çocuklar, özel tasarlanan harfleri dokunma ve çizme yoluyla tanımaktadır. Kurumda; çocukların günlük yaşamında karşılaştığı yemek yeme, tabağını kaldırma, ayakkabı giyme, düğme ilikleme gibi becerileri kazandırmak için aktiviteler düzenlenmektedir. Çocuklara sorumluluk ve görev bilinci öğretilmektedir. Özel Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi Psikolojik Danışmanlık Birimi, her çocuğa “Portage Gelişim Ölçeği” uygulamaktadır. Bu ölçek sayesinde, öğrencilerin gelişimi eğitimciler tarafından düzenli olarak gözlemlenmekte ve desteklenmektedir. Bu sebeple; anne, baba, çocuk, öğretmen ve rehberlik öğretmenin iş birliği temel alınmaktadır. Portage ölçeği, çocuğun yapabildiklerine önem vermekte ve aşama aşama kazanılacak beceriler üzerinde çalışılmaktadır. Montessori eğitim anlayışına yakın olarak ahşap atölyesi dersleri verilmektedir. İngilizce, drama, çocuk yogası, scamper, geleneksel oyunlar, bahçe etkinlikleri, el sanatları, müzikli mandala çocukların gelişimini destekleyici diğer çalışmalardır. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı her yıl coşkuyla çocuklarla kutlanır. Dönem sonlarında doğa ve kültür çalışmaları, yıl içerisinde yapılan çalışmalar ve ingilizce dersinde öğrenilenler aile, çocuk ve öğretmen eşliğinde sunulur. Aile, öğretmen ve idarenin çocuk etrafında sıkıca birleştiği, çocuğun gelişim potansiyelini en üst aşamaya çıkarmak için anne-baba ile iletişim açık bir okuldur.

Duyurular ve Etkinlikler

Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Montessori Eğitimi

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Keçe

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- Öğretmenler

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

- Mesleki Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Sınıf Öğretmenleri

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  13
 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:00 - 19:00 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 08:00 - 12:30 saatleri arası eğitim görmektedir. Öğlenci grup 13:00 - 17:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi Yorumları (13)

 • KK

  Çocuğum Aymira’yı dil gelişimine küçük yaşta vermiştim. İki yaş için yasal bir okul olduğunu öğrendim. Dil gelişimine okulun inanılmaz katkısı oldu. Cansu hanıma çok teşekkür ederim 🙏🏼

 • Bb

  Cansu Keser'in eğitimi ve okula kattığı bakış açısını çok beğendim. Çocuğumun gelişimine inanılmaz katkısı oldu. Bizi profesyonel olarak çok iyi yönlendirdi. Çocuğunuzun gelişimine önem veren aileler için Bursa'da varolan böyle bir okulun olması hepimiz için inanılmaz bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

 • GB

  2.5 yaşından okula başlayana kadar Cansu Keser'e gözü kapalı, emanet ettim çocuğumu. Tüm çocuklarla tek tek özenle ilgilenmeleri, organik mutfakları ve Montessori sistemiyle öyle güzel gelişimler gösteriyor ki çocuklarımız. Minnettarız.

 • PB

  Oğlumu gözüm kapali emanet edebilecegim tek yer.Çok doğru bir seçim yapmışız.2 yılı bitirdi 3.yıl da devam edecek.

 • Okulumuzun eğitimi etkinlikleri yaklaşımlarını çok beğeniyoruz. Kızımın severek geldiği güzel bir vakit geçirdiği aynı zamanda yaşına göre çok güzel şeyler öğrendiği bir süreç oldu. Öğretmenimiz Ayşenur Hanım ve Cansu Hanımın emekleri için çok teşekkür ederiz. İkisi de birbirinden güzel insan ve alanlarında çok iyi bir öğretmenler.

 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi

  Okulun Cevabı:

  Ayşe öğretmenim ve kendim adına güzel yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.

 • FP

  İşi bilen insanların olduğu bir yer. Çocuklara çok iyi davranıyorlar. Ancak bina olarak daha iyi olabilir. Bahçe düzenlemesi daha iyi olabilir. Üst katlar çok sıcak oluyor yazın klima takılabilir.Bina ve bahçe düzenlenmesi. Bir de klima

 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi

  Okulun Cevabı:

  Binamızı montessori eğitim sistemine göre her yıl yeniliyoruz. Çocuklarımızın toprakla oynaması için özellikle bahçeyi toprak alan bırakıyoruz. Üst katta ve alt katta klimamız vardır. Öğretmenlerimiz hem sevecen hem de çocuklarımızı çok seviyorlar. Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ediyoruz.

 • Hs

  Çok mumnunuz genel olarak ,sıcak samimi bir kreş , kızım mutlu güzel vakit geçiriyor bezli olarak başlamıştık tuvalet eğitimi evde denedik ama tam oturmamıştı kreşte bir günde öğrendi, az yemek yeme hatta yeme bozukluğu sınırında sorunumuz vardı ,başka kreş deneyimimiz de oldu daha önce durum daha kötüye gitmişti Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevine verdiğimiz günden itibaren evde de fark etti düzeldi özellikle Meltem öğretmene teşekkürler, ilgisi samimiyeti güler yüzü ve anaçlığından dolayı.Ayrıca müfredat ,eğitim programı açısından yaşa göre uygun ve yeterli, hem öğretici hem eğlenceliydiİngilizce eğitimi biraz eksik kaldı daha çok günlük konuşmalarla pratik yapılsa çocuklar daha çok öğrenir oturtmuş olur

 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi

  Okulun Cevabı:

  Çocuğumuzun gelişimi ve değişimi için çok memnun olduk. Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Öğretmenlerimiz işlerini severek yapıyor ve çocuklarımızın gelişimlerini desteklemek için ellerinden geleni yapıyorlar. Bu çaba çocuklarımıza doğal olarak olumlu yansıyor. Önümüzdeki yıl ingilizce dersinin sürecini geliştirmek için yeni programlar hazırlıyoruz. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • HY

  İşinin ehli biri tarafından yönetilen bir okul. Öğretmenlerin hepsi güleryüzlü, samimi, aynı zamanda işlerinde de iyiler. Farklı materyaller kullanarak çok yönlü bir eğitim veriyorlar. Her anlamda bu okula güveniyorum ve çocuğumu gönül rahatlığıyla emanet ediyorum.

 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi

  Okulun Cevabı:

  Güveniniz için öğretmenlerim ve kendim adına çok teşekkür ediyorum. Eğitim materyallerimiz her çocuğun ilgisine yaşına göre oluşturulmaktadır. Her yıl yeni materyaller ile çocuklarımızın ilgisini beslemeye çalışıyoruz.

 • EY

  Bilgili ve tecrübeli insanlar tarafından yönetiliyor, çeşitli konular üzerine eğitim verilip çocukların becerilerini geliştiren çok yönlü bir eğitim programı mevcut, donanımlı bir mekan, güvenilir bir ortamdır.

 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi

  Okulun Cevabı:

  Çocuklarımız birer keşifçi, her şeyi öğrenmeye meraklı ve ilgili. Çocuklarımızı gelişimlerinin en üst basamağına çıkarmak için öğretmenlerimizle her yıl programımızı yeniliyor ve programlarımızı yeniden şekillendiriyoruz. Güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

 • ÖD

  Oğlun çok kucuktu o kadar zor du ki bırakmak çalışmakta zorundaydım bi yandan Fakat bir zaman sonra gelişimine ve değişimine inanamadım yeri geldi benden daha çok ilgilendikleri gördüm Bezini degistirmelerinden yeme içmeleri kadar düzenli kendi işlerini yapmalasindaki gelismelerini gordukten sonra rahatlıkla teslim edebileceğiniz bi yer bu bi vicdan meselesi önerirsin gerçekten vicdanım çok rahat iyi ki var cansu keser ailesi Deniz in annesi Özlem D

 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi

  Okulun Cevabı:

  Küçük çocuklarımızın bakımı, eğitimleri ve gelişimlerinin takibi öğretmenlerimizin en hassas oldukları ve severek yardımcı oldukları alanlardır. Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

 • Öö

  3yaşında olan çocuğumu güvenle teslim edebildiğim gelişimine inanılmaz katkıları olan okul değil 2.evimiz.Bunu en çok hisseden canım oğlum sözleri ile değil hisleri ile bize anlatan ve tabi ki bu yaşlarda ki çocuğun en çok ihtiyacı olan anaç bir öğretmen Meltem öğretmenimiz bir tane herşeyi ile çok güzel bir yıl geçirdik.

 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi

  Okulun Cevabı:

  Çocuklarımıza 2. ev olabildiysek ne mutlu bize.. Öğretmenlerimiz gerçekten çok sevgi dolu ve çocuklarımızı çok seviyor. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.

 • Sy

  Çocuğumuzu güvenle emanet edebildiğimiz ve gerek dil gelişimi gerekse sosyal beceriler olarak çok faydasını gördüğümüz güzel okulumuz. Öğretmenlerimize ve Cansu hanıma çok teşekkürler

 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi

  Okulun Cevabı:

  Öğretmenlerimiz ile birlikte çocuklarımızın gelişimini en üst aşamaya taşımaya çalışıyoruz. Değerli yorumlarınız teşekkür ederim.

 • YA

  Çok kıymetli okul müdürümüz ve değerli öğretmenlerimiz sizleri çok seviyoruz.Küçücükken, henüz konuşamazken çıktığımız bu yolda çocuklarımıza öyle güzel şeyler öğrettiniz ki şu an geldikleri noktayla gurur duyuyoruz.Çocuklara birey olmayı öğreten hem fiziksel hem de bilişsel açıdan geliştiren mükemmel bir yuvasınız.Çocuk parkı biraz düzenlenebilir.Onun dışında gayet güzel.

 • Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi

  Okulun Cevabı:

  Yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Çocuklarımızı çok seviyoruz. Çocukların sağlıklı birey olarak topluma katılmasını sağlamak en büyük hedefimiz.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Nilüfer Cansu Keser Kreş ve Gündüz Bakımevi İletişim Bilgileri

Kültür Mah. Azimli Sok. No:1, Nilüfer/Bursa
0 224 433 0352
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum