fb
Onaylanmış Okul Profili

Özel Osmangazi Alfa Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2,5-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/19:00
Sabahçı: 08:00/12:30
Öğlenci: 13:00/17:00

Özel Osmangazi Alfa Anaokulu Hakkında

Özel Osmangazi Alfa Anaokulu, uzman ve tecrübeli akademik kadrosuyla okul öncesi eğitim ve öğretim hizmeti vermektedir. Okulda uyku odası, yemekhane, bahçe, müzik odası, oyun alanı, spor alanı gibi çeşitli fiziksel imkanlar bulunmaktadır. Okul bu imkanları ile öğrencilerine kaliteli, nitelikli ve kalıcı bir eğitim vermeyi hedeflemektedir. Alfa Anaokulu'nda akıl ve zeka oyunları, drama, gezi kulübü, halk oyunları, origami, atletizm, beden eğitimi, dans, müzik kulübü, proje kulübü, sinema, dekoratif sanatlar, ekoloji, görsel sanatlar, tiyatro, el sanatları, jimnastik, masa tenisi, satranç gibi çeşitli bilim, sanat ve spor kulüpleri bulunmaktadır. Okul kulüp aktiviteleri ile öğrencilerin fiziksel ve zihinsel gelişimine destek olmaktadır.
Özel Osmangazi Alfa Anaokulu, bireysel gelişime dayalı eğitim programları uygulamaktadır. Bu sayede öğrenci kendini tanıma, bireysel farkındalık ve yeteneklerini keşfetme imkanı bulmaktadır. Okulda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. Okul vermekte olduğu dil eğitimi ile İngilizce dilini ana dil seviyesinde öğrenebilmiş, dünya kültürlerini yakından tanıyan bireyler yetiştirebilmeyi hedeflemektedir. Osmangazi Alfa Anaokulu kendisine ve çevresine karşı saygılı, sorumluluk bilincine sahip, çalışkan, yenilikçi ve açık fikirli bireyler yetiştirmeyi ilke edinmiştir. Okul eğitimlerini tam gün, sabahçı ve öğlenci grupları ile sürdürmektedir. Kurum 2,5 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim vermektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Osmangazi Alfa Anaokulu İletişim Bilgileri

Güneştepe Mah. 705. Sk. No:6 İç Kapı No:1, Osmangaz/bursa
0 553 913 63** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum