fb
Onaylanmış Okul Profili
Özel Osmangazi Rengarenk Anaokulu

Özel Osmangazi Rengarenk Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Sınıf Mevcudu: 15
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:00/18:00
Sabahçı: 13:00/17:30

Özel Osmangazi Rengarenk Anaokulu Hakkında

Özel Osmangazi Rengarenk Anaokulu, maksimum 15 kişi ile sınırlandırılmış sınıfları ve uzman akademik kadrosu ile okul öncesi eğitimlerini devam ettirmektedir. Kurum yenilikçi, açık fikirli ve tecrübeli akademik kadrosu ile öğrencilerin ufkunu açarak gelişen ve değişen dünya düzenine uyum sağlayabilecek bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Okulda yemekhane, bahçe ve oyun alanı bulunmaktadır. Okul öğrencilerine sunduğu bu fiziksel imkanlar ile rahat ve huzurlu bir eğitim ortamı sağlamayı amaçlamaktadır. Rengarenk Anaokulu'nda modern dans, müzik kulübü, görsel sanatlar, origami, satranç, el sanatları, değerler eğitimi, ekoloji, dekoratif sanatlar, atletizm, beden eğitimi, dans, akıl ve zeka oyunları gibi çeşitli sanat, spor ve bilim kulüpleri bulunmaktadır. Okul bu kulüp aktiviteleri ile öğrencilerini fiziksel, zihinsel ve kültürel yönden destekleyerek sosyal yaşamlarında daha başarılı bireyler olmalarını amaçlamaktadır. Bunlara ek olarak okulda bulunan organik beslenme, yaz okulu, güvenlik, rehberlik, servis hizmetleri ile kurum öğrencilerinin zihinsel ve fiziksel sorumluluklarını koruyarak onlara mutlu bir eğitim alanı yaratabilmek için çalışmaktadır.
Özel Osmangazi Rengarenk Anaokulu, öğrencilerin istek ve ihtiyaçlarına dayalı eğitim programları izlemektedir. Kurum bu eğitim programları ile öğrencilerin bireysel başarısını yükseltmek ve ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretebilmek için çalışmalarını sürdürmektedir. Okulda İngilizce yabancı dil eğitimi verilmektedir. Rengarenk Anaokulu verdiği İngilizce dil eğitimi ile dünya vatandaşı hak ve sorumlulukları konusunda bilgi sahibi, dünya kültürlerini tanıyan, İngilizce dilini ana dil seviyesinde öğrenebilmiş bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Kurum kendine güvenen, sorumluluk alabilen, dürüst, ülkesi ve yaşadığı dünya için yararlı çalışmalar yapabilecek, dürüst ve çalışkan bireyler yetiştirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Okul 3 ile 6 yaş arasındaki öğrencilere eğitim vermektedir. Dersler iki grup hainde işlenmekte gruplar sabahçı ve tam gün olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Tam gün eğitim grubunda dersler 08.00'da başlayıp 18.00'da son bulmaktadır, sabahçı eğitim grubunda 13.00'da başlayıp 17.30'da son bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Osmangazi Rengarenk Anaokulu İletişim Bilgileri

Demirtaş Barbaros Mah. Recep Tarık Çevikel Cad. No:14, Osmangazi/bursa
0 538 226 41** Numarayı Göster
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum