fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Özlüce MBA Okulları Anaokulu

Özel Özlüce MBA Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16

Özel Özlüce MBA Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Özlüce MBA Okulları Anaokulu, Bursa'nın Nilüfer ilçesinde bulunan okul öncesi eğitim kurumudur. Bu kurum sevgiyle başlayarak eğitim yolculuğuna çıkmaktadır. 4 - 6 yaş aralığında öğrenci kabul eden bu kurum, öğrencilerinin fiziksel, zihinsel ve bilişsel gelişimini gözetmektedir. Bu kurum, psikolojik danışmanları ve pedagoji eğitimini tamamlamış alanında uzman öğretmenlerle çocuğun tüm gelişim evrelerinde destek olmaktadır. Çocukların kaba - ince motor gelişmelerini, el - göz koordinasyonu becerisini, duygusal gelişimini takip etmektedir. İlkokula hazırlık sürecinde okuma ve yazma çalışmaları yapılmaktadır. Aynı zamanda eğitici şarkılarla ve danslarla çocuklara kalıcı öğrenme sağlanmaktadır. Yaratıcı drama çalışmalarıyla çocukların sosyal iletişimini geliştirebilmesi, öz güven kazanması, fikrini kolayca ifade edebilmesi sağlanmaktadır. Bununla beraber her çocuğun farklı ilgi ve yeteneklere sahip olduğunun bilincinde olan bu kurum, tüm çocukların cevherini çıkarmayı amaçlamaktadır. Her çocuğun özel ve öğrenme metotlarının farklı olmasını benimseyen Özel Özlüce MBA Okulları Anaokulu, öğrencilerine farklı sistemler kullanarak eğitim vermektedir.
Özel Özlüce MBA Okulları Anaokulu, okul öncesi eğitimde yabancı dil edinimine oldukça önem vermektedir. Derslerde resimli ve şarkılı İngilizce öğelerle çocuklarda yabancı dil sevgisi oluşturulmaktadır. Öğrenciler anaokulunda İngilizce konuşabilir seviyeye gelmektedir.
Bu kurum, fiziksel olanakları bakımından oldukça zengindir. Okul dizayn edilirken öncelikli olarak öğrencilerin güvenli ve konforlu bir ortamda hissetmesi göz önünde bulundurulmuştur. Okulda öğrenciler için kapalı spor salonu, kütüphane, müzik odası, bahçe, laboratuvarlar, oyun ve spor alanı bulunmaktadır. Aynı zamanda okulda yemekhane hizmeti verilmekte ve çocukların sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığı kazanması sağlanmaktadır.
Özel Özlüce MBA Okulları Anaokulu, tüm bu imkanları doğrultusunda doğru yetiştirilen ve gelişimin en önemli evresi olan okul öncesi dönemde mutlu çocuklar yetiştirmektedir. Bu sebeple tercih edilen okullardan biri olmakta ve ailelerin çocuklarını güvenle emanet ettiği sıcak bir yuva olmaktadır.

Duyurular ve Etkinlikler

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Özlüce MBA Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

19 Mayıs Mahallesi, Tutku Caddesi, No:22, Nilüfer / Bursa
0 224 322 0485
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum