fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu

Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 17
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:45/18:30
Sabahçı: 07:45/13:00

Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu Hakkında

Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu 2002 yılında Türkiye’de 2 - 6 yaş grubuna eğitim veren ilk ve tek ‘Yetenek Geliştirme Programı Uygulayan Anaokulu’ olarak hayata geçmiştir.
Bugün ise 10 şubesi İstanbul’da olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinde toplam 49 anaokulumuzla kurumsal kimliğimizi ve anlayışımızı giderek yaygınlaştırıyoruz…
Eğitimi ciddiye alıyoruz, neşeyle uyguluyoruz…

Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu' nda klasik anaokulu ezberci ve dayatmacı eğitim anlayışı kalıplarından çıkarak, çocukların doğuştan gelen ve zamanla yitirdiği yetenekleri erken çocukluk döneminde profesyonel eğitimciler desteği ile fark etmek, geliştirmek ve yönlendirmek hedefiyle kurulmuş olup sürekli değişim ve gelişim içerisinde yoluna devam etmektedir.

Okulumuzun en temel amacı; çocukların sevgi dolu güvenli bir ortamda, sosyal grup içerisinde kendilerini mutlu hissetmeleri, hayallerini ve isteklerini özgüvenle ifade edebilmeleri, kendisine ve çevresine duyarlı, sorumluluklarının bilincinde bireyler olmalarını sağlamaktır…

19 Mayıs Mahallesi, Nilüfer'de bulunan Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu'nda eğitim programında Milli Eğitim Bakanlığı programının yanı sıra (Gems, Scamper, Reggio Emilia, High Scope ve Mathazone) eğitim yöntemleri uygulanmaktadır. Uyguladığımız karma eğitim modeli doğrultusunda yaptığımız Anadili , Fen-doğa, oyun etkinlikleri ve Okuma yazma hazırlık çalışmalarının yanı sıra, yaratıcı drama, orff öğretisi temeline dayalı müzik etkinlikleri, drama, bale eğitimi rotasyon ile kavram sınıflarımızda yapılarak öğrencinin bütünsel gelişimi desteklenirken yetenek ve becerileri de keşfedilmekte ve geliştirilmektedir.

• Kavram dersliklerimiz arasında rotasyon uygulayarak çocuklarımızın tüm gün boyunca aynı sınıfa bağımlı kalmadan hareketli olmalarını ve yapılan etkinliğe odaklanabilmelerini sağlıyoruz.
• Anadili – İngilizce - STEM(Fen&Doğa) – Sanat ve tasarım odası - Dans/müzik/hareket koordinasyon odası - Oyun odası gibi kavram dersliklerinde ve bahçede yetenek geliştirme programımızı uyguluyoruz.
• Merkezi eğitim sistemimiz ve eğitim setlerimiz var. Öğretmenlerimize düzenli ve sürekli olarak merkez koordinatörlerimiz tarafından eğitimler veriyoruz.
• Özel İngilizce sınıfımız ve music&movement programı ile İngilizceyi yoğun ama eğlenceli bir şekilde edindiriyoruz.
• Reggio Emilia, Gems , Scamper ve High Scope karma eğitim programı uyguluyoruz.
• İşaret dili eğitimi veriyoruz.
• Olumlu Joyfull House dilimizi konuşuyoruz.
• Mobil app ile çocuğunuzun günlük olarak yaptığı etkinlikleri, özel fotoğrafları, yediği yemekleri ve hatta ne kadar su içtiğini dahi sizinle paylaşıyoruz.
• Çocuğunuzun gelişimini ölçümleyerek raporlandırıyor , Workshop ve seminerlerle sunuyoruz.

19 Mayıs Mahallesi, Nilüfer'de bulunan Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu'nda eğitim sektörü için koyduğumuz hedef ise, okul öncesi eğitimin çocukların gelişimi için ne kadar önemli olduğunu tüm Türkiye’ye yayabilmek ve bunu da araştırmacı, yenilikçi , geliştirici ve enerji dolu bir ruh ile yapabilmektir…

Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu Soru - Cevap

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Reggio Emilia Yaklaşımı

- MEB Odaklı Eğitim

- Çoklu Zeka Modeli

- Gems ve High Scope

- Oyun Temelli Eğitim

- STEM

- Aktif Öğrenme Sistemi

- SCAMPER Tekniği

- Proje Temelli Öğrenme Eğitim Modeli

- Yaparak Yaşayarak Öğrenme

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Evet

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Plastik

- Geri Dönüştürülmüş Malzemeler

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

- Okulun Kendi Aracı

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

- Stajyer/Yardımcı Öğretmenler

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

- Native Öğretmen

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Bireyi Tanımaya Yönelik Testler/Uygulamalar

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Sudoku

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  17
 • Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:45 - 18:30 şeklindedir. Kurumda yarım gün eğitim seçeneği de bulunmaktadır. Sabahçı grup 07:45 - 13:00 saatleri arası eğitim görmektedir.
 • Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda Fransızca, İngilizce, Almanca, İspanyolca dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu yaş aralığı nedir?
  2-6
 • Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu Yorumları (52)

 • dd

  Çocuğumuzun mutlu olması okula severek gitmesi bizi çok mutlu ediyor .. İyi ki neşe erberk özlüce şubesindeyiz herşeyiyle mükemmel bir kurum .

 • dd

  Okul deneyimimizin ilk adımını özlüce neşe erberk anaokulunda başladık .öğretmenlerimiz ve personellerimizden çok memnunuz Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz .

 • SB

  İstanbuldan bursaya taşındık. Orda da cocuğum Neşe Erberk Anaokuluna gidiyordu. Eğitim sistemi heryerde aynı. Buradaki öğretmenlerimiz cok güleryüzlü

 • SB

  Eğitimi, personeli kaliteli cok iyi bir okul. Farklı eğitim sistemleriyle cocuklara cok güzel eğitimler veriliyor..

 • ÖA

  OĞLUMUN KAZANIMLARI BİZİ ÇOK MUTLU EDİYOR. SORUMLULUK BİLİNCİ GELİŞTİ. MENTAL ARİTMETİK VE MATAZONE DERSLERİ İLE MATEMATİK ÖĞRENİYORUZ. ÇOK KEYİFLİ GİDİP GELMESİ BİZİDE MUTLU EDİYOR

 • Dk

  Bursanın en iyi anaokulları arasında ilk 5 tedir. Mutlaka gidip eğitim anlayışlarını dinleyip, tanışın derim.

 • Sa

  Okulun bir eğitim modelinin olması ve kurumsal olması güven veriyor. Çocuğumuz mutlu, eğlenerek öğreniyor daha ne olsun okul öncesi için. Seviyoruz sizleri.Ailelerle daha fazla etkinlik yapılabilir.

 • Ac

  Oryantasyon sürecininin nasıl yönetildiği bizim kriterlerimiz arasındaydı. Çok başarılı ilerledik. Çocuğun duygusal ihtiyacını gözeterek ilerledik öğretmenimizle. Güvenli bağlanma oluşturtuk okula karşı. Çok teşekkürler

 • AB

  3 yaşındayken bir kolejin kreşine gitmiş ve ilk travmamızı yaşamıştık. Başka bir okul arayışı ve diğer okuldaki öğretmenimiz gibi sıkıntı yaşarız endişesi ve korkusuyla okul arayışına başladım. Tesadüf Google’dan neşe Erberk Anaokulunu buldum. çocuğa değer veren bir okul ayrıca okul müdürümüzün ve öğretmenimizin çocuğun alışma sürecinde çocuğa/ veliye destek olması . (Çocuğun ağlaması, anneyi görmek istemesi) çok iyi bir şekilde organize olarak ilerliyorlar. Ağlayan çocuğu zorla sınıfa götürme ( eski okulumuzda bunu yaşamıştık ve 5 gün sonunda ilişkimizi kesmiştik) çocuğu kandırma, verdikleri sözü tutmama gibi bir sıkıntı olmadan tamamen çocuğun konfor alanı ile uyumlu çalışmaları çok büyük bir avantaj. Kendi arkadaşlarıma da tavsiye ettim .keşke ilkokul açsalar , keşke bu eğitim sürecimiz bu sıcak yuvada devam etse( ilkokul/ ortaokul) Çocuğumun ilk tanıştığı bu sıcak eğitim yuvasındaki mutluluğu , kendi öğretmenine karşı duyduğu sevgi ve okula gelme isteğini destekleyen okulumuza çok teşekkür ediyorum. İyi ki varlar, mecburiyet duygusu ile çalışmadıkları için , sevgi, saygı ve anlayışla yaklaştıkları için, her çocuğa eşit davrandıkları için, çocuk ile ilgili olan her kavrama dikkat ettikleri için çok teşekkür ederim. Her çoçuğun bu eğitim yuvasında gerçek öğretmen sevgisini tatması dileğiyle.

 • Sa

  Gercekten bir anaokulu. Bizim ikinci yuvamiz. Kizimin her sabah kosar adimlarla gittigi yer. Sadece egitimi ile degil sevgileriyle de cocuklarin zihinlerini ve kalplerini doyurabilen ender kurumlardan biri bence. Hic bir gun ne aklimda ne gonlumde acaba ve endise olmadi. Egitim bir yana sevgisizlik gorur mu endisesini hic yasamadim. İlk gorusmeye gittigimiz gun bunu fazlasiyla hissettirdiler.

 • BA

  Çocukların eğlenirken öğrenmeyi öğrendiği...bir bilgiyi öğrenmek icin hazir kaliplarin degilde merak ederek kesfederek arastirmayi benimsedigi...keyif aldigi en eglenceli bilgi dolu okul diyebilirim...annelerin gözu kapali bırakabileceği bir cok okula kiyasla kurum müdürünün çocuklara birşeyi öğretmek icin egitim askiyla dolu oldugu öğretmeninden personeline kadar guler yuzlu kadrosuyla bursada en iyi seçili parmakla gösterilecek okullarınin icinde kesinlikle siralamada 1. gelecek tek okul Neşe Erberk ANAOKULU❤

 • İA

  Çocuk hassasiyetinin öncelik, veliye karşı şeffaf tutumun varolduğuna şahit olduğum tek eğitim kurumu. Sloganı gibi tam anlamıyla . Kurum içindeki tüm personel olarak güler yüz ve çözüm odaklı yaklaşımlar söz konusu. Kuruma gelen her velinin mutlaka söylediği 'Keşke Çocuk olsam da hergün burada olsam'

 • Bd

  Kızım defne 2 yıldır okulunuza geliyor. Yaz okulu da dahil sizinle birlikte olmaktan mutluluk duyuyor. Onu mutlu görmek bizleri de çok mutlu ediyor♥️♥️

 • Bo

  Çocuğunuzun güvenli ve sevgi dolu bir aile ortamında birey ve değerli olduğunun farkında olarak yetişmesini istiyorsanız bu okulu görmenizi tavsiye ederim

 • Yg

  Oğlumla beraber geçenlerde yapılan etkinliğe katılmıştık. Çocukların zekasını ve ufkunu ileriye taşıyabilecekleri, el becerilerinin ön planda olduğu harika bir uygulamaydı.Öğretmenlerinin ve tatlı müdirelerinin ilgi ve alakasından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.

 • 4 yasinda Torunumu bu yil okula kayit yaptirdik. Bir cok okulla gorusme yaptik ama bizi hem ilgileri hem cocuga verdikleri degerle egitime bakis acilariyla cok etkilediler ve guvenle cocuguzu teslim ettik. Suan devam ediyor ve her gecen gun olumlu gelismelerini cocugumuzda gozlemliyoruz ve cok mutlu oluyoruz. Iyiki ve iyi ki guvenli okul oncesi egitimimiz de sizinle karsilastik.

 • YA

  hafta sonu etkınlıklerı ıle tanıstıgımız cocugumuzu guvenle emanet edebılecegımıze ınandıgımız kurum. keyıflı bır yıl gecırecegımıze ınanıyoruz hem merkezi, hem apartman gıbı okulların aksıne kocaman bahcesı olan herseyın cocuklara uygun ınşa edıidiği bursanın merkezinde güzel bir anaokulu. keyifli bir yıl geçirdik ikinci yılımıza hazırlanırken cocuğum sımdıden okulunu ne kadar ozledıgınden bahsedıyor:)

 • Ed

  Kurucuları ve personeli cok iyi.Bursa'da en iyi anaokulları arasi da ilk sıralarda gelir bence.Kardeşim çok severek gidip geliyor.

 • Fd

  Öncelikle çok teşekkürler. Vermiş olduğunuz değer ve ilginiz harika,geleceğin nesillerini sizlerle öğrenmesi bizi çok memnun etti. Her veli ye kesinlikle tavsiye ediyorum. Yapmış olduğunu aktivite leri anlata anlata bitiremiyor . Okula gitmek için can atan bir çocuğun mutluluğu anlatmak istedim.

 • Ek

  Merhabalar arkadaşlar. Elif Azra Küçük Benim kızım. Bir anne olarak yorum yapıyorum buraya. Herkesin çocuğu kendine kiymetlidir fakat bu okulun bütün öğretmen kadrosu bütün çocukları onlar için kıymetli bunu en içtenlikle gördüm. Okul demek haksızlık olur. Önce yuva sonra okul diyelim en iyisi. Biz veliler anne baba olarak çalışmaktan çocuklarımızı eğitim amaçlı okula yolluyoruz. Fakat emin olun çocuğuma önce anne sonra öğretmen oluyorlar. Çok teşekkür ederim bunun için. Yanlış anlamayin laf olsun torba dolsun demiyorum. İlk okulu gördüm ayy renklere dekorasyona o sıcaklığa ekoseli perdelere aşık oldum. Her zaman önce görünüş cez beder. Aşık oldum okula. Oğlum var 7 yaşında yanlış okul yanlış seçimler yaparak çocuğumun eğitimini yarım almasina sebep oldum eksikliklerini biz anne baba olarak tamanlamaya çalışıyoruz fakat sizde bu hataya düşmemek ve çocuğumun ince aile sıcaklığı sonra eğitimde 10 da 10 eğitim alsın hen eğlensin derseniz bu okulu tercih edebilirsiniz. Emin olun ,25 yasindayim elimde olsa bende gidip oyunlar oynayıp 1 günümü geçirmek isterim ama tabi neden olmasın. Lütfen seçimlerinizi iyi düşünüp yapın. Çocuklarımızın geleceğiyle oynamayalim. Sadece bu okul için değil iyi gelecek iyi bir aileden ve iyi bir egiticiden geçer. Bunun için önce iyi bir ebeveyn ve iyi bir öğretmen olmak gerekir. Saygılarımla...

 • Bs

  Nazik ve dostane ilişkilerin, saygının, detaylara gösterilen özenin, değerlerin aşılandığı, görgü kurallarının ve kalıcı desteğin olduğu bu kreşten ne kadar mutlu olduğumuzu ifade etmeye kelimeler kifayetsiz kalır.Teşekkürler neşe Erberk ailesi ❤️

 • Re

  4 yaşındaki ikiz kızlarım ve 3yasındaki oğlum için gözüm kapalı gönderdiğim samimi ve güvenli bir Anaokuludur. Sevgi saygı cercevevesinde, çocuklarla olan iletişimleri beni cok etkilemişti. Deneyimli kadrosuyla iyi ki çocuklarım bu okuldan eğitim aldılar diyorum.. Milli manevi, kulturel,ahlaki eğitim olarak cok memnun kaldım. Aynı zamanda değerlerimize bağlı yenilikçi eğitim uygulamalariyla değerli öğretmenlerimizin desteğiyle cok güzel bir eğitim aldılar. Kurum yöneticisi öğretmen ve Rehberlik servisi desteğiyle de 3 yaşındaki çocuğumun okula uyum surecini çok güzel geçirdik.

 • Eğitim kalitesi çok güzel. İmkanları fazlasıyla yeterli. Eğitmen kadrosu alanında profesyonel. Memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim. Bursa nilüferde merkezi konumda bulunuyor.

 • FK

  Kızımın kendini ifade etme becerisi, sosyal becerileri gelişti pademiden sonra korkuyordum fakat öğretmenimiz ve okulumuzun psikoloğu bu konuda bize çok destek oldu ve güzel sonuçlar aldık.. Kızım okula her gün heyecan ve mutlulukla gidiyor, öğretmenlerimizin güleryüzlülüğü, samimiyeti içimi çok rahatlatıyor.. İyi ki Neşe Erberk anaokulu❤️

 • BG

  Öğretmenlerimiz bizi her sabah güleryüzle karşılıyor, samimiyetlerini ve işlerine gösterdiği özen muhteşem iyi ki Neşe Erberk ailesiyleyiz. Kızıma katkısı çok büyük, çok memnunuz

 • EK

  Oğlum yeni ortama zor alışan bi çocuk bu beni çok korkutuyordu ancak okuldaki öğretmen ve psikoloğun samimi yaklaşımı ve durumu profesyonelce yönetmesi sayesinde beklediğimden daha iyi şekilde adapte oldu ve şu an çok severek, mutlu bir şekilde okula gidiyor

 • Çocuğum her gün okula çok mutlu gidip geliyo, gün içerisinde içim çok rahat. İyi ki Neşe Erberk❤️

 • Çocuğunuzun Sevgi Mutluluk Neşe içinde Eğitim Almasını İstiyorsanız Güvenle bırakacağınız okullardan biri Benim Çocuğum çok mutlu Neşe Erberk Ailesine teşekkür ederim

 • İş

  3 yaşında ki kızımı bu sene kayıt yaptırdım, gösterilen ilgiden çok memnunum. Öğretmenlerin ilgisi ve güler yüzlülüğü için teşekkür ederim.

 • DM

  Eğitim kalitesi yüksek bir okul çok anaokulu gezdik fakat içime en çok sinen bu okul oldu. Çünkü çok güler yüzle ve ilgiyle karşıladılar, acaba diye hiç düşünmedim, kesinlikle burası dedim. Çocuğumun burada mutlu olacağını hissettirdiler bana hislerimde yanılmamışım ki 3. Yılımız Selinay Ögretmenimizle birlikte okula severek gidip geliyor. 2. Annemiz gibi oldu. Çocuğumdan emeklerini esirgemeyen Neşe Erbek Ailesine Teşekkür ederim.

 • ZA

  Oryantasyon sisteminin anne ile birlikte olması çocuk anne ve öğretmen arasında güven bağının daha da güçlenmesini ve çocuğumun okula çabuk alışması sağladı bu sistem çok hoşuma gitti Kızım şuanda çok mutlu tatil olduğu zamanlar okulumu çok özledim diyor bu çok önemli istekli ve mutlu bir şekilde gitmesi teşekkürler ederim Neşe Erbek Ailesine iyi ki varsınız

 • FT

  Branş dersleri biraz daha yoğunlaştırılabilir .Haftanın 1 günü baika bir dil ekşenebilir. Onun haricinde çok memnunuz İyi ki bu okulu tercih etmişiz

 • FT

  Çok severek 3.yışımızdayız.Kızım okulunda çok mutlu.çok güzel bir ortamları var.

 • İS

  oğlum bu yıl 3 yaş grubuna orada başladı.öğretmenimiz çok ilgili.her şeyleriyle teker teker ilgileniyor hasta olduğu zamanlarda bile okula gitmek istiyor.çok teşekkür ederiz ❤️

 • FT

  Her şeyiyle harika bi okul.Her sabah ve her akşam güler yüzlü enerjik bir kadro ile karşılanıyorsunuz

 • ST

  kızım 1 yıldır bu okulda.ilk başladığında benden ayrılır mı diye çok kaygılanmıştım ama güzel öğretmenimiz sayesinde hiçbir sorun kalmadı.iyi ki sizi seçmişiz

 • Her şey için teşekkür ederiz . Öğretmenimizden çok memnunuz.İyi ki neşe erberk ailesi.Kendi evlatlarıymış gibi ilgileniyorlar

 • Bu okulun bünyesinde yer almak çok kıymetli,herkes çok ilgili.Gerçekten sevgiyle ilmek ilmek işliyorlar

 • Okulumuzda 2.yılımız.Her sabah güler yüzle karşılayan çok tatlı bir eğitim kadrosu var.Her konuda sık sık bilgilendiriliyorsunuz.En önemlisi size karşı hep açıklar.İngilizceyi normalleştirerek eğlenceli şekilde öğreniyorlar.Branş dersleri daha aktif geçebilir

 • Fi

  Kızım 3 yıldır bu kurumda. Mutlu gidiyor, geliyor bunun yanında bir çok da şey öğreniyor evde de bunları yansıtıyor. Her ay yaptığınız konsept partiler ise kızımın alışmasında inanılmaz yardımcı oldu

 • GY

  Kızım 2 yıldır memnuniyetle gidiyor.sabahlari karsilarken ogretmenlerinin icten guleryuzlu yaklasimi gozumuzun arkada kalmamasini sagliyor. her turlu geri donusu ve yorumu hizlica alip cozume ulastiran bir kadro (hem ogretmenlerimiz, hem yönetimsel kadro). Brans ve ingilizce dersleri yeterli. Yemek menusu dengeli ve bu yas grubu icin saglikli. Gelisim takibi ve raporlamasi guzel. Okulla ilgili verilerin bilgilerin paylasildigi uygulama etkili. Ogretmenlere ve mudure ogretmenlerimize ulasim kolay.Servis ulasim hizmeti eklenmesi faydali olabilir.

 • ZD

  Daha ilk defa okulu gormeye geldigimiz gun karsilastigimiz guven ve sevgi dolu yaklasimlari hic degismedi. Kizim cok ama cok mutlu. Ayrica okulun sosyal gelisime ve yeteneklere katkisi mukemmel.

 • LA

  Okulumuzda üçüncü yilimiz ve herzaman iyi ki secmisiz dedirten bir egitim kadrisu var.Kizim Selinay ögretmeninin o kadar seviyorki tatilde bile onu özledigi icin okula gitmek istiyor :) Yöneticilerimizin okula hakimiyeti ve her cocugun n ufak sikintisinda yaninizda olmasi sizi daima güvende hissettriyor. iyi ki Bursa Nese Erberk Ozluce iyi ki kizimin hayatina dokundunuz.Ingilizceyi ders olarak degil hayat akisinda ogreten okuumuz.Benim aklima gelmeyen gelismeleri bize her an yasattigi icin tesekkur edebilirim sadece.

 • BK

  Çocuğumuzun mutlu ve güvenli olması bizim için baş kriterdi. Gerçekten de öyle. İyi ki neşe erberk özlüceİkinci bir dil olabilir

 • BK

  Her sabah güler yüzle karşılayan öğretmenlerin olduğu kurum

 • FT

  Okulun sağladığu fiziksel imkanlardan çok memnunuz.Kaliteli ve sağlıklı bir pryantasyon sğreci geçirdik sayelerinde.Öğretmenleri çok güler yüzlü,tüm personel çok ilgili

 • FD

  Okulda ders çeşitliliği fazla spor derslerine de önem veriliyor İngilizce derslerin saatleri fazla. Çocukların sağlıklı yaşam alışkanlıkları edinmesini sağlıyorlar. Genel olarak eğitiminden memnunuz. Fiziksel koşulları da gayet tatmin edici. Çocukların rahatça ders işleyebilmeleri ve oynayabilmeleri için her şey düşünülmüş.

 • Oğlumu bu okula gönderiyorum çok memnunuz öğretmenleri çok ilgili ve sıcakkanlı. Eğitim kalitesi de gayet iyi oğlum pek çok şey öğrendi kısa sürede ve herhangi bir konuda zorlandığında ya da sıkıldığında öğretmenleri yardımcı oluyor sabırla ilgileniyor.

 • RD

  Kızımı bu okula gönderiyorum okulda sosyal etkinliklere bol bol yer veriyorlar çocuklar bu etkinliklerde eğlenirken pek çok şey öğrenmeleri hedeflenmiş. Öğretmenler işlerini severek yapıyor. Okul yöneticisi her zaman güler yüzlü ve tüm sorunlarımızı dinleyip çözüm üretiyor.

 • PK

  Etiğim sisteminden çok memnunuz çocuğum hiç sıkılmıyor ve bir sürü şey öğrenip kültürel birikim sağladı. Rehberlik hizmeti de çok ilgili ve hem çocuklara hem bize danışmanlık yapıyor. Çocuğumun altına kaçırma gibi bir sorunu vardı ne yaptıysak çözemiyorduk okulda yardımcı oldular ve ilgilendiler böyle bir sorunumuz kalmadı şimdi.Bazı Branş dersleri okuldan farklı bir kurumla anlaşma sağlanarak yapılabilir.Emekleriniz için teşekkür ederiz Neşe Erberk Ailesi ❤️

 • PY

  Bu kurumda 2.yılımız ve çocuğum çok mutlu gidip geliyor bu da bir anne olarak içimi çok rahatlatıyo. Okuldaki öğretmenlerin güler yüzü ilgisi harika. Pandemiden etkilenen kızım ilgili ve işinde başarılı öğretmenleri sayesinde güzel bir uyum süreci yaşadı bu sayede pandeminin etkilerini en hafif şekilde atlattık. İyi ki Neşe Erberk anaokulunu tercih etmişiz..2. yabancı dil dersleri verilebilir.

 • ÖA

  Çocuğumun oyunla öğrenmesinden çok memnunum. Oynarken öğrendikleri çok kalıcı oluyor bunu gözlemliyoruz ve çok mutlu oluyoruz . Ayrıca yabancı dile verilen önem çok güzel dil edinimi çok faydalı oluyor2. Yabancı dilin kesinlikle başlaması gerek diye düşünüyorum.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Özlüce Neşe Erberk Anaokulu İletişim Bilgileri

19 Mayıs Mah. Side Cad. No: 31 Nilüfer / Bursa
0 224 322 0546
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum