fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bakırköy Ataköy 2-5-6. Kısım Anaokulları

Bakırköy Ataköy 2-5-6. Kısım Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Ataköy Atik Çocuk Mini Akademi Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Ataköy 2-5-6. Kısım Mah.
Özel Ataköy Atik Çocuk Mini Akademi Anaokulu

Özel Ataköy Atik Çocuk Mini Akademi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    2 - 5
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 17:30

Bakırköy Ataköy 2-5-6. Kısım Anaokulları

Kişiliğin temelinin 0–6 yaşları arasında atıldığı okul öncesi dönemde veliler çocuklarının gelişimi için anaokulu, kreş ve gündüz bakımevi arayışı içerisine girmektedir. Ataköydeki anaokulları listesine ulaşmak isteyen ebeveynler için tüm anaokullarını sizler bir araya getirdik. Ataköy anaokullarının; ücretlerine, fotoğraf galerilerine, adreslerine, okul giriş-çıkış saatlerine, hangi yaş öğrencileri kabul ettiklerine ve fiziki imkanlarına sayfamızdan ulaşabilir, size uygun olduğunu düşündüğünüz anaokulları ile hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

p>

Ataköy 2-5-6. Kısım mahallesindeki anaokulları, kulüp sayısı ve düzenledikleri çeşitli etkinlikler ile öğrencilerine bütünleşik bir yapı içerisinde akademik başarı yakalamalarına olanak sağlayacak şekilde, donanımlı öğrenciler yetiştirme gayreti içerisinde hizmet vermektedirler. Ataköy bölgesinde kolej sayısı az olduğundan butik anaokulları çoğunlukta olup, bu okullar her öğrenci ile tek tek ilgilenebilecek niteliklere sahip olarak eğitim vermektedirler. Ataköy bölgesindeki anaokulları yeni ve çocukların ihtiyaçlarına yönelik tasarlanmış modern binaları ile velilerin gönül rahatlığıyla çocuklarını bırakabildiği birer eğitim yuvası haline gelmiştir. Sizlerde konumunuza en yakın Ataköydeki anaokullarına ulaşmak isterseniz sitemiz üzerinden arama gerçekleştirip lokasyonu size en uygun okulu hemen bulabilirsiniz.

p>

Okul öncesi eğitim veren anaokullarını öğrencilerin psikososyal, bilişsel, motor gelişime destek, ilgi ve yetenek gelişimi sağlama gibi yeteneklerin gelişimine olanak sağlamaktadır. Bu niteliklerin Bakırköy - Ataköy 2-5-6. Kısım mahallesi anaokullarının öncelik verdiği özellikler olduğu birçok veli tarafından dile getirilmiştir. Bu yaklaşım ile Ataköydeki anaokullarında eğitim bütüncül bir yapı içerisinde çocuğunuzun kişilik gelişimine önemli katkılar sağlayacak şekilde ilerler.


Ataköyde bulunan ve okul öncesi eğitim hizmeti veren anaokullarına ulaşmak isterseniz sitemiz üzerinden okul profillerini inceleyebilir, bizlerle iletişime geçerek anaokulları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bölgedeki anaokulları ise; Özel Pelikan Akademi Anaokulu ve Özel Ataköy Atik Çocuk Mini Akademi Anaokulu şeklinde olup, anaokulu sayısının kısa sürede hızla artış göstermesi beklenmektedir.


Ataköy bölgesinde bulunan anaokullarını incelemek için yeterli zamanınız yoksa Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımızdan okul önerisinde bulunmalarını isteyebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum