fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Bakırköy Ataköy 7-8-9-10. Kısım Anaokulları

Bakırköy Ataköy 7-8-9-10. Kısım Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Kültür Koleji Ataköy Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah.
Özel Kültür Koleji Ataköy Anaokulu

Çocuğumuzun böylesine iyi öğretmenleri olan, laik eğitim sistemini benimsemiş ve süper ingilizce öğretilen bir anaokulun...

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 16:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Bakırköy Ataköy 7-8-9-10. Kısım Anaokulları

Erken çocukluk eğitimi çoğunlukla oyunların, çocukların fiziksel, entelektüel, dil, duygusal ve sosyal ihtiyaçlarını karşılayan oyun yoluyla öğrenmeye odaklanır. Çocukların merakı ve hayal gücü, rahatlıkla öğrenmeyi uyandırır. Oyun yoluyla öğrenmek çocuğun bilişsel olarak gelişmesine izin verecektir. Böylece, çocuklar dramatik oyun, sanat ve sosyal oyunlar gibi etkinlikler yoluyla daha verimli öğrenir ve daha fazla bilgi kazanırlar. Anaokuluna giden çocuklar ilkokula başladıklarında daha az öğrenme problemi yaşamakta ve anaokuluna gitmemiş bir akranına nazaran okula daha çabuk adapte olmaktadır. Bu sebeple Ataköy anaokullarını arayan veliler için bölgedeki tüm anaokullarını tek bir listede topladık.


Ataköy bölgesinde oturup okul öncesi eğitim veren güvenli bir anaokulu arıyorsanız, bizler ile iletişime geçip çocuğunuz için en ideal okulu bulabilirsiniz. Ataköydeki anaokullarının profillerini inceleyip; adres bilgilerine, fotoğraf galerilerine, fiyatlarına, sunduğu fiziki imkanlarına, giriş-çıkış saatlerine, harita üzerinden sizlere olan uzaklığına, adres bilgilerine ve daha birçok detaya sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ataköy anaokullarını deneyimlemiş veliler tarafından yapılan okul yorumları seçim yapma noktasında sizlere kolaylık sağlayabilir. Anaokulu profillerinde bulunan veli yorumlarını okuyabilir, okullar ile ilgili tarafsız görüşleri inceleyebilirsiniz.


Ataköy 7 – 8 – 9-10. Kısımdaki anaokulları; Özel Pelikan Akademi Anaokulu ve Özel Kültür Koleji Ataköy Anaokulu şeklindedir ve bölge nüfusunun artması sonucu anaokulu sayısının da artması beklenmektedir.


Siz değerli velilere sunduğumuz İstanbul Bakırköy Ataköy 7 – 8 – 9-10. Kısım mahallesi anaokullarının fiyat listesine göz gezdirebilir, bütçenize uygun olanlardan hızlıca randevu alıp görüşebilirsiniz. Hem de bu listemizde Ataköy 7 – 8 – 9 - 10. Kısım mahallesi anaokulları çocuklarınızı teslim edip gönül rahatlığıyla kaliteli eğitim aldıklarından emin olduğunuz anaokullarından oluşmaktadır. Ataköydeki anaokullarını tercih eden veliler çalıştıkları servis imkanı bulunan okullar onlar için daha uygun olmaktadır. Bu sebeple bölgedeki birçok anaokulu servis hizmeti vermektedir. Çarpık kentleşmenin çok az olduğu Ataköy bölgesinde bulunan anaokullarının bahçeleri geniş ve ferah olduğundan öğrenciler açık havada eğitim görmektedir.


Ataköy anaokullarını incelemek için vaktiniz yoksa çocuğunuz içi en ideal okulu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız ile birlikte kısa sürede bulabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum