fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bakırköy - Ataköy 1. Kısım Anaokulları

Bakırköy Ataköy 1. Kısım Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
Arama kriterlerinize uygun okul bulamadık.

"Bakırköy Anaokulları " için şansını deneyebilirsin.

Okulları Listele

Bakırköy - Ataköy 1. Kısım Anaokulları

Çocuk hayata ve sosyal yaşama dair pek çok şeyi oyun aracılığıyla öğrenir. Paylaşma, yardımlaşma, sıra bekleme, başkalarının haklarına saygılı olma, sınıflama, sıralama, denge, sayı sayma, dil ve anlatım becerisi oyun içinde ve oyun sırasında öğrenilir ve geliştirilir. Oyun, fiziksel, duygusal, sosyal ve bilişsel gelişim için de bulunmaz bir ortam sağlamaktadır. Bu nedenle 0-6 yaş okul öncesi dönemde çocuklar oyun oynarken bir anlamda hayata hazırlanırlar. Sizler de çocuklarınıza Ataköy anaokullarına göndermek için okul arayışı içerisindeyseniz, hazırladığım listeyi inceleyebilir, anaokullarını birçok açıdan değerlendirip en uygun olan ile iletişime geçebilirsiniz.


Ataköydeki anaokullarının; eğitim felsefelerine, sınıf mecutlarına, haritadaki konumlarına, okulun içine ve dışına ait fotoğraflarına, fiyatlarına, giriş-çıkış saatlerine, bünyelerinde bulunan kulüplere ve çok daha fazlasına sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ataköy 1. Kısım anaokullarının velileri tarafından yapılan ve okullar hakkında sizlere bilgiler verecek olan yorumlar sayesinde tarafsız gözlerden anaokullarının artılarını ve eksilerini tespit edip, tercih noktasında doğru bir seçim yapabilirsiniz. Anaokullarının konumuna bakıp size yakın olanlar ile görüşebilir hızlıca randevu alabilirsiniz.


Ataköy 1. Kısım mahallesinde bulunan anaokulları benimsedikleri eğitim sistemleri ile geleceğin öz güven sahibi, girişimci, üretken, problem çözebilen, doğayı seven, saygılı ve yaşadığı topluma değer katan bireylerini yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Okul öncesi dönemde beslenme son derece önemlidir. Sizler de Ataköy anaokulları profil sayfalarından yemeklerin nasıl ve hangi besinler ile yapıldığı bilgisine ulaşıp çocuklarınızı gönül rahatlığıyla anaokuluna emanet edebilirsiniz.


Ataköy anaokullarını incelemek için vaktiniz yoksa çocuğunuz içi en ideal okulu Ücretsiz Eğitim Danışmanlarımız ile birlikte kısa sürede bulabilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum