fb
Onaylanmış Okul Profili

Bakırköy - Osmaniye Anaokulları

Bakırköy Osmaniye Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

1 okul bulundu.
Özel Mavi Kanguru Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Osmaniye Mah.
Özel Mavi Kanguru Anaokulu

Kanguru erken çocukluk eğitim modeli, mavi kanguru anaokullarında kullanılan erken çocukluk eğitim modelidir. bu model;...

  • Yaş Aralığı:
    3-6
  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00

Bakırköy - Osmaniye Anaokulları

İstanbul Bakırköy Osmaniye mahallesi anaokulları telefon numaraları ve fiyat bilgilerene vakit kaybetmeden ulaşın. Bu listelerde ayrıca İstanbul Bakırköy Osmaniye mahallesinde bulunan anaokullarının fiziksel koşulları, sanat aktiviteleri, hangi dillerde eğitim verdikleri, hangi spor dalında eğitim verdikleri, hijyen koşulları, yemek saatleri gibi bilgileri bulabilirsiniz. Bir çocuğun sosyal becerilerini geliştirmesi için çok zengin fırsatlar vardır ve şu ana kadar yapılmış bir çok araştırma da bunu göstermektedir ki bu dönemde bu becerilerin gelişmesi için en uygun dönemdir. Bir çocuğun dünyanın kendi etrafında dönmediğini erken öğrenmesi ve çocuğun, çok kültürlü bir toplumda birçok farklı türde insanla dolu olduğunu öğrenmesine yardımcı olması önemlidir.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum