fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Bakırköy - Yenimahalle Anaokulları

Bakırköy Yenimahalle Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
2 okul bulundu.
Özel Gelişim Evi Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Kartaltepe Mah.
Özel Gelişim Evi Anaokulu verified

Memnuniyetime her geçen gün yenisini ekleyen mudiremiz tuğçe hanım okadr özverili okadar ince düşünen biriki keşke her k...

 • Yaş Aralığı:
  0 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 19:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Anaokulu Özel Okul
Bakırköy / Yenimahalle Mah.
Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Anaokulu

Özel Bakırköy Bahçeşehir Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6

Bakırköy - Yenimahalle Anaokulları

Okul öncesi eğitim döneminde çocuklarınızın psikomotor, bilişsel, duygusal-sosyal, dil gelişimi ve öz bakım becerilerini desteklemeye ve geliştirmeye yönelik eğitim-öğretim ortamı hazırlanmıştır. Tecrübeli ve öğrenci odaklı olan eğitim kadrosuyla çocuğunuza öğrenmenin eğlenceli yönlerini gösteren öğretmenlerle 0-6 yaş grubundaki çocukların okul öncesi deneyimleri, kendini ifade etmesinden, başa grafiğine kadar pek çok konuda önem teşkil ediyor. Bu listede yer alan İstanbul Bakırköy Yenimahalle anaokulları her derste, öğretme teknikleri, etkinlikleri, başarı düzeyi değerlendirme, branş dersleri ve öğrenci değerlendirme araçları ile incelikle planlanmış anaokullarındandır. Özel Ecemiş Masal Evi Anaokulu İstanbul Bakırköy Yenimahalle’de bulunur ve kurumda eğitim alan çocukların çok yönlü gelişimini temel alarak fen bilimleri, matematik, düşünce yeteneği, sosyal bilimler ve performans modüllerinden oluşan bir program uygular.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum