fb

Bakırköy - Yenimahalle Anaokulları

Bakırköy Yenimahalle Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
2 okul bulundu.
Özel Özkul Kreş ve Çocuk Kulübü Özel Okul
Özel Özkul Kreş ve Çocuk Kulübü

2 yildir severek devam ettigimiz okulumuzda kaydimizi yeniledik...cocugumun ve benim istek ve ihtiyaclarima acik yurekli...

Özel Ecemiş Masal Evi Anaokulu Özel Okul
Özel Ecemiş Masal Evi Anaokulu

Oğlum kapalı alanda kalığı için sıkıldığını söylüyor. bahçeye fazla çıkarmıyorlrmış sanırım. ancak arkadaşlarını ve öğre...

Bakırköy - Yenimahalle Anaokulları

Okul öncesi eğitim döneminde çocuklarınızın psikomotor, bilişsel, duygusal-sosyal, dil gelişimi ve öz bakım becerilerini desteklemeye ve geliştirmeye yönelik eğitim-öğretim ortamı hazırlanmıştır. Tecrübeli ve öğrenci odaklı olan eğitim kadrosuyla çocuğunuza öğrenmenin eğlenceli yönlerini gösteren öğretmenlerle 0-6 yaş grubundaki çocukların okul öncesi deneyimleri, kendini ifade etmesinden, başa grafiğine kadar pek çok konuda önem teşkil ediyor. Bu listede yer alan İstanbul Bakırköy Yenimahalle anaokulları her derste, öğretme teknikleri, etkinlikleri, başarı düzeyi değerlendirme, branş dersleri ve öğrenci değerlendirme araçları ile incelikle planlanmış anaokullarındandır. Özel Ecemiş Masal Evi Anaokulu İstanbul Bakırköy Yenimahalle’de bulunur ve kurumda eğitim alan çocukların çok yönlü gelişimini temel alarak fen bilimleri, matematik, düşünce yeteneği, sosyal bilimler ve performans modüllerinden oluşan bir program uygular.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum