fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Başakşehir - Güvercintepe Anaokulları

Başakşehir Güvercintepe Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
3 okul bulundu.
Özel Başakşehir İz Anaokulu Özel Okul
Başakşehir / Başak Mah.
Özel Başakşehir İz Anaokulu verified

Çevremizde bir çok okul vardı tavsiyeler üzerine baltopunu tercih ettik. sıcakkanlı enerji dolu öğretmenleri ve sistemli...

Toki Mimar Sinan Anaokulu Devlet Okulu
Başakşehir / Güvercintepe Mah.
Toki Mimar Sinan Anaokulu

Toki Mimar Sinan Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şh. Öğrt. Aynur Sarı Anaokulu Devlet Okulu
Başakşehir / Güvercintepe Mah.
Şh. Öğrt. Aynur Sarı Anaokulu

Şh. Öğrt. Aynur Sarı Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00

Başakşehir - Güvercintepe Anaokulları

Çocuklarımızın utangaçlığın üstesinden gelmeleri ve özgüven kazanmaları için çocuklarımızın sosyalleşmelerini ne kadar erken sağlarsak o kadar iyi ederiz. Sosyalleşmeyi sonraya bırakırsak, çocukların sosyal gelişimlerini engelleriz. Okul öncesi eğitim sayesinde çocuklar sosyalleşir. Bu nedenle çocuklarınızın pedagojik gelişimi için 0-6 yaş çok önemlidir. Bizlerde bu önemi bildiğimiz için sizler ve en değerliniz çocuklarınız için İstanbul Başakşehir Güvercintepe bölgesindeki tüm anaokulu ve kreşleri listeledik. Hazırladığımız listeden kreşler hakkında tüm detaylara ulaşabilir anaokullarının eğitim kadrosuna ulaşıp veliler tarafından yapılmış yorumlara göre kendinize göre en uygun anaokuluna çocuğunuzu kayıt ettirebilirsiniz. Başakşehir Güvercintepe bölgesindeki Özel Toki Mimar Sinan Anaokulu ve Şh. Öğrt. Aynur Sarı Anaokulu gibi kaliteli eğitime önem veren anaokullarıyla ilgili bilgileri listemizde bulabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum