fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Başakşehir - Ziya Gökalp Anaokulları

Başakşehir Ziya Gökalp Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Academy Kids Anaokulu Özel Okul
Başakşehir / Ziya Gökalp Mah.
Özel Academy Kids Anaokulu

Sitemizin icin de bulunan,buyuk bir bahceye ve ferah sınıfları olan guzel bır okul.egıtımı ve ogretmenlerın ılgısı bence...

  • Yaş Aralığı:
    2.5 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:30 - 16:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Başakşehir - Ziya Gökalp Anaokulları

Çocuğun doğumundan itibaren, ilköğretim çağına kadar olan tüm yaşantılarını içeren eğitim süreci okul öncesi eğitim sürecidir. Sıfır altı yaş arasını kapsayan bu dönem, çocuğun bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal gelişiminin hızlı olduğu ve kişilik yapısının biçimlenmeye başladığı, temel alışkanlıkların çocuğa kazandırıldığı önemli bir dönemdir. İstanbul Başakşehir Ziya Gökalp de yer alan anaokullarımızda herhangi bir yasal zorunluluk olmadan gerek okul öncesi eğitim üzerine yapılan bilimsel çalışmaları gerekse günümüz dünyasındaki gelişmeleri yakından takip ederek fiziksel yapı, sağlık, temizlik, güvenlik, beslenme, personel, materyal gibi başlıklarda belirli bir standart anlayışı oluşturmuş ve kurumsal yapısını bu doğrultuda kurmuştur. Listemizde yer alan okullarımızda konusunda uzman psikolog ve çocuk gelişimi uzmanı görev yapmaktadır.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum