fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beşiktaş - Abbasağa Anaokulları

Beşiktaş Abbasağa Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Milli Saraylar Anaokulu Devlet Okulu
Beşiktaş / Abbasağa Mah.
Milli Saraylar Anaokulu

Bahçesi cok güzel ve öğretmenler cok ilgili, okul muduru cok sevecen. sınıflarin kisi sayisi cok ideal. etkinlik olarak...

Beşiktaş - Abbasağa Anaokulları

Bu listede İstanbul Beşiktaş Abbasağa mahallesinde yer alan anaokullarının fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Bu listede İstanbul Beşiktaş Abbasağa’da yer alan anaokullarının fiziksel imkânları (uyku odası, yemekhane, sanat atölyesi), hizmetleri (güvenlik, servis, rehberlik), dil olanakları (İngilizce, Almanca, vb. ) gibi özellikleri görüntüleyebilirsiniz. Erken eğitim, 0-6 yaş (0-72 ay) çocukların ev ve kurum ortamlarında bedensel, zihinsel, duygusal ve sosyal yönden gelişmelerini desteklemek amacıyla yapılan eğitime denir. Erken eğitim, 0-3 (0-36 ay) takvim yaşına sahip çocuklar için erken çocukluk eğitimi dönemi 3-6 (37-72 ay) takvim yaşına sahip çocuklar için ise okulöncesi eğitimi dönemi olarak iki aşamaya ayrılmaktadır. Okul öncesi eğitim çocuğun gelişimi açısından önemlidir.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum