fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Beşiktaş - Nisbetiye Anaokulları

Beşiktaş Nisbetiye Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Etiler AKD Kids Anaokulu Özel Okul
Beşiktaş / Nisbetiye Mah.
Özel Etiler AKD Kids Anaokulu

Sayenizde yavrumuz kendi yemeğini yemeğe başladı, okul dışında da ingilizce konuşabilir duruma geldi, tüm beklentilerimi...

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:30

Beşiktaş - Nisbetiye Anaokulları

Listemizde İstanbul Beşiktaş Nisbetiye Mahallesi içindeki anaokulları fiyata ve konum bilgisine göre sıralanmıştır. İstanbul Beşiktaş Nisbetiye anaokulları kaliteli eğitim verme gayesi taşıdıkları için çocuğunuza en iyi yatırımı yapmış olursunuz. Listede yer alan anaokullarını inceleyebilirsiniz. Özel Etiler Akd Kids Anaokulu İstanbul Beşiktaş Nisbetiye Mahallesi’nde konumlanmış olup çocuğunuzun 0-6 yaş anaokulu eğitiminde yararlı olacaktır. Çocuğunuzun kendisini ve başkalarının duygularını fark ettiği, gerçek dünyayı ve hayal dünyasının arasında bir bağ oluşturduğu 0-6 yaş arasındaki dönem okul öncesi eğitim için önemlidir. Kalıcı bir eğitim ile çok yönlü bir gelişim sağlaması anaokulundaki; etkinlik, faaliyet, öğrenme hizmetleriyle gelişimlerini desteklemektedir. Geleceklerindeki kimliklerinin oluşması ve gelişmesinde, hedeflerine ilk adımlarını destekleyici ünite veya modüllerle çocuğunuzun öğrenmesini desteklemektedir.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum