fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Çatalca Çanakça Anaokulları

Çatalca Çanakça Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Çanakça Gülveren Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Çanakça Mah.
Özel Çanakça Gülveren Anaokulu

Özel Çanakça Gülveren Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    4 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 16:00

Çatalca Çanakça Anaokulları

Hem ilçe merkezine yakın olması hem de İstanbul ili sınırlarında sayılması sonucu Çatalca’nın Çanakça Köyü son yıllarda sürekli göç almaya başladı. Son sayımda 600 haneyi çoktan geçen köyde çocuk sayısı da gittikçe fazlalaşıyor. Bu da anaokulu seviyesinden başlayarak okul ihtiyacının ve yapımının artacağı anlamına geliyor. Çatalca Çanakça Mahallesi anaokulları bu gelişme ve değişmeye bağlı olarak köy okulu vasfından yavaş yavaş çıkacaklar. Çatalca’nın mahallesi olarak geçen Çanakça köyünde hizmet veren okullar içinde Çatalca Çanakça anaokulları ve anasınıfı da bulunmaktadır. Ülkemizin her şeyden çok eğitime ihtiyacı var ve bu eğitim anaokulu seviyesinden başladığı zaman çok daha iyi nesiller yetişecektir. Okul öncesi eğitim bugün ülkemizde zorunlu hale gelmiştir
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum