fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

İstanbul Çatalca Anaokulları

Çatalca'da yer alan tüm anaokullarının detaylı bilgilerine ulaşmak, okulun durumu hakkında yorum okumak için listelerimizi incelemeye başlayın! Çocuğunuz için en iyi özel anaokullarına ulaşmak için Çatalca özel anaokulları sayfamızı inceleyin.
6 okul bulundu.
Özel Çatalca Erdem Çocuk Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Ferhatpaşa Mah.
Özel Çatalca Erdem Çocuk Anaokulu

Çocugumuza gösterilen ilgi ve sunulan geniş sosyal imkanlardan fazlasıyla memnunuz. her şey için çok teşekkür ederiz.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çatalca Renkli Rüyalar Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Ferhatpaşa Mah.
Özel Çatalca Renkli Rüyalar Anaokulu

Çok araştırdım ve gerçekten kızımız için doğru okul olduğunu zamanla daha iyi farkediyoruz. sosyal imkanları ve özellikl...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:45 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çevre Bilim Koleji Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Subaşı Mah.
Özel Çevre Bilim Koleji Anaokulu

Özel Çevre Bilim Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  09:00 - 17:00
Özel Çatalca İlkem Koleji Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Kaleiçi Mah.
Özel Çatalca İlkem Koleji Anaokulu

Özel Çatalca İlkem Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çanakça Gülveren Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Çanakça Mah.
Özel Çanakça Gülveren Anaokulu

Özel Çanakça Gülveren Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:00 - 16:00
Ferhatpaşa Anaokulu Devlet Okulu
Çatalca / Ferhatpaşa Mah.
Ferhatpaşa Anaokulu

Ferhatpaşa Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Okul Saatleri:
  08:00 - 17:00

İstanbul Çatalca Anaokulları

Çatalca anaokulları hepsinin bir arada olduğu listelerden çocuğunuza en uygun okula zaman kaybetmeden kayıt olun! Çatalca bölgesinde yer alan en önemli devlet anaokulları ve özel anaokulları hakkında yorumlar, tuvaletinden, uyku odası, bahçesinden, uyku odasına ve sınıfa kadar bütün alanların detaylı fotoğraflarını görüntüleyin. Çatalca bölgesi devlet anaokulları ve özel okulları arasında seçiminizi rahatça yapın. Okul.com.tr'de bulunan Çatalca anaokulu fiyatları sayesinde bütçenize uygun okulu birçok özelliğiyle beraber arayarak ideal okulunuzu keşfedin. Ayrıca kreş ve bakımevleri hizmeti veren anaokulları da bulunmaktadır. Bu okullar 3-6 yaş çocukların yanında 0-3 yaştan başlayan eğitim vermektedir. Her okul 0-1-2 yaş gibi dönemlerden itibaren eğitim verebilmektedir.

Çatalca bölgesinde anaokulları özellikle birçok eğitim anlayışıyla eğitim vermektedir. Yabancı dil eğitim odaklı, Montessori, Çoklu Zeka gibi eğitim anlayışları bazı okullar tarafından benimsenmiştir. Bazı okullar ise MEB müfredatına uygun gitmektedir. Çatalca bölgesinde eğitim veren anaokulları ayrıca kreş ve bakımevi olarak da görev almaktadır. Bu okulları keşfetmek için okul profillerimizden yaş aralığı kısmına bakarak seçim yapabilirsiniz. 0-3 yaş eğitim olanakları olan okullarla hemen sitemiz üzerinden randevu formu doldurarak iletişim kurabilir, kaydınızı hemen yaptırabilirsiniz.

Özel Çatalca Renkli Rüyalar Anaokulu gibi önemli okullar Çatalca'da en çok tercih edilen anaokullarıdır. Bağımsız anaokulları binasında sadece okul öncesi öğrencilerini bulunduran genellikle 3-6 yaş arası eğitim veren eğitim kurumlarıdır. Renkli Rüyalar önemli bir bağımsız anaokuludur. Bu binalarda ve bahçelerde yer alan tüm materyaller yaşıtlarına aittir. Bu sayede çocuklarınız kendinden büyük öğrencilerin varlığından tedirgin olmaz. İlkem Koleji bölgedeki anaokulu eğitimi veren tek kolejdir.

Çatalca Kreş Fiyatları

Çatalca kreş fiyatları 8000 - 18000 TL aralığında değişkenlik gösterebilmektedir. Etkili eğitim faaliyetleri ile Çatalca bölgesindeki kreş ve anaokulları veliler tarafından takdir toplamaktadır. Öğrencilerin kişilik gelişiminin adımlarının atıldığı bu dönemde verilen eğitim oldukça önem taşımaktadır. Alanlarında donanımlı öğretmenlerle birlikte sunulan eğitim hizmeti küçük yaştaki öğrencilere doğrudan fayda sağlamaktadır. Çatalca anaokulu fiyatları 8500 - 20000 TL arasında farklılaşabilmektedir. Bölgedeki anaokulları genellikle butik yapıda hizmet sağlasalar da kolej bünyesinde eğitim veren anaokulları da yer almaktadır.


Çatalca Kreş Tavsiyeleri

Çatalca'daki kreşler, 21. yüzyıl becerileri ile donatılmış bireyler yetiştirmek adına faaliyet programları oluşturmaktadır. Okuldan okula sürdürülen eğitim yaklaşımları farklılık gösterebilmektedir. Öğrenciniz için en uygun okulu Okul.com.tr'den kolayca inceleyebilirsiniz. Çatalca'da tavsiye edilen kreşler hakkında bilgilere aşağıdaki bağlantılardan kolayca ulaşın!


Çatalca Anaokulları - Sıkça Sorulan Sorular

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum