fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Çatalca Kaleiçi Anaokulları

Çatalca Kaleiçi Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Çatalca İlkem Koleji Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Kaleiçi Mah.
Özel Çatalca İlkem Koleji Anaokulu

Özel Çatalca İlkem Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    4 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 17:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Çatalca Kaleiçi Anaokulları

İstanbul Çatalca Kaleiçi Mahallesi sınırları içinde hizmet veren Özel Turkuaz Koleji Anaokulu bugün Çatalca Kaleiçi Mahallesi anaokulları sıralamasında karşımıza çıkan okul öncesi eğitim kurumu oluyor. Ayrıca bölgeye yakın olan diğer anaokulları da vardır. Veliler bu okulları ziyaret ederek kayıt öncesi daha ayrıntılı bilgi edinebilirler. Çoklu zeka eğitim yöntemini temel alan Özel Turkuaz Koleji Anaokulu içinde branş derslerine ek olarak dans, yüzme, buz pateni gibi fiziksel aktivitelere de büyük önem verilmektedir. Okulun bünyesinde yer alan organik tarım alanı, kapalı yüzme havuzu, çok amaçlı spor salonu, dans salonu ve güzel sanatlar atölyesinden de bahsetmek gerek. Kurum Çatalca Kaleiçi anaokulları içinde yer almaktadır
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum