fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Çatalca Subaşı Anaokulları

Çatalca Subaşı Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Çevre Bilim Koleji Anaokulu Özel Okul
Çatalca / Subaşı Mah.
Özel Çevre Bilim Koleji Anaokulu

Özel Çevre Bilim Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    09:00 - 17:00

Çatalca Subaşı Anaokulları

Yaklaşık 1500 kişilik bir nüfusa sahip olan Çatalca’nın Subaşı Köyü’nün de yasal durumu artık Subaşı Mahallesi olarak değişti. Köyün kurucusu olan 23 ailenin 600 yıl kadar önce bu toprakları bir sultandan satın aldığı söyleniyor. Bugün bir orman köyü görünümünde olan Subaşı’nda eğitim ortaokulu da kapsayacak şekilde Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak Subaşı İlköğretim Okulundan yürütülüyor. Çatalca Subaşı Mahallesi anaokullarının ise son çıkan eğitim kanunu hereğince kurulma aşamasında olduğunu ve ana sınıfı şeklinde düzenleneceğini söyleyebiliriz. Böylece çocuklarımızın yetişmesi için çok önemli olan okul öncesi eğitimi bu yörede de hayata geçmiş olacak. Çatalca Subaşı anaokulları ilk aşamada devlet okulu statüsünde görev yapacaklar
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum