fb

Kartal - Cumhuriyet Anaokulları

Kartal Cumhuriyet Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
4 okul bulundu.
Özel Bal Çiçeğim Anaokulu Özel Okul
Özel Bal Çiçeğim Anaokulu

Kocaman yürekleriyle özverili çalışmalarından ödün vermeyen öğretmenlerimi tebrik ederim.

Özel Yakacık Balkanlar Koleji Anaokulu Özel Okul
Özel Yakacık Balkanlar Koleji Anaokulu

Okulun yeni anaokul binası büyük bahçesiyle harika olmuş. başarılarından sonra bu kampüs okula değer katmış. çocuklarım...

Özel Yakacık Çocuk Akademi Anaokulu Özel Okul
Özel Yakacık Çocuk Akademi Anaokulu

Özel Yakacık Çocuk Akademi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Özel Kartal Uğur Okulları Anaokulu Özel Okul
Özel Kartal Uğur Okulları Anaokulu

Özel Kartal Uğur Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Kartal - Cumhuriyet Anaokulları

Anadolu yakası içinde konumlanan Kartal bir ilçe olarak 20 mahalleye bölünmüş durumdadır ve Cumhuriyet Mahallesi de bunların içindedir. Kartal Cumhuriyet Mahallesi anaokulları dendiği zaman da genelde 2 ile 6 yaş arası miniklerin devam ettiği ve okul öncesi eğitim aldıkları kurumlar akla gelmektedir ki Özel Bal Çiçeğim Anaokulu bunların içindedir. Sözü edilen kurum geniş bahçe, yemekhane, uyku odası, oyun alanı, güvenlik, servis, temizlik, rehberlik gibi bir anaokulunda gerekli olan temel şartların hepsini sağlamıştır. İngilizce ve drama branş dersleri içindedir. Sabah ve ikindi kahvaltısı ile öğle yemeği okulun kendi yemekhanesinde hazırlanmaktadır. Kartal Cumhuriyet anaokullarına komşu olan Özel Yağmur Yetenek Anaokulu da semte yakındır
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum