fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Kartal Esentepe Anaokulları

Kartal Esentepe Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
6 okul bulundu.
Özel Yakacık Anaokulu Özel Okul
Kartal / Yakacık Çarşı Mah.
Özel Yakacık Anaokulu verified

Birçok anaokulu gezdik hiçbirinde böyle samimiyet böyle itina görmedik tedirginliklerim vardı ancak okulda alınan önleml...

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:45
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Kartal Rota Anaokulu Özel Okul
Kartal / Esentepe Mah.
Özel Kartal Rota Anaokulu verified

Merhabalar gerçekten de böyle bir yere böyle bir anaokulu şarttı. temizliği ile ön plana çıkan ve profesyonel kadrosuyla...

 • Yaş Aralığı:
  3 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:30
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!

Diğer Okullar

Özel Kartal Neptün Çocuk Akademisi Anaokulu Özel Okul
Kartal / Esentepe Mah.
Özel Kartal Neptün Çocuk Akademisi Anaokulu

Bir senedir çocuğumu gönderiyorum ve çok memnunum çocuğumun gelişimine katkı sağladılar

 • Yaş Aralığı:
  2 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:00 - 19:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Çam Koleji Anaokulu Özel Okul
Kartal / Esentepe Mah.
Özel Çam Koleji Anaokulu

Özel Çam Koleji Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  5 - 6
 • Okul Saatleri:
  08:40 - 16:10
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Kartal Minik Umutlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi Özel Okul
Kartal / Esentepe Mah.
Özel Kartal Minik Umutlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi

Özel Kartal Minik Umutlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  0 - 6
 • Okul Saatleri:
  07:30 - 18:00
 • Okul Fiyatı:
  Giriş Yap!
Özel Kartal Yönder Okulları Anaokulu Özel Okul
Kartal / Esentepe Mah.
Özel Kartal Yönder Okulları Anaokulu

Özel Kartal Yönder Okulları Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

 • Yaş Aralığı:
  4 - 6

Kartal Esentepe Anaokulları

Semt sakinleri tarafından adına yakışan bir yerdir, eser, uçurur, dondurur diye tarif edilen Kartal ilçesinin Esentepe Mahallesi içinde Sakarya Üniversitesi’nin kampüsü de var. Bu yüksek dereceli okullar yanında semtin 3 ile 6 yaş arası minikleri de Kartal Esentepe Mahallesi anaokullarına şiddetli rüzgara rağmen gitmeye çalışırlar. Anaokulu eğitimi artık yurdumuzda şart olan bir eğitimdir, çocuk çok daha iyi yetişmektedir. Gelişen ve değişen 21. yüzyılın gerektirdiklerini kazanmaları için, çocukların okul öncesi dönemde aldıkları eğitim sayesinde, sosyal, kültürel, fiziksel, sanatsal, bilişsel alanda gelişim göstermelerinin yanı sıra akademik eğitimin temelini oluşturan anaokulları ve kreşlerin önemi de her geçen gün artmaktadır.


Kartal Neptün Çocuk Akademisi Anaokulu ve Özel Kartal Minik Umutlar Kreş ve Gündüz Bakım Evi gibi okul öncesi eğitim veren okullar bölgede bu ihtiyacı karşılamak için uğraşmaktadırlar. Her çocuk el izi kadar özeldir anlayışı içinde çalışan Kartal Esentepe anaokulları içinde dersler eğlenceli bir ortamda oyunlarla birlikte işlenmektedir ve her bir çocuğa farklı bireyler olduğu göz önüne alınarak davranılmaktadır. Esentepe anaokulu ve kreşlerinin neredeyse hepsi, bağımsız bir anaokuludur. Bağımsız anaokulları sadece okul öncesi öğrencilerine eğitim veren bina içerisinde diğer eğitim seviyelerinden öğrenci bulundurmamaktadır. Bu sayede tüm bina, oyun alanları, bahçeler, sınıf sizin öğrencinize aittir. Buralarda rahatça hareket edebilir. Kendinden büyük çocuklarla karşılaşma endişesi yaşamadan hareket edebilirler.


Özel Mektebim Okulları Kartal Anaokulu da semte çok yakındır. Kartal Esentepe Mahallesinde bulunan ve sağladığı çokça imkanlar sayesinde velilerce tercih edilen özel anaokulu ve kolejlerin yanı sıra, devlet anaokulları ve Esentepe kreşleri de listelenmektedir. Aradığınız kriterlere uygun anaokulu veya kreşi bulabilmek ve içlerinden size en uygun olanı seçebilmek için filtreleyerek arayabilir, foto galerisi ve veli yorumlarını inceleyerek karşılaştırma yapabilirsiniz. Çocuklar okul öncesinde aldıkları eğitimle özgüvenli, saygılı, haklarını bilen ve başkalarının haklarına saygı duyan, öğrenmeye açık, iletişim becerisi yüksek, dil becerileri gelişmiş olarak ileriki seviyelerdeki eğitim hayatlarına donanımlı olarak hazırlanmaktadırlar.


Kartal Esentepe anaokulları arasında yer alan tüm anaokulu ve kreşlerin fiyatlarını, fotoğraf ve yorumları karşılaştırarak bütçenize en uygun okul öncesi kurumunu rahatlıkla bulabilirsiniz. Bölgede yer alan kolejler arasında tüm bilgileri karşılaştırarak, çocuğunuza en uygun okulun yanında sizin bütçenize ve fikirlerinize uygun okulu keşfedin. Kapı kapı dolaşmadan tüm okulları okul.com.tr’den bir tıkla inceleyebilirsiniz. Okullar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için okullarla hemen iletişime geçebilirsiniz.

Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum