fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Pendik Dumlupınar Anaokulları

Pendik Dumlupınar Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Özel Pendik Hayallerim Anaokulu Özel Okul
Pendik / Dumlupınar Mah.
Özel Pendik Hayallerim Anaokulu

Hayallerim anaokulu ailesiyle uzunyıllardır beraberim. üç çocuğum da ilk eğitimlerini orada aldılar. çok ook memnun kald...

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 18:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!

Pendik Dumlupınar Anaokulları

Anaokulu eğitimi 3-6 yaş grubu çocuklar için çok önemli bir yere sahiptir. Belli bir yaştan sonra çocukların okul öncesi eğitimi alması ilkokul eğitimi için ön bir hazırlık teşkil etmektedir. Aile ve insan sevgisi aşılayan anaokulu eğitimi kendilerine güvenen bireyler yetiştirmeye yönelik özel eğitim programları uygulamaktadır. Saygılı ve hoşgörülü bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Pendik Dumlupınar Anaokulları arasından adresinize yakın olanı rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Dersliklerde fen, müzik, matematik ve İngilizce dersleri verilmektedir. Pendik Dumlupınar Mahallesi Anaokulları’nı Pendik Dumlupınar listemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. Anaokullarında yer alan yemekhanelerde çocukların gelişimini destekleyecek doğal yemekler pişirilmektedir. Yemekler hijyen koşulları dahilinde okul yönetiminin denetiminde pişirilmekte ve sağlıklı bir şekilde çocuklara sunulmaktadır.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum