fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil

Silivri Selimpaşa Anaokulları

Silivri Selimpaşa Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
1 okul bulundu.
Prof.Dr. Besim Üstünel Anaokulu Devlet Okulu
Silivri / Selimpaşa Mah.
Prof.Dr. Besim Üstünel Anaokulu

Prof.Dr. Besim Üstünel Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Okul Saatleri:
    09:00 - 16:00

Silivri Selimpaşa Anaokulları

İstanbul’un Avrupa yakasında, Silivri ilçesinin Marmara Denizi’ne sahili olan eski köyleri şimdiki mahalleri arasında sevimli Selimpaşa da var. Diğer mahallere oranla burada sosyal dokunun daha hareketli olduğu görülmektedir. Bu yüzden Silivri Selimpaşa Mahallesi anaokulları denildiği zaman da karşımıza Prof. Dr. Besim Üstünel Anaokulu gibi köklü bir okul öncesi eğitim kurumu çıkmaktadır. Özel eğitim kurumu olarak faaliyet gösteren okulda eğitim sabah 09:00’dan öğleden sonra 16.00’a kadar sürdürülmektedir. Eski Maliye Bakanları’ndan olan Besim Üstünel bu okulu ilkokula başlayacak olan minik öğrencilerin daha iyi hayata başlaması için yaptırdı ve okul bugün hala Silivri Selimpaşa anaokulları konusunda en iyi örneği teşkil etmektedir. Geniş bahçe özellikle dikkat çekmektedir
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum