fb

Şişli - 19 Mayıs Anaokulları

Şişli 19 Mayıs Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla
2 okul bulundu.
Özel Festival Anaokulu Özel Okul
Özel Festival Anaokulu

Okulumuzun eğitiminden çok memnunum sosyal etkinlikler olsun hocalarımızın ilgi ve alakası olsun bana ne kadar doğru bir...

Özel Uzay Çocuk Evi Özel Okul
Özel Uzay Çocuk Evi

Özel Uzay Çocuk Evi aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Şişli - 19 Mayıs Anaokulları

0-6 yaş aralığı karakterin şekillenmesi bakımından çocuğun gelecekte alacağı karar mekanizmasını yönledirecek zeka ve hayal gücünün sınırlarını belirlemek için önemlidir. Bu yaş aralığında eğitim alacağı öğretmenleri tarafından doğru bir yönlendirme yapılması gerektiği kadar velilerin çocukları için belirleyecekleri ve çocuğunun yeteklerinin doğrultusunda tercih edilecek olan eğitim kurumu önemlidir. Anaokulunun konumu ve fiyatı içerdiği eğitim modüllerini karşılamalı ve mutlu çocuk ilkesine bağlı olmalıdır. Bir arada listelenen Şişli 19 Mayıs anaokulları kurum ve verdikleri eğitimin detayı bilgisi, sınıflarının kapasitesi ve sundukları dil olanakları gibi imkanlar haricinde sanatsal ve bilimsel etkinlikleri içerisinde barındırmaktadır. Buradan 19 mayıs anaokullarının özelliklerini inceleyebilir, tercihlerinizi yapabilirsiniz.
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum