fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili

Ümraniye - Ihlamurkuyu Anaokulları

Ümraniye Ihlamurkuyu Anaokulları arasından size uygun olanı bulun; bursluluk sınavları, özel okul teşvikleri, fotoğraflar ve fiyatlar için listelerimizi inceleyin!
3 okul bulundu.
Özel Renkli Kuşaklar Anaokulu Özel Okul
Ümraniye / Ihlamurkuyu Mah.
Özel Renkli Kuşaklar Anaokulu

Kızım 2 yıldır bu okulda eğitim alıyor, kurucusu öğretmenleri ve her bir personeli çok kıymetli. öncelikle eğitime gönül...

Özel Ihlamurkuyu Deniz Yıldızım Anaokulu Özel Okul
Ümraniye / Ihlamurkuyu Mah.
Özel Ihlamurkuyu Deniz Yıldızım Anaokulu

Özel Ihlamurkuyu Deniz Yıldızım Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

  • Yaş Aralığı:
    3 - 6
  • Okul Saatleri:
    08:00 - 17:00
  • Okul Fiyatı:
    Giriş Yap!
Özel Ümraniye Çocuk Kalbi Anaokulu Özel Okul
Ümraniye / Ihlamurkuyu Mah.
Özel Ümraniye Çocuk Kalbi Anaokulu

Özel Ümraniye Çocuk Kalbi Anaokulu aktiviteleri, fiziksel imkanları, yabancı dilleri ve daha fazla bilgi için hemen inceleyin.

Ümraniye - Ihlamurkuyu Anaokulları

İstanbul, Ümraniye’de bulunan nezih bir yerleşim yeri olarak dikkat çeken Ihlamurkuyu Mahallesinde çocuklarının ilk eğitimlerini alacakları bir anaokulu isteyen ailelerin yanında olmaya devam eden birden fazla anaokulu bulunmaktadır. Ümraniye Ihlamurkuyu Mahallesi Anaokulları içinde, Özel Neşe Erberk Anaokulu 09:00/18:00 saatleri arasında tam gün olarak eğitim hizmeti sunmaktadır. Okulda eğitim gören çocukların yaş aralığı 2/6 yaş aralığındadır. Okul hafta sonu eğitim ve yaz okulu eğitim avantajları ile dikkat çekmektedir. Ümraniye Ihlamurkuyu Anaokullarından dikkat çeken bir diğer anaokulu ise Ümraniye Sihirli Orman Anaokuludur. Bu okulda eğitim saatleri 07:30/19:00 olarak daha uzun tutulmaktadır. Okul sportif aktivite olarak jimnastik ve yüzme dersleri vermekte ve yaz okulu olarak da yaz aylarında eğitime devam etmektedir
Yükleniyor...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum