fb
Özel Asfen Okulları Anaokulu

Özel Asfen Okulları Anaokulu

0 212 963 2084
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-5
Okul Saatleri: 08:30/16:30
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15
Ücretsiz Eğitim Danışmanı

Ücretsiz Eğitim Danışmanı

İdeal okulu seçmek için okulları tek tek gezmeye vaktin yoksa, ücretsiz eğitim danışmanlarımız kriterlerine en uygun 5 okulun seni arayıp bilgi vermesini sağlasın.

Hemen Başla

Özel Asfen Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Asfen Okulları Anaokulu olarak bilgi, deneyim ve birikimleri ile; yenilikçiliğe, üretkenliğe, dinamizme önem veren çağdaş eğitim anlayışı ile; bilimsellikten yana programı ile; dinamik, güçlü ve deneyimli eğitim kadrosuyla; “Okul Öncesi Dönem” in insan hayatındaki öneminin bilinci ile en önemlisi sevgi ve sabırla sürdürdükleri eğitimimi ile sahip oldukları milli, insani, ahlaki değerlere bağlı kalarak çocukların bireysel farklılıklarını dikkate alarak çağdaş ve özgür bir eğitim ortamında, yaşadığı çevreye duyarlı sevgi ve ilgiyle mutlu ne istediğini bilen bireyler yetiştiren kurum olarak hizmet vermektedir. İlkokul sınıflarına ziyaret gerçekleştirip, büyük grupların yaşam deneyimleri onlarla paylaşması sağlanır. Ayrıca anaokulundaki büyük yaş gruplarıyla okuma-yazma hazırlık çalışmaları yapılır. Okul olgunluğunu belirlemek için Metropolitan Tarama Testi (Okul Olgunluğu Testi) uygulanır. Gerektiğinde Wic-r Zeka Testi uygulanır. Okul fiziki imkanları bakımından yeterli olup okul öncesi sınıflar 45 m2 dir ve maksimum 15 öğrenciyle sınırlıdır. Her sınıfın güneş görmesine özen gösterilmiş tavan yüksekliklerinde standart yüksekliğin 3 katı uygulanmıştır. Özel Asfen Okulları Anaokulu 'nda öğrencilerin sağlığı için hijyene önem verilmektedir. Zemin anti bakteriyel zemin döşemesiyle döşenmiş olup kullanılan hijyenik malzemeler ve hijyen süresini uzatacak sağlığa zararsız özel dezenfektanlar kullanılarak temizlenmektedir. Okulda öğrencilere dengeli beslenme imkanı sunulmaktadır. Yemekler sağlıklı ve taze besinlerden hazırlanmakta olup yapımda hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Okulda öğrencilerin gelişimini gözlemlemek ve onlara yardımcı olmak amacıyla psikolojik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi gözlemlerini raporlayarak velilere ve branş öğretmenlerine de bilgi verir. Özel Asfen Okulları Anaokulu 'nda güvenlik hassas bir konu olup öğrencilerin güvenliğini sağlamak maçıyla çeşitli önlemler alınmıştır. Çocuklar velileri dışında kimseye emanet edilmemektedir. Gezi etkinliklerinde öğretmenleri çocuklara refakat etmekte ve çocukları asla yalnız bırakmamaktadır.


Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Oyun Grubu
Anne-Çocuk Oyun Grubu
Dini Eğitim

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Beden Eğitimi
Futbol

Sanatsal

Bale
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
İngilizce Drama
Koro
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Bilişim Kulübü
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • E. Y.

  Yemeklerin taze sebzelerden yapılmasına dikkat etmeleri çok güzel çocuğuma her şeyi yedirmiyorum beslenmesine çok dikkat ediyorum okulun da bunu desteklemesinden dolayı mutluyum.

 • B. A.

  Sınıflar kalabalık değil 15 kişiden fazlası alınmıyor öğrenciler daha verimli ders işleyebiliyor ve öğretmenler her biriyle tek tek ilgilenebiliyor.

 • K. G.

  Verilen hizmetler dört dörtlük diyebilirim. evet o kadar para verince öyle olmasını bekliyorsunuz zaten ama maalesef çoğu kolejde bu durum yok. Öğretmenleri özenle seçilmiş alanında başarılı eğitmenler.

 • M. Ş.

  Çocukların olgunluğunu zekasını belirlemek için çeşitli testler yapıyorlar okulda. her öğrencinin anlama kapasitesinin farklı olduğu bilincinde hareket ediyorlar bu da daha verimli bir eğitim vermelerini sağlıyor

 • Ş. D.

  Çocuğum iyi hazırlansın ilkokula hem sosyalleşsin hem yeteneklerini keşfetsin istiyorsanız bu okula gönderebilirsiniz. Çünkü imkanları çok iyi en önemlisi de alanında uzman eğitmenlerle çalışıyorlar.

"Özel Asfen Okulları Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Asfen Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Zafer Mah. 146. Sok. No:22
0 212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Mehtap Özer Anaokulları - Rake Kids Academy Özel Okul
Özel Mehtap Özer Anaokulları - Rake Kids Academy

Okulla ilk tanışmamızdan itibaren güler yüzle karşılanmamız karar verme sürecinde diğer çevredeki diğer okullarda bulama...

Özel Boğaziçi Okulları Kırmızı Elma Anaokulu Özel Okul
Özel Boğaziçi Okulları Kırmızı Elma Anaokulu

esenyurtta olabilicek en güzel okullardan biri bence. eğitimi öğretmenleri herseyiyle çok iyiler

Özel Beylikdüzü Vega Okulları Anaokulu Özel Okul
Özel Beylikdüzü Vega Okulları Anaokulu

Okulda sabah kahvaltısından itibaren hiçbir şeyi düşünmüyorum. Oğlumun güvenli bir ortamda olduğunu biliyorum

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum