fb
Özel Asfen Okulları Anaokulu

Özel Asfen Okulları Anaokulu

0212 963 2084
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Okul Saatleri: 08:30/17:00
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 15

Özel Asfen Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Asfen Anaokulu olarak bilgi, deneyim ve birikimleri ile; yenilikçiliğe, üretkenliğe, dinamizme önem veren çağdaş eğitim anlayışı ile; bilimsellikten yana programı ile; dinamik, güçlü ve deneyimli eğitim kadrosuyla; “Okul Öncesi Dönem” in insan hayatındaki öneminin bilinci ile en önemlisi sevgi ve sabırla sürdürdükleri eğitimimi ile sahip oldukları milli, insani, ahlaki değerlere bağlı kalarak çocukların bireysel farklılıklarını dikkate alarak çağdaş ve özgür bir eğitim ortamında, yaşadığı çevreye duyarlı sevgi ve ilgiyle mutlu ne istediğini bilen bireyler yetiştiren kurum olarak hizmet vermektedir. İlkokul sınıflarına ziyaret gerçekleştirip, büyük grupların yaşam deneyimleri onlarla paylaşması sağlanır. Ayrıca anaokulundaki büyük yaş gruplarıyla okuma-yazma hazırlık çalışmaları yapılır. Okul olgunluğunu belirlemek için Metropolitan Tarama Testi (Okul Olgunluğu Testi) uygulanır. Gerektiğinde Wic-r Zeka Testi uygulanır. Okul fiziki imkanları bakımından yeterli olup okul öncesi sınıflar 45 m2 dir ve maksimum 15 öğrenciyle sınırlıdır. Her sınıfın güneş görmesine özen gösterilmiş tavan yüksekliklerinde standart yüksekliğin 3 katı uygulanmıştır. Okulda öğrencilerin sağlığı için hijyene önem verilmektedir. Zemin anti bakteriyel zemin döşemesiyle döşenmiş olup kullanılan hijyenik malzemeler ve hijyen süresini uzatacak sağlığa zararsız özel dezenfektanlar kullanılarak temizlenmektedir. Okulda öğrencilere dengeli beslenme imkanı sunulmaktadır. Yemekler sağlıklı ve taze besinlerden hazırlanmakta olup yapımda hijyen kurallarına dikkat edilmektedir. Okulda öğrencilerin gelişimini gözlemlemek ve onlara yardımcı olmak amacıyla psikolejik danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilmektedir. Rehberlik birimi gözlemlerini raporlayarak velilere ve branş öğretmenlerine de bilgi verir. Okulda güvenlik hassas bir konu olup öğrencilerin güvenliğini sağlamak maçıyla çeşitli önlemler alınmıştır. Çocuklar velileri dışında kimseye emanet edilmemektedir. Gezi etkinliklerinde öğretmenleri çocuklara refakat etmekte ve çocukları asla yalnız bırakmamaktadır.


Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Kapalı Spor Salonu
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Kütüphane
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Sera

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Haftasonu Eğitim
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce
Arapça

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Futbol
Voleybol
Basketbol
Hentbol

Sanatsal

Bale
Dekoratif Sanatlar
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
İngilizce Drama
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Seramik Kulübü
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • E. Y.

  Yemeklerin taze sebzelerden yapılmasına dikkat etmeleri çok güzel çocuğuma her şeyi yedirmiyorum beslenmesine çok dikkat ediyorum okulun da bunu desteklemesinden dolayı mutluyum.

 • B. A.

  Sınıflar kalabalık değil 15 kişiden fazlası alınmıyor öğrenciler daha verimli ders işleyebiliyor ve öğretmenler her biriyle tek tek ilgilenebiliyor.

 • K. G.

  Verilen hizmetler dört dörtlük diyebilirim. evet o kadar para verince öyle olmasını bekliyorsunuz zaten ama maalesef çoğu kolejde bu durum yok. Öğretmenleri özenle seçilmiş alanında başarılı eğitmenler.

 • M. Ş.

  Çocukların olgunluğunu zekasını belirlemek için çeşitli testler yapıyorlar okulda. her öğrencinin anlama kapasitesinin farklı olduğu bilincinde hareket ediyorlar bu da daha verimli bir eğitim vermelerini sağlıyor

 • Ş. D.

  Çocuğum iyi hazırlansın ilkokula hem sosyalleşsin hem yeteneklerini keşfetsin istiyorsanız bu okula gönderebilirsiniz. Çünkü imkanları çok iyi en önemlisi de alanında uzman eğitmenlerle çalışıyorlar.

"Özel Asfen Okulları Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Asfen Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Zafer Mah. 146. Sok. No:22
0212 963 2084
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgenizde Yorumlanan Bazı Okullar
Özel Esenkent Erken Başarı Montessori Anaokulu Özel Okul
Özel Esenkent Erken Başarı Montessori Anaokulu

Okulu muhakkak gidin görün her şey son moda tam çocuklara göre düşünülmüş.

Özel Boğaziçi Okulları Kırmızı Elma Anaokulu Özel Okul
Özel Boğaziçi Okulları Kırmızı Elma Anaokulu

esenyurtta olabilicek en güzel okullardan biri bence. eğitimi öğretmenleri herseyiyle çok iyiler

Özel Pembe Mavi Yuvam Anaokulu Özel Okul
Özel Pembe Mavi Yuvam Anaokulu

KIZIM 2 YILDIR SEVEREK DEVAM ETMEKTE. BÖLGEMİZDEKİ EN KALİTELİ KURUM.OKUL GEREK FİZİKİ YAPISI GEREKSE KURUCULARININ EĞİT...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum