fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Sınav Koleji

Sınav Koleji'ne ait tüm kampüslere ulaşın. Sınav Koleji fiyatları, eğitim felsefeleri, yabancı dil olanakları ve bursluluk sınavları hakkında detaylı bilgi alın.

Sınav Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Sınav Koleji Anaokullar

Sınav Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Sınav Koleji İlkokullar

Sınav Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Sınav Koleji Ortaokullar

Sınav Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Sınav Koleji Liseler

Sınav Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Sınav Koleji Hakkında

  • Sınav Koleji'nde Eğitim
  • Tanıtım Filmi
  • Sınav Koleji Bursluluk Sınavı 2020

Sınav Koleji, 1992 yılında tek binada eğitim yolculuğuna başlamıştır. Yıllardan beri süregelen eğitim tecrübesi ve kendine has eğitim modelleriyle büyük bir ivmeyle gelişmeye devam etmektedir. Kurumun nihai amacı geleceğe güçlü bir nesil yetiştirmektir. Günümüzde, beş yüz bin metrekarelik alandan daha fazla yerleşimiyle öğrencilerin her alanda gelişmelerine destek olmaktadır. Sınav Koleji, spor ve sanat alanında öğrencilerini yetiştirmekte, onların yetenek ve ilgi alanlarını keşfedip geliştirmeleri için teşvik etmektedir. Kampüslerini buna göre inşa eden kurum, buz pateni, piyano, okçuluk, tekvando, buz hokeyi, körling ve bale gibi etkinlikleri için özel alanlar bulundurmaktadır. Olimpik yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanlarıyla öğrencilerinin fiziksel gelişimleri için çeşitli olanaklar sunmaktadır.


Sınav Koleji, öğrencilerini uluslararası düzeyde bireyler olarak geleceğe taşımayı amaçlamaktadır. Yabancı dil eğitimine önem vermekte ve derslerde yabancı uyruklu öğretmenlerle uygulamalı olarak ders vermektedir. Yaşayarak öğrenmenin kalıcılığını ilke edinen kurum, yurtdışı gezileriyle öğrencilerinin ufkunu genişletmekte ve kültürel gelişimine katkı sağlamaktadır. “Gözü yükseklerde olanlar için…” sloganıyla akıllara kazınan Sınav Koleji, liselere giriş ve üniversiteye giriş sınavlarındaki yüksek başarı oranlarıyla öne çıkmaktadır. Nesilden nesile başarı taşıyan bu kurum aileler ve öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Bu bağlamda Sınav Koleji, İstanbul, Ankara, Antalya ve Bursa’daki kampüslerinde eğitim vermeye tüm titizliğiyle devam etmektedir.


SINAV KOLEJİ ANAOKULLARI

Sınav Koleji bünyesinde bulunan anaokulları; öğrencilerine aile sıcaklığında, keyif alabileceği ortamlar sunmaktadır. Kurum öğrencileri; arkadaşlarıyla uyumlu bir şekilde, Türkçe-İngilizce dersleri, sportif aktiviteler ve okuma-yazma çalışmaları ile ilkokula hazırlanmaktadır. Hayatın ilk adımlarının atıldığı bu seviyede, uzman eğitim kadrosuyla süreç başarıyla tamamlanmakta ve çocukların gülümsemeleri ile sonuçlanmaktadır. Sınav Koleji kampüslerinde uygulanan mentor öğretmenlik sistemi sayesinde öğrenciler anaokulundan 12. sınıfa kadar kendilerine rehberlik eden bir danışman eşliğinde eğitim görmektedir. Psikolojik danışmanlar, çocukların el-göz koordinasyon becerilerini, dikkat dağınıklığı problemlerini ve sosyal iletişim becerilerini düzenli olarak takip etmektedir. Bu gözlemlerle çocukların gelişim süreci ailelerle paylaşılarak okul-öğrenci-aile bağı kurulmaktadır.


Sınav Koleji Anaokulları, çocukları çağa ayak uydurabilen ve teknolojiyi en iyi şekillerde kullanan bireyler olarak yetiştirmeyi amaç edinmiştir. Bu bağlamda kodlama derslerine önem veren Sınav Koleji çocukların robotik tasarım yapabilmelerine olanak sağlamaktadır. Bu gibi derslerle çocuklarda, analitik düşünme sistemi oluşturulmakta ve problem çözme yeteneği kazandırılmaktadır. Sınav Koleji İstanbul, Ankara ve Antalya’daki kampüslerinde eğlenceli öğrenme alanları yaratmakta ve yaşayan sınıflarıyla çocuklara kalıcı öğrenme sağlamaktadır.


SINAV KOLEJİ İLKOKULLARI

Sınav Koleji ilkokullarında eğitime başlayan öğrencilerin donanımlı bir şekilde ortaokula geçebilmeleri için her açıdan gelişimlerini tamamlayabilmelerine olanak sağlayacak uygun ortamlar oluşturulmaktadır. Bu bağlamda Sınav Koleji'nin her köşesi eğitime daima olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Dershanecilik alanında da hizmet veren Sınav Koleji'nde öğrenciler bu sebeple başka bir kurumdan ek ders alma ihtiyacı hissetmemektedir. Okulda verilen eğitime ek olarak, etüt çalışmaları, tekrar sınıfları ve deneme sınavlarıyla ders dışı zamanlar titizlikle değerlendirilmektedir. Sınav Koleji kampüslerinde buna ek olarak akademik başarının yanında öğrencilerinin sanatsal ve sosyal açıdan da gelişimlerini tamamlamalarına imkan tanınmaktadır. Bu açıdan oldukça zengin olanaklara sahip olan bu okul, öğrenciler ve veliler tarafından tercih edilen kurumlardan biri olmaktadır.


SINAV KOLEJİ ORTAOKULLARI

Sınav Koleji özellikle Üsküdar, Güneşli ve Bayrampaşa'da verdiği ortaokul eğitimiyle İstanbul'da adından söz ettirmektedir. Okul, akademik açıdan son derece disiplinli bir şekilde öğrencilerinin ödev kontrollerini ve sınav sonuçlarını değerlendirip, veliler ile düzenli olarak paylaşmaktadır. Bu sayede aileler çocuklarının güncel durumlarıyla ilgili bilgi sahibi olmaktadırlar. Sınav Koleji'nde ortaokul öğrencilerine verilen İngilizce eğitimi Oxford Üniversitesi ile yapılan çalışmalar sonucu geliştirilmiştir. Öğrencilerin öğrendikleri yabancı dili daha etkin kullanabilmeleri için ABD ve İngiltere gibi ülkelere geziler düzenlenmektedir. Bu geziler sayesinde öğrenciler yabancı dil gelişimlerini kültürel olarak destekli şekilde tamamlama fırsatı yakalamaktadırlar.


SINAV KOLEJİ LİSELERİ

Sınav Koleji, öğrencilerini en doğru eğitim modeli ile üniversite sınavlarına hazırlamaktadır. Bu kurumdaki öğrenciler dershaneye gitmeden en doğru şekilde sınav hazırlık dönemini sonlandırmaktadır. Verdiği nitelikli eğitimin yanı sıra kendi yayınlarını çıkartan Sınav Koleji, ders kitapları ve soru bankalarıyla öğrencilerin dönem içinde ihtiyaç duyacağı birçok materyali öğrencilerine sağlamaktadır. İhtiyacı olan öğrenciler okulda düzenlenen etüt çalışmaları ile eksik konularda kendilerini geliştirebilmektedirler. Öğrencilerde farkındalık yaratmak amacıyla kendi yayınları yardımıyla konu tarama testleri ve seviye belirleme sınavları yapılmaktadır.


Sınav Koleji'nde öğrenciler arası yapılan spor müsabakaları, akıl oyunu turnuvaları ve sanatsal etkinlikler ile ders dışında da öğrencilerin gelişimi desteklenmektedir. Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerine psikolojik danışmanlık hizmetini yoğunlaştırılmış bir şekilde veren Sınav Koleji, öğrencilerin sınav heyecanlarını yenmesine, dikkat dağınıklığı problemlerini çözmesine ve gelecek kaygısını gidermesine yardımcı olmaktadır. En iyi üniversitelere yerleşen öğrenciler, , Sınav Koleji ruhunu sürekli yaşatmakta ve başarıya giden yoldan hiç sapmamaktadır.


Sınav Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Sınav Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Sınav Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Sınav Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum