fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Sınav Koleji

Sınav Koleji'ne ait tüm kampüslere ulaşın. Sınav Koleji fiyatları, eğitim felsefeleri, bursluluk hakkında detaylı bilgi alın.

Sınav Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Sınav Koleji Anaokullar

Sınav Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Sınav Koleji İlkokullar

Sınav Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Sınav Koleji Ortaokullar

Sınav Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Anaokulları

Sınav Koleji Liseler

Sınav Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Sınav Koleji Hakkında

  • Sınav Koleji'nde Eğitim
  • Tanıtım Filmi
  • Sınav Koleji Bursluluk Sınavı 2020

SINAV KOLEJİ ANAOKULLARI

Sınav Koleji bünyesinde bulunan anaokulları öğrencileri keyif alabileceği ortamlar eşliğinde diğer arkadaşlarıyla uyum içinde, Türkçe-İngilizce dersleri, sportif aktiviteler ve okuma-yazma çalışmaları ile eğitim hayatına hazırlamaktadır. Sınav Koleji kampüslerinde uygulanan mentor öğretmenlik sistemi sayesinde öğrenciler anaokulundan 12. sınıfa kadar kendilerine rehberlik eden bir danışman eşliğinde eğitim görmektedir. Kodlama derslerine önem veren Sınav Koleji birçok anaokulunda alanında uzman eğitmenler eşliğinde çocukların robotik tasarım yapabilmelerine olanak sağlarken, analitik düşünmelerini geliştirebilmek ve problem çözme yeteneği kazandırmak adına yaş gruplarına uygun çalışmalar düzenlemektedir. Sınav Koleji Üsküdar, Güneşli ve Bayrampaşa kampüsleri, İstanbul'da birçok veli tarafından tercih edilen anaokulu seviyesinde de eğitim veren Sınav Koleji şubeleridir.

SINAV KOLEJİ İLKOKULLARI

Sınav Koleji ilkokullarında eğitime başlayan öğrencilerin donanımlı bir şekilde ortaokula geçebilmeleri için her açıdan gelişimlerini tamamlayabilmelerine olanak sağlayacak uygun ortamlar oluşturulmaktadır. Bu bağlamda Sınav Koleji'nin her köşesi eğitime daima olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Dersanecilik alanında da hizmetleri olan Sınav Koleji'nde öğrenciler bu sebeple başka bir kurumdan ek ders alma ihtiyacı hissetmemektedir. Okulda verilen eğitime ek olarak, etüt çalışmaları, tekrar sınıfları ve deneme sınavlarıyla ders dışı zamanlar titizlikle değerlendirilmektedir. Sınav Koleji kampüslerinde buna ek olarak akademik başarının yanında öğrencilerinin sanatsal ve sosyal açıdan da gelişimlerini tamamlamalarına imkan tanınmaktadır.

SINAV KOLEJİ ORTAOKULLARI

Sınav Koleji özellikle Üsküdar, Güneşli ve Bayrampaşa'da verdiği ortaokul eğitimiyle İstanbul'da adından söz ettirmektedir. Okul, akademik açıdan son derece disiplinli bir şekilde öğrencilerinin ödev kontrollerini ve sınav sonuçlarını değerlendirip veliler ile sürekli paylaşmakta bu sayede aileler çocuklarının güncel durumlarıyla ilgili bilgi sahibi olmaktadırlar. Sınav Koleji'nde ortaokul öğrencilerine verilen İngilizce eğitimi Oxford Üniversitesi ile yapılan çalışmalar sonucu geliştirilmiş ve uygulanmaya başlanmıştır. Öğrencilerin öğrendikleri yabancı dili daha etkin kullanabilmeleri için ABD ve İngiltere gibi ülkelere geziler düzenlenmekte bu geziler sayesinde öğrenciler yabancı dil gelişimlerini doğru bir şekilde tamamlama fırsatı yakalamaktadırlar.

SINAV KOLEJİ LİSELERİ

Sınav Koleji, geçmişten gelen dershanecilik birikimiyle birlikte öğrencilerini en doğru eğitim modeli ile üniversite sınavlarına hazırlamakta ve öğrencilerin okul dışında dershaneye gitmelerine gerek kalmadan en doğru şekilde sınavlara hazırlık dönemini sonlandırmalarına imkan sağlamaktadır. Yayıncılık alanında birçok okulu geride bırakan Sınav Koleji, ders kitapları ve soru bankalarıyla öğrencilerin dönem içinde ihtiyaç duyacağı birçok materyali kendi bünyesinde öğrencilere sağlamaktadır. İhtiyacı olan öğrenciler okulda düzenlenen etüt çalışmaları ile eksik konularda kendilerini geliştirebilmektedirler. Sınav Koleji'nde öğrenciler arası yapılan spor müsabakaları, akıl oyunu turnuvaları ve sanatsal etkinlikler ile ders dışında da öğrencilerin gelişim göstermeleri gereken alanlar desteklenir. 


Sınav Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Sınav Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Sınav Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Sınav Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum