fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Avcılar Final Okulları Anaokulu

Özel Avcılar Final Okulları Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 08:45/17:30

Özel Avcılar Final Okulları Anaokulu Hakkında

Özel Avcılar Final Okulları Anaokulu, İstanbul'un Avcılar ilçesinde bulunan ve Final Okulları kalitesiyle eğitim veren okul öncesi kurumdur. Bu okul, 4 - 6 yaş grubundaki öğrencileri kabul etmektedir. Bu yaş grubundaki öğrencilerin en hızlı öğrenme döneminde olduklarını benimseyen bu kurum, benimsediği anlayışla öğrencilerine akıl ve zeka oyunları, drama, origami, dans, satranç, atletizm, tiyatro, sinema ve dekoratif sanatlar gibi çeşitli alanlarda ders vermektedir. Farklı alanlarda verdiği derslerle öğrencilerin yatkın olduğu alanlar belirlenmekte ve çocukların bu yetenekleri hakkında farkındalık kazanması sağlanmaktadır.
Özel Avcılar Final Okulları Anaokulu, fiziksel imkanları dolayısıyla da tercih edilen okullardan biridir. Bu imkanlar dahilinde okulda; konferans salonu, bahçe, laboratuvar, bilgisayar laboratuvarı, oyun ve spor alanı bulunmaktadır. Bu alanlarda birçok etkinlik ve aktivite düzenlenmektedir. Tüm bu etkinliklerle öğrencilere; sorun çözme becerisi, disiplin, yenilikçilik, öz güven, öz saygı, yaratıcılık gibi yetkinlikler kazandırmaktadır.
Özel Avcılar Final Okulları Anaokulu, öğrencilerine yabancı dil eğitimi verirken büyük özen göstermektedir. Öğrencilerin dil yetkinliği kazanmaktan keyif alacağı şekle dönüştürülmektedir. Okul öncesi dönemdeki öğrencilerin, dili yaşayarak ve dinleyerek duymaları için Amerikalı öğretmenler seçilmektedir. Öğretmenleriyle yavaş yavaş İngilizce iletişim kurmaya başlayan anaokulu öğrencileri, dil yetkinliğini ileriki dönemlerde kolaylıkla edinebilmektedir. Aynı zamanda en az iki dilde yetkinlik kazanması amaçlanan öğrenciler için Almanca dersleri verilmektedir.
Özel Avcılar Final Okulları Anaokulu, yemekhane hizmetiyle öğrencilerine özel olarak hazırlanmış menüler sunmaktadır. Yaş grubuna göre besin değerleri ayarlanmış bu menüler, çocuklara eğlenceli tabaklar şeklinde sunulmaktadır. Bu bağlamda öğrenciler sağlıklı ve düzenli beslenme alışkanlığını hayat standartları haline getirmektedir. Çevre ilçelerden de tercih edilen bu kurum, güvenle çocukların ulaşımını sağlayabilmek için servis hizmeti sunmaktadır. Öğrencilerin güvenli ulaşımı önemsendiği gibi kurum içindeki güvenliği de son derece ön planda tutulmaktadır. 08.45'ten 17.30'a kadar öğretmen gözetiminde olan çocuklar, ayrıca kamera sistemiyle de 7 gün 24 saat aralıksız bir şekilde izlenmektedir.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Avcılar Final Okulları Anaokulu İletişim Bilgileri

Cihangir Mahallesi, Şehit Er Barbaros Caddesi, Yalçın Sokak, No:3, Avcılar / İstanbul
0 212 963 2071
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum