fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Final Okulları

Final Okulları'nın tüm bölgelerde bulunan kampüslerini, fiyatlarını, veli yorumlarını ve daha fazlasını görüntüleyin. Final Okulları ile kolayca iletişime geçin.

Final Okulları İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Final Okulları Anaokullar

Final Okulları anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Final Okulları İlkokullar

Final Okulları ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Final Okulları Ortaokullar

Final Okulları ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Final Okulları Liseler

Final Okulları liselerini inceleyin.

İNCELE

Final Okulları Hakkında

  • Final Okullarında Eğitim
  • Tanıtım Videosu
  • Final Okulları Bursluluk Sınavı

FİNAL OKULLARI'NIN EĞİTİME BAKIŞI

Final Okulları'nda ön kayıt dönemi ocak ayında başlamakla beraber “avantajlı fiyatlarla kayıt” ve “erken ödeme” imkanları bu dönemde velilere sağlanan faydalardandır. Final okulları aşağıda belirtilen eğitim seviyelerinde öğrenci kabul etmektedir.


  • Anaokulu
  • İlkokul 1-4. Sınıf
  • Ortaokul 5-8. Sınıf Ortaokulu
  • Liseye Hazırlık Sınıfı (Sadece Final IASS okulları için)
  • Anadolu ve Fen Liseleri 9-12. Sınıflar için.

Kayıt görüşmelerine veliler ve çocuklar birlikte okula gelir. Kurum dolaştırarak okul hakkında bilgiler hem veliye hem öğrenciye aktarılır, okul hakkında tüm detaylara ulaşabilmeni imkanı sağlanmış olur. Okul ile ilgili sorulmak istenen tüm sorular, öğretmenler, yöneticiler ve temsilciler tarafından yanıtlanır. Böylelikle kafanızda herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlayabilir ve güvenerek çocuğunuzu Final Okulları'na gönül rahatlığıyla gönderebilirsiniz. Kesin kayıt yaptıran velilerin çocuklarına oryantasyon, sonra da okulu daha iyi tanımaları için kurallar aktarılır. Siz de Final Okulları'nı daha iyi tanımak istiyorsanız okul ile hemen sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.


Final Okulları'nda yabancı dil eğitimi öğrencilerin ihtiyaç duyacağı tüm materyaller sağlanarak; yaparak, yaşayarak ve deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak şekilde verilir. Öğrencilere önce öğrenecekleri dilin grammeri anlatılır. Daha sonra yapılan alıştırma çalışmaları ve etkinlikler ile yabancı dilin pekiştirilmesi sağlanır. Final Okulları yabancı dil eğitiminde İngilizcenin yanında ikinci bir dil olarak Almanca eğitimi verilmektedir. Ayrıca pilot okul olarak seçilen bazı kampüslerde Çince ve Rusça eğitimine başlanmıştır.


Final Okulları kampüslerinde bulunan birçok kulüp sayesinde öğrenciler dönem boyunca ilgi duydukları, hoşlarına giden veya kendilerini geliştirmek istedikleri alanlara uygun branşlar seçerek sosyalleşme ve eğlenme şansı yakalamaktadırlar. Okulda faaliyet gösteren bazı kulüpler ise; fotoğrafçılık kulübü, bilişim kulübü, spor kulübü, matematik kulübü, satranç kulübü, tiyatro kulübü, heykel kulübü ve yaratıcı drama kulübü şeklindedir.


Final Okulları'nda eğitim hizmeti alan her öğrencinin beslenmesine dikkat edilir. Bu bağlamda beslenme uzmanı ve okul doktoru işbirliğiyle hazırlanan yemek listesi öğrencilerin ihtiyaç duydukları ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlayacak şekilde oluşturulur. Bu listeler daha sonra veliler ile paylaşılmaktadır.


Okulda gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projeleri ile öğrencilerin yaşadığı toplumun sorunlarını bilmesine, çözüm yolu aramasına imkan verilir. Böylece öğrenciler toplumun birer parçası olduğunu kavrarken yardımlaşmayı da öğrenmektedirler.

Final Okulları Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Final Okulları İlkokul

Lütfen Bekleyin

Final Okulları Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Final Okulları Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum