fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Avcılar Simya Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulu

Özel Avcılar Simya Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 4-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 18
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Avcılar Simya Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulu Hakkında

Özel Avcılar Simya Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulu, aktif eğitim anlayışı ile öğrenme süreçlerinde yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlar ortaya koyan bir eğitim sistemini hedef almaktadır. “High Scope” eğitim sistemi ile etkin öğrenme kavramını ele alır .
“Montessori eğitim” yaklaşımı ile zengin materyaller ve ilgi köşeleri ile çocuklarımıza zengin uyarıcı ortamı sunulmaktadır.

Avcılar Simya Koleji Anaokulunda, akademik eğitimin yanında öğrencilerin bireysel, sosyal ve organizasyon becerilerini geliştirmeye yönelik faaliyetler ve öğrenim ortamları da hazırlanmaktadır. Avcılar Simya Koleji Anaokulunda, “Rehberlik ve Psikolojik Danışma Hizmetleri” bulunmaktadır. Rehberlik çalışmaları kapsamında her ay farklı konularda seminerler yapılıp gelişim testleri uygulanmaktadır.

Avcılar Simya Koleji Anaokulunda; aile, veli, çocuk üçgeninde her ay veli akademisi seminerleri verilmektedir.

Gümüş Pala Caddesi E-5 Yan yol üzerinde bulunan okulumuzda etkin İngilizce dersinin yanında farklı bir dil eğitimi de verilmektedir. Avcılar Simya Koleji Anaokulunda, dil derslerinde iletişimsel ve dilbilimsel gelişimleri desteklenmektedir. Drama, akıl-zeka oyunları, santranç, robotik kodlama, p4c çocuk felsefesi eğitimi ,görsel sanatlar, orff ve müzik eğitimleri gibi birçok branş dersi verilmektedir.

Özel Avcılar Simya Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulu, farklı dallarda kulüp çalışmaları yapılmaktadır. Okulumuzda her ay velilerimiz ile aylık bülten paylaşılmakta güvenlik hizmeti ile 7/24 kamera kayıt sistemi bulunmaktadır.
Özel Avcılar Simya Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulu'nda; sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı verilmektedir. Yemeklerimiz hijyenik ortamlarda hazırlanmaktadır.

Kendine özgü benzersiz bir eğitim modeli olan “Simya Koleji”, ülkemizin birçok yerinde kampüsleri bulunan kurumsal bir okuldur. Kültürel ve bilimsel çalışmaların yanında Gümüş Pala Caddesinde bulunan okulumuzda genellikle geziler esnasında çocuklar görerek ve yaşayarak öğrenmeyi deneyimliyorlar. Avcılar Simya Koleji Anaokulunda “Sosyal Sorumluluk Projelerine” de yer verilmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

Okula En Çok Sorulan Sorular

● Tuvalet eğitimi veriliyor mu?

- Hayır

● Oyuncaklar ağırlıklı olarak hangi materyallerden yapılmış?

- Ahşap

- Karton/Mukavva

● Branş derslerini kimler veriyor?

- Alanında Eğitimli Branş Öğretmenleri

● Servis hizmeti kimler tarafından ve nasıl sağlanıyor?

- Bağımsız Taşıma Firması

● Okul gezilerinde çocuklara kimler refakat ediyor?

- İdareciler

- Öğretmenler

● Güvenlik nasıl sağlanıyor?

- Güvenlik Görevlisi

- Kamera

● Yemekler okulda mı hazırlanıyor yoksa dışardan mı getiriliyor?

- Okulda hazırlanıyor

- Catering firması tarafından getiriliyor

● Okulda görev alan öğretmenlerin branşları nelerdir?

- Sınıf Öğretmeni

- Yardımcı/Stajyer Öğretmen

- Psikolojik Danışman

- Müzik Öğretmeni

- Beden Eğitimi Öğretmeni

- Görsel Sanatlar Öğretmeni

- Yabancı Dil Öğretmeni

- Okul Öncesi Öğretmeni

- Temel Cimnastik Öğretmeni

- Bale ve Dans Öğretmeni

- Robotik Kodlama Eğitmeni

- Satranç Öğretmeni

- Drama Eğitmeni

- Native Öğretmen

● Çocuklarla oynanan oyunlarda, onlara hangi becerilerin kazandırılması amaçlanıyor?

- Kaba Motor Becerileri

- İnce Motor Becerileri

- El-Göz Koordinasyonu

- Muhakeme Becerisi

- İletişim Becerisi

- Zeka Gelişimi

- Duygu Gelişimi

- Dil/Konuşma Gelişimi

- Benlik Gelişimi

- Bağımsızlık

- Ahlak Gelişimi

- Denge ve Koordinasyon

● Psikolojik danışman öğrencilerle ne sıklıkla görüşme yapıyor?

- Her gün

● Rehberlik servisi tarafında okulda özel ihtiyaçları (yetersizliği) olan öğrencilere yönelik ne tür çalışmalar yapılıyor?

- Aile Görüşmeleri

- Anne-Baba Eğitimleri

- Yönlendirme

- Rehberlik

- Psikolojik Danışma

- Bilgi Verici Danışmanlık

● Okulda Bulunan Eğitim Materyalleri Nelerdir?

- Gems Materyalleri

- Fen ve Matematik Eğitici Materyaller

- Akıl ve Zeka Kutu Oyunları

- Robotik Kodlama Materyalleri

- Sudoku

- Montessori Materyalleri

- Resim Araç ve Gereçleri

- Lego ve Yapı Blokları

- Çocuk Spor Aletleri

- Koordinasyon Aletleri

- Çocuk Oyun Parkı

- Müzik Aletleri

- Akıllı Düğmeler

● Okulun benimsediği eğitim sistemi/yaklaşımı nelerdir?

- Gems ve High Scope

Yorumlar (50)

 • Sy

  Okul kurucusu Özlem şenlik hanıma ve Şeyma öğretmenimize sonsuz teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim. Çocuğum okuldayken gözüm arkada kalmıyor.

 • Ös

  Tek kelime ile harika bir okul,Fatma öğretmeniz ve Özlem öğretmenimiz okadar ilgili alakalı insanlar ki tek kelime ile keşke daha önce bu okula gelseydik ,başka okulda kayitli olan oğlum öğretmenlerinin yanlış davranışları yüzünden içine kapandı ve okulda tam 2 sene hiç konuşmadı,ilk başlarda normal gelen bu durum süreç uzadıkça bizi pedogoga yönlendirdi,ilk fırsatta okul değişikliği yapılması gerektiğini söylediler ve simya kolejiyle ile tanışmamiz bu vesile ile başladı.Ben kesinlikle okulda konuşmaz dediğim oğlumdan ikinci haftada sonuç aldım,bu iki muhteşem bizim şans meleklerimiz (Fatma -Ozlem hocamız ) mucizeyi gerçekleştirdiler,ilgileri alakaları sayesinde sadece iki haftada oğlumun eski neşesini ve okula olan güvenini tekrardan kazandırdılar,iki öğretmenimize ne kadar teşekkür etsem azdır❤️

 • AG

  2 okul gezdikten sonra tanıştım simya ailesi ile Özlem hanımın sıcak ve samimi karşılaması idareci, disiplinli aynı zamanda zeki bir insan olması sorduğunuz her soruya detaylı ve içten bir şekilde açıklaması tatmin edici konuşmaları vaadettiği herşeyin birebir olması çok iyi özellikle kızımın öğretmeni Fatma hanımı çok sevmesi benimsemesi çok güzel Fatma hanım ve Özlem hanım arasındaki koordinasyon uyum ve çalışkanlıkları işlerini sevgi ile yapmaları konusunda ikisinide tebrik ederim;bu bölgeye sizin gibi güvenilir bir okul lazımdı sizlerle tanıştığımız için çok mutluyuz teşekkür ederim sizlere güzel insanlar

 • Ök

  Gerçekten güvenilir bir ortam özellikle Fatma hocamız ve özlem hocamız içten ve samimiler . Gözüm kapalı güveniyorum . teşekkür ederim.

 • Lm

  Okulumuzun dan çok memnunuz öğretmenlerimizden çok memnunuz özlem hocam ve Fatma hocam başta olmak üzere ilgilerinden çözüm odaklı olmalarından memnunuz Zehra hocam çocuklarımızla çok ilgileniyor dersleri etkinlikleri çok güzel iyiki simya ailesini tercih etmişizHer yorunye kendini çok geliştirmiş bir okul tavsiye edilecek hiç biryani yok avcilar bölgesinde 1numara

 • Lm

  Simya kolejinde 4 çocuğum okuyor. Okuldan ve öğretmenlerden çok memnunum Fatma hoca ve özlem hocam sayesinde okul dört dörtlük eğitim ve kaliteye sahip iyi varsınız güzel hocalarım sizleri çok seviyorum.

 • DY

  Evlatlarınızın klasik eğitim ve öğretim almasını istemiyorsanız; çalmanız gereken kurum olduğuna imzamı atarım… Sonuç : Harika Okul dışı gezi ve organizasyonlar, çok elzem olmamakla birlikte yüzme.

 • ÖG

  Okul yönetimi ve öğretmenlerinden hizmetlisine kadar son derece güler yüzlü, anne şevkati ve sevgisi ile çocuklara yaklaşan eğitim'de kendini sürekli yenileyen bir ekibe sahip. Bir kızım anaokulunda, bir kızım ilkokul.. Biz başta Özlem hanım olmak üzere yine tüm öğretmenlerimizi çok sevdik. En ufak bir sıkıntı yaşasak hemen çözüm bulma odaklı tüm ekibi.. Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı simya ailesine gönderebilirsiniz.. Teşekkürler Simya Ailesi

 • Hs

  İyi ki simya ailesine dahil olmuşuz. Gerçekten samimiyetlerine yürekten inandık kızımın bir Fatma öğretmeni Özlem öğretmeni anlatışı var bayılıyor çok seviyoruz daha bir hafta oldu ama yıllardır burdaymışız gibi ❤️ O kadar ilgili ve içtenler ki ailemizden oldular ilk tanıştığımızda anlattıkları gibiler :) iyi ki simya ailesi diyorum.. kızımın koşa koşa okula gitmesi benim için pahabiçilmez.. teşekkürler Özlem hocam teşekkürler Fatma hocam :)

 • bu

  Çocuğum okul öncesi sınıfında ve başladığı günden beri şunu söyleyebilirim ki bölgedeki kendi klasmanında ki en ilgili kadroya sahip.Verdiğim 3 yıldız okulun genel kolej imkanları ile ilgili yani kıyaslamada büyük kolejlerle kıyasladığımda verdiğim not.Kendi klasmanında kolejler arasında bir kıyas yaparsanızda bence istanbulda çok rahat ilk 5 e girebilir.Özellikle Avcılar bölgesinde kesinlikle okul öncesi eğitim için başka özel okullarıda denemiş bir veli olarak söyleyebilirim ki her an ögretmenlere erişim tüm çocuklara bireysel takip veliler ile sürekli aktif diyalog var.Zaten işin öğretim kısmı 3 aşağı 5 yukarı müfredatta ne varsa tüm okullarda aynı.Ama ilgi ve özveri asıl fark orada ve bu okul kesinlikle eğitmen kadroları ve yöneticileri ile kesinlikle öğrencileri ile çok ilgileniyor.Özellikle Fatma Hanıma ve Özlem hanıma extra teşekkür etmeden geçemeyeceğim.Sayelerinde gözümüz hiç arkada kalmıyor....

 • AE

  Simya Ailesine Merhabalar, Kızımızı ve oğlumuzu okula bırakırken gözümüz hiç arkada kalmıyor. Biliyoruz ki çocuklarımıza değer veren, onlarla her türlü ilgilenen bir ailesi daha var Simyada❤️ Çocuklarımızın mutlu bir şekilde eve dönmesi ise en önemlisi bizim için. Çocuklarımızla her bir öğretmen ayrı ayrı ilgili ve alakalı hepsine Teşekkür ederiz. Unutmadan oğlumuzun Necati Dedesinede Teşekkür ederiz. Veeeeeee İyiki Simya Ailesi ile tanışmışız.

 • Çd

  Özlem hanım ve Fatma hanımın idareciliği sayesinde okulumuzdan ve kızımın aldığı eğitimden çok memnunuz.Teşekkürü bir boç biliyoruz.Saygılar

 • MA

  Bölgede kesinlikle önerebileceğim bir okul. Hem eğitim öğretime bakış açıları hem de personel kadrosu tercih sebebimiz oldu. Fatma Öğretmen çocuk gelişimi alanında etkin ve mesleğini sevgiyle yapan biri. Onunla okula ilk adımı atmak çocuğumuz için güzel bir başlangıç oldu.

 • GB

  4 yaşındaki oğlumu bu sene ilk olarak Simya koleji anaokulu na kayıt ettirdim. Gerek eğitim gerek yapılan etkinlikler çocuklarımıza olan ilgi alaka biz velilere yaklaşım dan çok memnun kaldım.Başta Fatma Öğretmenimiz ve okul yönetimi yardımcı Öğretmen lerimizden çok memnunum.Oğlumu gözüm arkada kalmadan kendilerine teslim ediyorum.Bir anne olarak içim çok rahat.Oğlumun gelişiminde katkıları çok büyük bizimle sürekli ilginip iletisim halinde olmaları bizim çok önemliydi ve bu durumdan çok memnunum.Emeklerinize sağlık Teşekkürler Simya koleji Başarılarınızın devamını diliyorum.

 • EH

  Küçük kızımın 2yıldır gittiği okulumuz iletişimi,hiç bitmeyen etkinlikleri ,özenli temiz düzenli sınıfları, lezzetli yemekleriyle minik kuzunuzu rahatlıkla teslim edebileceğiniz bi yer.Fatma hocamızın şefkatli kolları hem anneleri aratmıyor hemde öğretmenlik kalitesiyle cocukları hergün geliştiriyor.Özlem hanımın desteği ve şefkati de çok kıymetli tüm ekibe teşekkür ederim başarılarınız daim olsunManevi eğitimlerin arttırılması benim kişisel temennim

 • AG

  Simya ailesine dahil olmamız tavsiye üzerine olmuştu. Okulumuzu araştırma fırsatımız olmamıştı. Aklımızda soru işaretleri vardı ancak ilk günden bu soru işaretleri başta Özlem hocam, Fatma hocam ve Şeyma hocam sayesinde bir bir yok oldu. Her aklımıza takılan en ufak bir şey de bile öğretmenlerimize çok rahat ulaşabilmek çok güzel. İyi ki Simya ailesine katılmışız.. Teşekkürler Simya Koleji

 • Da

  Öncelikle simya anaokulunda çalışanların en tepesinden en alt katmanına kadar hepsine ayri ayrı teşekkür ederim. Çalışan bir anne olarak oğlumu gönül rahatlığıyla bırakabilmenin huzuru ile işime odaklanabiliyorum. Sadece kendi sınıf öğretmeni değil dıger sınıfların öğretmenleri de her bir öğrenci ile tek tek ilgileniyorlar. Doğru ve yanlış kavramını çocuklara çok güzel aktarıyorlar. Rehberlik servisi her hafta çocuklarımıza farkındalık yaratacak bir konu hakkında seminer veriyor. Oğlum furkan eve her geldiğinde yüzünde gülücüklerle okulda olanları anlatıyor. Bir çocuğun yüzünün gülmesi öğretmenlerinden gülerek bahsetmesi o okulun aslında çocuklara ne kadar değer verdiğinin en büyük göstergesidir. Ayrıca okulda hiç bir özel gün atlanmiyor. Büyük bir özen ile kutlamalara hazırlanıyorlar. Çocukların yaşayarak öğrenmesi için bir çok deneyler yapılıyor. Bunların dışında sevgili Özlem öğretmenimiz Fatma öğretmenimiz Şeyma öğretmenimiz saat kaç olursa olsun mutlaka her sorunumuza geri dönüyorlar. Kısacası eğer çocuğunuzu simya ana okuluna yazdırmak isterseniz bir an bile tereddüt etmeyin. Çocuğunuz okula başladıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğinizi kendiniz de göreceksiniz.Çocuklar için belki biraz daha büyük bir bahçe olabilirdi. Ama malesef fiziksel imkanlar dahilinde yapılabilecek bir şey değil

 • Değerli simya koleji çalışanlarından Fatma hocam oğlumun biricik öğretmeni sevgi dolu ve tam bir egitimci pedogojik bu bilgileri ve hümanist yaklaşımı ile vazgeçilmez öğretmenimiz iyiki tanimisiz. Özlem hocam değerli yöneticimiz sevgi dolu ve her an yanımizda oluyor . Sizleri çok seviyorum oğlum ve ben size minnettarız iyiki varsınız.

 • ÖÇ

  Bir çocuğun ileri zamanda iyi bir insan olmasını sağlayacak temel adımlar çocukluk zamanlarında atılır bunu da sağlayan iyi bir eğitimdir. Simya Koleji hem bu eğitimi en güzel şekilde sağlıyor hem de çocuklara aile ortamı yaratıyor.Çocuğumuz, bilişsel olarak gelişmesinin yanisira topluluğa uyum sağlamayı, paylaşmayı, arkadaşlarıyla birlikte hareket etmeyi, tabiri caizse bir takim oyuncusu olmayı da öğreniyor.Oryantasyon sürecinden, beslenme politikasına; velilerle kurulan iletişimden okulda yapılan-öğretilen etkinliklere temalara kadar hepsi için 5 yıldız . Öğretmenlerimiz Ceren Hanım ve Fatma Hanım işini çok severek yapan donanımlı eğitmenler.Okul Müdürümüz Özlem Hanim okul öncesi eğitim konusunda tam bir profesyonel, literatürü takip ederek biz velilere de sürekli olarak bilgilerini aktarıyor.Oğlumuz Özlem Hanımı ikinci annesi olarak görüyor bazen bizden çok onu sevdiğini düşünüyoruz :) Her zaman iyi ki bu okulu tercih etmişiz diyorum.Gönül rahatlığıyla çocuklarınızı gönderebilirsiniz.

 • Bm

  Farklı bir okul görüşmesi için giderken yolumun üstündeydi ve öylesine girmiştim ama ilk görüşmem özlem hanımla oldu bu kadar içten konuşması beni cezbetmisti ve o esnada yanında 2 tane öğrencisi vardı yeni okula alisiyorlar ve sınıfa gitmek istemiyorlar benimle kalmak istiyorlar demişti dedimki eğer bir çocuk annesinin dışında başka biriyle kalmak istiyorsa demekki özlem hanım da farklı bir enerji ve sevgi var daha sonra Fatma hanımla tanıştım sesinin tonu bana çok sevecen ve anaç gelmişti ertesi gün dedim benim cocugum buraya gelmeli belki çiçeği burnunda bir öğretmeniz Şeyma hanım ama sanki uzun süredir öğretmenlik yapıyor gibi çocuklarımıza ilgisi çok iyi en önemlisi benim oğlum çok severek ve hergun bugün acaba okulda ne yapacağız diye okula gidiyor İyi ki simya ailesine katılmisiz İyiki öylesine gitmişim Şimdi ise ikinci yıl kaydimi bile yaptirdimmmmHerşey çok güzel bence

 • GD

  Gönül rahatlığı ile çocuğunuzu emanet edebilirsiniz. Biz iki dönemdir çok memnunuz. Fatma hocaya ve Özlem hocaya çok teşekkür ediyorum.

 • KC

  Okulumuzdan Öğretmenlerimizden çok memnunum duruşları Güler yüzleri ile eğitimi ile muhteşemler teşekkürlerimi sunarım.şu ana kadar olumsuz bir konu yaşamadım Okulumuzdan ve Öğretmenlerimizden o kadar güzel bir okul ki Hatta hafta sonları bile çocuğum okula gitmek istiyor o yüzden herkese tavsiye ediyorum Çok güzel bir oku.❤

 • Es

  Eksiksiz muhteşem okul.bütun velilere cok tavsiye ediyrum.Olumsuz hic bir yönü yok

 • Çd

  Okulumuz gerçekten hem eğitim hem düzen ve intizam açısından çok başarılı.Özellikle Özlem hanım ve Fatma hanım gibi değerli eğitimciler sayesinde çocuklarımızın geleceğe hazırlanmasında içimiz oldukça huzurlu ve mutluyuz.Herşey için size çok teşekkür ederiz emeklerinizi ödemeyeyiz.Çocuklar ve biz veliler size minnettarız.

 • Şç

  Okul çok güzel.ögretmenler çocuklar çok ilgileniyorlar benim oğlum okul ve ogretmeni çok seviyor ve hafta sonuda gitmek istiyor beda . Çok teşekkürler herkese ve Ozlem Hocam ve Fatma hocam Allah siza devam etsin

 • ÖU

  Eğitimden çoook memnunuz, okula girdiğimiz an bizi sevgiyle ve coşkuyla karşılayan özlem öğretmen, fatma öğretmen, şeyma ve şevval öğretmen var sabah onları gördüğümüz an enerjimiz artıyor, iyiki simya ailesindeyiz..

 • Hf

  Çocuğumuza gözü gibi bakan simya ailesi... Eğitim öğretim dört dörtlük çocuğumun her yönden geliitiğini görebiliyorum. İlgisi alakasından dolayı özlem hocama fatma hocama sonsuz teşekkürler

 • Ma

  Yabancı bir veli gözüyle Özlem ve Fatma Hanım'a ve okul yönetimine teşekkür ederim. Bugün onlara oğlumun gelecekteki eğitim yolunu cesaretle aktarabilirim çünkü küçük kızım en kısa sürede en iyi koşullarda yaratıldı ve tüm zorlukların üstesinden geldi ve biliyorum ki bu yol başarı ve refah yolu olacak. umut. Gelecek ❤❤❤❤

 • MR

  Son yılların en iyi okulu şimdi bizim anaokulunda ikinci dönemimiz benim için eğitim ve güven çok önemliydi ve okula ilk adım attığımda bizi Güler yüzü ile ve güzel enerjisi ile karşılayan Özlem hanımı görünce benim için o anda tmmdı hiç bir şekilde kızım hiç kimseye gitmeyen ve okula girmek istemeyen kızım Özlem hanımın kucağından kalkmadı ve bizimle gelmek istemedi onun o şevketini hissetmişti ve biz okula kaydımızı yaptık konuşmada sıkıntımız olmasına rağmen suan Özlem hanımın sayesinde konuşmayı sokmuş durumdayız çünkü okul dışında mesai saati olmasada kızımı görüntülü arayarak dil gelişiminde çok büyük katkısı olmuştur ve her akşam kızım onun aramasını sabırsızlıkla bekliyordu ona nasıl teşekkür edeceğimi bilmiyorum ne kadar söylesem ne kadar teşekkür etsem asla yaptığı şeylerin hakkını veremem ben gözü kapalı çocuğumu teslim ettim herkese tavsiye ederim iyiki var Özlem hanım iyiki simya koleji avcılarda güvenebileceğiniz en güvenli kurumİdaresinde Özlem hanım olduğu sürece,eksiklik olması mümkün değildir bizim için

 • Mp

  2. Okulumuz olduğu için şu konuda net olabilirim ki çocuğunuz okula mutlu gider ve çok verimli vakit geçirir öğretmenlerinden tutunda güvenliğine kadar hepsi harika insanlar gözünüz arkada kalmıyor iyiki sizinle kesişmiş yollarımız teşekkürler simya koleji ❤️

 • HA

  Kaliteli okul, kaliteli kadro, güler yüzlü insanlar.. çocuğumuzu bu okula kaydettiğimiz için çok mutluyuz

 • FJ

  Merhabalar, Simya Ailesi ile bu sene tanıştık kızımla, aile diyorum çünkü gerçekten aile gibiyiz gerek Özlem hocamız olsun, gerek Fatma hocamız olsun güler yüzlü olmaları, içten samimi davranmaları en önemlisi her bir çocuğa kendi çocuklarıymis gibi değer vermeleri bire bir ilgilenmeleri beni çok güvende hissetiriyor. Okulun hijyeni olsun, yemekleri olsun ve her gün yapılan eğitici öğretici ve bir okadar da eğlenceli aktiviteleriyle de oldukça önemli bir yere sahip bizim için. Ve iyi ki Simya ailesiyle yollarımız kesişti iyi ki kızım orada okuyor çünkü gözüm hiç bir şekilde arkada kalmıyor kızım da ben de çok mutluyuz Simya da olduğumuzdan dolayıHerşeyiyle o kadar tamam ki geliştirmesini düşündüğüm bir tarafı yok.

 • EU

  Öğretmenlerimiz cok ilgili, öğrenciler ile birebir iletisim halindeler. Surekli etkinlikler seminerler

 • SV

  Merhabalar güzel okulun güzel öğretmenleri sizin bu muhteşem sevginiz ooo sıcacık sevginiz ile benim minicik prensesim uzun yıllarca uzun yollarda yürüyecek inşallah iyiki ben sizinle tanışmışım iyiki balımı size emanet etdim ve hiç gözüm arkada kalmadan brakabiliyorum,sizin sabrınızada diyeceğim tek kelime yok kızım o kadar sabahları ağladı ve o mühteşem sevginiz kızıma dokundu ve kızım şuan kapıdan içeri girerken bana el sallıyor ve çok mutlu oluyorum iyiki simya koleji iyiki güzel öğretmenlerimiz . Bu arada Özlem hocama Fatma hocama ayrı teşekkür ediyorum bütün öğretmenlere saygılar Hiç bir düşündüğüm yanları yok on üzerinden on puan veriyorum

 • CK

  Aslına bakarsanız ilk kayıt yaptırdığımız zaman çok araştırmadan evimize yakın diye seçtik Simya'yı ama ne kadar doğru karar verdiğimizi okulda ikinci yılını geçiren oğlumuzun gelişiminden her gün tekrar tekrar görüyoruz... Teşekkürler Simya..

 • Mi

  Fatma Hocaya ve Özlem Hocaya çocuğuma her zaman ilgi ve sevgi dolu davrandıkları, sorunlarımızı hemen çözüme kavuşturdukları ve çocuğumun gelişimine maksimum faydayı sağladıkları için çok teşekkür ediyorum.

 • Bm

  Oğlumun severek geldiği ve akşam olduğunda eve gelmek istediği bir okul Özellikle özlem hanım Ve Fatma hanımin anne sıcaklığı paha biçilemez . İyiki varsınız eğitim annelerimiz iyiki simyayi tercih etmişizŞuana kadar eksik bir yanlarini görmedim

 • AU

  Merhabalar oğlum 4,5 yaşında öncesinde 3 yerde ayrı ayrı deneyimlerimiz şans eseri simya koleji ile karşılaştık öncesindeki olumsuz tecrübelerimizden dolayi çok tereddütlerimiz vardı taki okul müdürü Özlem hanım ile tanişana kadar ilk karşılanma benim için çok onemlidir çünkü canımdan bir parçamı teslim edecektim Sevgili Özlem hanım bize okadar çok yardımcı olduki zaman için de yaşamış olduğumuz bütün olumsuzlukları bize unutturdu kurumu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz Fatma hocami unutmak olmaz çocuklara bir öğretmen gibi değil Anne şefkati ile yaklaşıyor bir çocuğun ilk öğretmeni çok önemlidir gerçekten başta biraz sorunlar yaşamış olsakta her şeyde bir hayır vardır karşıma Özlem hoca ve Fatma hoca çıktığı için hem oğlum hem biz çok şanslıyız❤

 • SO

  Torunum Umay Şener simya koleji öğrencisi öğretmenlerini çok seviyor ilgi ve alakalarından ilerde ailesi olarak çok memnunuz hiçbir şekilde gözümüz arkada kalmadan emanet edebileceğimiz bir kurum benim kuzum yaklaşık 5 ay kadar farklı bir okula gitti çok sosyal bir çocuk olmasına rağmen okulda birtakım sorunlarla karşılaştık içine kapanık bir çocuk olmaya başladı tırnak yemeye başladı tavsiye üzerine simya koleji'ne gittik bu kararımız dan hiç pişman olmadık iyi ki sizler de tanışmışız çok teşekkürler kendim ve ailem adına umarım bu çizginizi hiç bozmaz sınız

 • Ty

  Değerli Özlem hanıma ve biricik öğretmenimiz Fatma ogretmenimize ilgilerinden ve samimiyetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Evladıma öncelikle bir Anne şefkatiyle bakan ve öğrenmesi gereken bütün bilgileri itina ile ogretmektedirler .Anaokulu ilk okul öncesi için çok önemli biz veliler için ve doğru yerde olmaktan çok mutluyuz .

 • DE

  Son derece ilgili cocukla ve velisiyle iletişimi kuvvetli bir okul istediğimiz zaman her konuda öğretmenimize kolaylıkla ulaşıyoruz ve elinden gelen her konuda bize yardımcı oluyor ilginiz için teşekkürler Simya koleji

 • EK

  Öğretmenlerimizden ve okul yönetiminden memnunuz. Veliler çocuklarını gönül rahatlığı ile yazdırabilir.

 • Ck

  Okuldan çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Etkinliklerinden çok memnun kaldım.

 • UE

  Kapıdaki güvenlik görevlisinden başlayarak güleryüzlü profesyonel bir ekip.Oğlumun sınıf öğretmeni ve diğer öğretmenler işinin ehliYok

 • LK

  Oğlumun Eğitim-öğretim yılında okul öncesi döneminde Avcılar simya kolejinde bu yılda Fatma hocamla devam etmesi beni birkez daha mutlu etti. Canım Fatma hocam sorumluluk sahibi,çocuklarlaa ilgili,sorunlarımızı hemen çözüme kavuşturabilen,sevgi dolu,şevkatli oğlumun gelişiminde büyük katkı sağladığınız için size çok teşekkür ediyorum.

 • TM

  Çocuğumuz anasınıfına gidiyor hergün mutlu bir şekilde sevinçle gidiyor her şekilde öğretmenlerinden okul içi dışı ilgilerinden çok mennunuz uzun soluklu öğrenim yıllarında beraber olabilmek temennimiz biz ailecek mutluyuz öncelik evladımız o daha istekli

 • TM

  Çocuğumuz anasınıfına gidiyor hergün mutlu bir şekilde sevinçle gidiyor her şekilde öğretmenlerinden okul içi dışı ilgilerinden çok mennunuz uzun soluklu öğrenim yıllarında beraber olabilmek temennimiz biz ailecek mutluyuz öncelik evladımız o daha istekli

 • it

  Mukemmmelllll kesinlikle tavsiye ederim guler yuzlu ve cok samimi ogretmenleri

 • Ms

  Öncelikle okulumuz dan çok memnunuz ve bize ve çocuğumuza çok büyük değişiklikler gördük etkinliklerin ayrı bi özenli ve geregin den fazla güzel ve eğlenceli

 • SV

  İyiki simyayı tanımışım iyiki kızım orda eğitim alıyor iyiki simya teşekkür ederim Hiçbir gelişdırmesi gereken yeri yok 10 üzerinde 10 veriyorum

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Avcılar Simya Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulu İletişim Bilgileri

Gümüşpala Mahallesi, Mican Sokak, No:3, Avcılar / İstanbul
0 212 963 2087
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum