fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Simya Koleji

Simya Koleji hakkındaki tüm bilgilere ulaşarak okula kayıt fırsatlarını kaçırmayın. Simya Koleji eğitim imkanlarına rahatlıkla ulaşın.

Simya Koleji İle İletişime Geç

Başarılı

Bilgileriniz başarılı bir şekilde alındı. En kısa sürede okul.com.tr sizinle iletişime geçecek.

Kullanıcı sözleşmesi ve pazarlama iznini okudum ve kabul ediyorum.

Anaokulları

Simya Koleji Anaokullar

Simya Koleji anaokullarını inceleyin.

İNCELE
İlkokullar

Simya Koleji İlkokullar

Simya Koleji ilkokullarını inceleyin.

İNCELE
Ortaokullar

Simya Koleji Ortaokullar

Simya Koleji ortaokullarını inceleyin.

İNCELE
Liseler

Simya Koleji Liseler

Simya Koleji liselerini inceleyin.

İNCELE

Simya Koleji Hakkında

  • Simya Koleji'nde Eğitim
  • Simya Koleji Tanıtım Filmi

1994 senesinden beri eğitim öğretim hayatına devam eden Simya Koleji, eğitime getirdiği yeni bakış açılarıyla kısa zamanda tercih edilen bir kurum haline gelmiştir. İstanbul'dan Gaziantep'e kadar 46 kampüs ve 128 okul; 61 kurs merkezi ile eğitim hayatını sürdürmektedir. Öğrencilerin bireysel potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak ve birer dünya insanı yetiştirmek misyonu ve evrensel standartlarda Türkiye'nin en iyi okulu olmak vizyonuyla hareket etmektedir. Bu misyon ve vizyon ışığında kendisini her gün geliştirerek ve eğitim başarılarının üzerine koyarak eğitim hayatına devam etmektedir.

Simya Koleji eğitim hayatını anaokulundan liseye kadar bütün bir yapı içerisinde kendi bünyesinde sürdürmekte ve bu bünyede öğrenciler için gerekebilecek her şeyi barındırmaktadırlar. Teknolojik imkanlarla donatılmış sınıflar, öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilmiş eğitim sistemleri ve alanında eğitimini tamamlamış akademik kadrosuyla öğrencilere nitelikli eğitim sunmaktadır. Simya Koleji, Simya Eğitim Kurumları, Simya Yayınları gibi kendi adıyla sahip olduğu markalarla eğitimi kolej bünyesinin yanında yayıncılık ve etüt/kurs merkezleri alanında da hizmet vermektedir. Böylece eğitimin her alanındaki tecrübesiyle öğrencilerine tam donanımlı bir eğitim fırsatı sunmaktadır. 

Simya Koleji üniversiteye geçişe kadar olan her bir kademede öğrencilerin bilgi birikimlerini artırarak ilerlemekte ve böylelikle öğrencileri yetkin bireyler olarak yetiştirmektedir. Bu yetkinliğin sadece akademik başarıyla sağlanamayacağının farkında olarak öğrencilerinin sportif ve sanatsal alanlarda gelişmeleri için de çaba sarf etmektedir. Çeşitli projelerle öğrenciler akademik alanda olduğu kadar sosyal alanda da yetkinleştirilmekte ve yetiştirilmektedir. Böylelikle Simya Koleji'nden mezun olan öğrenciler hayata her anlamda hazır bir biçimde mezun olmaktadır. 


Simya Koleji Anaokulu

Lütfen Bekleyin

Simya Koleji İlkokul

Lütfen Bekleyin

Simya Koleji Ortaokul

Lütfen Bekleyin

Simya Koleji Lise

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum