fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Simya Koleji

Simya Koleji hakkındaki tüm bilgilere ulaşarak okula kayıt fırsatlarını kaçırmayın. Simya Koleji eğitim imkanlarına rahatlıkla ulaşın.

Simya Koleji'nde Eğitim

Simya Koleji İstanbul ve Ankara başta olmak üzere Türkiye genelinde birçok şehirde eğitim vermekte olan özel bir eğitim kurumudur. Kurum İstanbul'dan Gaziantep'e kadar 46 kampüs ve 128 okul; 61 kurs merkezi ile eğitim hayatını sürdürmektedir. 1994 senesinden beri eğitim öğretim hayatına devam eden kurum, eğitime getirdiği yeni bakış açılarıyla kısa zamanda tercih edilen bir kurum haline gelmiştir. Öğrencilerin bireysel potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak ve birer dünya insanı yetiştirmek misyonu ve küresel ölçekte de Türkiye'nin en iyi okulu olmak vizyonuyla hareket etmektedir. Bu misyon ve vizyon ışığında kendisini her gün geliştirerek ve eğitim başarılarının üzerine koyarak eğitim hayatına devam etmektedir.


Simya Koleji eğitim çalışmalarını okul öncesi kademeden itibaren lise kademesine kadar sürdürmektedir. Lise kademesinde ise anadolu lisesi türünde eğitim vermektedir. Bünyesinde barındırdığı her kademede, öğrencilerine ihtiyaç duyabilecekleri her şeyi sağlamayı amaçlamaktadır. Bu nedenle kurum içerisindeki fiziksel imkanlardan kurumun akademik kadrosuna kadar her bir bileşen öğrencilerin maksimum faydasını gözetecek şekilde oluşturulmaktadır.


Simya Okulları her bir kampüsünde öğrencilerine bir eğitim alanından ziyade bir yaşam alanı sunmayı amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurum içerisinde öğrencilerin ihtiyaç duyabilecekleri her şey öğrencilere sağlanmaktadır. Teknolojik imkanlarla donatılmış sınıflar, kapalı ve açık spor alanları, çok amaçlı konferans salonları, bilgisayar ve fen laboratuvarları, donanımlı kütüphaneler öğrencilere sağlanan imkanlardan bazılarıdır.


Simya Eğitim Kurumları öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına göre çeşitlendirilmiş eğitim sistemleri ve alanında uzman, gerekli eğitimlerini tamamlamış olan akademik kadrosuyla öğrencilere nitelikli eğitim sunmaktadır. Simya Koleji markası dışında; Simya Eğitim Kurumları, Simya Yayınları gibi kendi adıyla sahip olduğu eğitimin çeşitli alanlarına hizmet veren markalarla kolej bünyesinin yanında yayıncılık ve etüt/kurs merkezleri alanında da hizmet vermektedir. Böylece eğitimin her alanında sahip olduğu tecrübesiyle öğrencilerine tam donanımlı bir eğitim fırsatı sunmaktadır.


Simya Koleji üniversiteye geçişe kadar olan her bir kademede öğrencilerin bilgi birikimlerini artırarak ilerlemekte ve böylelikle öğrencilerini her anlamda yetkin bireyler olarak yetiştirmektedir. Bu yetkinliğin sadece akademik başarıyla sağlanamayacağının farkında olarak öğrencilerinin sportif ve sanatsal alanlarda gelişmeleri için de çaba sarf etmektedir. Çeşitli projelerle öğrenciler akademik alanda olduğu kadar sosyal alanda da yetkinleştirilmekte ve geliştirilmektedir. Böylelikle Simya Koleji'nden mezun olan öğrenciler hayata her anlamda hazır, sosyal ve akademik becerilere sahip bir biçimde mezun olmaktadır.

Simya Koleji Tanıtım Filmi
Simya Koleji İndirimleri
Simya Koleji Yorumları
Devamını Gör
Simya Koleji'nde Eğitim
Simya Koleji Tanıtım Filmi
Simya Koleji Galeriler
Simya Koleji Yorumları

Simya Koleji Kampüsleri

Simya Koleji kampüsleri bilgilerine ulaşın.

Simya Koleji Avcılar Kampüsü
İstanbul / Avcılar
comment-icon 109 Yorum announcement-icon 1 Duyuru
Özel Avcılar Simya Koleji Anadolu Lisesi, Bilinçli aileler tercih edecekleri okullardan, nitelikli eğiti...
Avcılar Simya Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulu Kampüsü
İstanbul / Avcılar
comment-icon 112 Yorum announcement-icon 1 Duyuru
Özel Avcılar Simya Koleji Çocuk Üniversitesi Anaokulu, aktif eğitim anlayışı ile öğrenme süreçlerinde yenilikçi ve yara...
Kocaeli Simya Koleji Körfez Kampüsü
Kocaeli / Körfez
comment-icon 0 Yorum announcement-icon 0 Duyuru
Özel Kocaeli Simya Koleji Ortaokulu, öğrencilerine verdiği çok yönlü eğitimle ön plana çıkmaktadır. Kurum, öğrencilerini...
Nilüfer Simya Koleji Anadolu Lisesi Kampüsü
Bursa / Nilüfer
comment-icon 10 Yorum announcement-icon 1 Duyuru
Özel Bursa Simya Koleji Anadolu Lisesi, 25 yıllık tecrübesiyle; topluma ve çevreye karşı duyarlı, başarılı, ‘iyi insanl...
Daha Fazla Kampüs Görüntüle

Simya Koleji için tüm kampüslerine tek numara üzerinden ulaşım sağlayın!

Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum