fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Onaylanmış Okul Profili
Özel Badem Şekeri Kindergarten Anaokulu

Özel Badem Şekeri Kindergarten Anaokulu

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 1-6
Psikolojik Danışman: Var
Okul Saatleri:
Tam gün: 09:00/18:00

Özel Badem Şekeri Kindergarten Anaokulu Hakkında

Özel Badem Şekeri Kindergarten Anaokulu, 1 ve 6 yaş aralığındaki öğrencilere hizmet vermektedir. Kurum, oyun grubu hizmetiyle küçük yaştaki öğrencilerin sosyalleşebileceği ortamlar oluşturmaktadır. Okul, öğrencilerinin karakterler gelişimlerine katkıda bulunacak aktiviteler düzenlenmektedir. Görsel sanatlar, dekoratif sanatlar ve el sanatları aktiviteleriyle öğrencilerin el ve göz koordinasyonları geliştirilmektedir. Tiyatro, drama ve sinema aktiviteleriyle de öğrencilerin estetik bakış açısı sahibi olmaları hedeflenmektedir. Kurumda bunların yanı sıra ekoloji faaliyetleri yapılmaktadır. Bu aktivitelerle öğrencilerin doğayla iç içe olması ve üzerinde yaşadıkları dünya hakkında bilgi sahibi olmaları sağlanmaktadır.
Özel Badem Şekeri Kindergarten Anaokulu, yabancı dil eğitimine verdiği önemle dikkat çekmektedir. Kurumda yabancı uyruklu öğretmenler eşliğinde erken yaşta İngilizce ve Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Böylece öğrencilerin ilkokula geçtiklerinde birden fazla dili etkin olarak konuşmaları sağlanmaktadır. Kurumun yabancı dil kulübü de öğrencilerin aldığı eğitimi çeşitlendirecek aktivitelere ev sahipliği etmektedir. Öğrenciler düzenlenen aktiviteler sırasında eğlenerek öğrenmekte ve öğrendikleri bilgiler kalıcı hale gelmektedir.
Özel Badem Şekeri Kindergarten Anaokulu, sahip olduğu fiziksel imkanlarla ön plana çıkmaktadır. Kurumda bulunan bahçe, oyun alanı ve spor alanı sayesinde öğrenciler fiziksel gelişimlerine katkıda bulunan eğlenceli oyunlar oynamaktadır. Okulun müzik odası, sanat atölyesi ve mutfak atölyesi sayesinde de öğrenciler yaratıcılıklarını ortaya koyabilecek alanlar bulmaktadır.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Badem Şekeri Kindergarten Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Bülbül Cad. Badem 14 Villaları No:1 Başakşehir/istanbul
0 212 963 2079
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum