fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana
Doğrulanmış Profil
Özel Bahçekent Beyaz Bulut Anaokulu

Özel Bahçekent Beyaz Bulut Anaokulu verified

Okulu Paylaş!
  • whatsapp share
  • twitter share
  • facebook share
  • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 2-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16

Özel Bahçekent Beyaz Bulut Anaokulu Hakkında

Özel Bahçekent Beyaz Bulut Anaokulu, özgün eğitim modelleri ile öğrencilerin okul öncesindeki eğitim ihtiyacını çok yönlü faaliyetlerle kazandırmaktadır. Başakşehir'de bulunan özel anaokulunun misyonu, öğrencilerin eğitim ile tanışacağı ilk seviyelerde onların kaliteli ve doğru bir eğitim almaları doğrultusunda olmaktadır. Kurum, eğitim alanındaki gelişmeleri yakından takip ederek küçük yaştaki öğrencilerin ayrıcalıklı bir öğrenim ortamında bulunmalarını amaçlamaktadır. Değişen ve gelişen bilim ve eğitim metotlarını uygulayabilecek donanıma sahip olan kurumda görev alan eğitmenler özenle seçilmektedir. Branşlarında donanımlı bireylerden oluşan öğretmen kadrosu ile küçük yaştaki öğrencilerin sorularına en doğru yanıtları verebilmek esas amaçlardan birisidir. Özel Bahçekent Beyaz Bulut Anaokulu'nda eğitim aylık olarak planlanmaktadır. Öğrencilerin 1 ay süresince alacağı eğitim ve öğreneceği kavramlar branşlarında donanımlı eğitmenlerce belirlenmektedir. Öğrencilerin göreceği eğitim, yapılacak etkinlikler, şiirler, aktiviteler, projeler, şarkılar vb. tüm programlar bir ay öncesinden belirlenerek programlı bir edinim çalışması uygulanmaktadır.
Özel Bahçekent Beyaz Bulut Anaokulu eğitimi, İngilizce ve Türkçe olarak sürdürmektedir. Öğrencilerin dil gelişiminde de etkin bir biçimde yardımcı olan özel anaokulu, hazırladığı eğitim bültenlerini hem Türkçe hem de İngilizce olarak yayınlamaktadır. Beyaz Bulut Anaokulu'nda İngilizce dil eğitimi kodlama yöntemi dedikleri kalıcı zihinsel kodlama metotları ile sürdürülmektedir. Dil eğitimindeki amaç, öğrencilere dil bilgisini en etkili yöntemle kazandırmaktır. Özel anaokulu, öğrencilerin yabancı dili, Türkçe tercümesi ile değil direkt olarak anlama teknikleri ile öğrenmektedir.

Duyurular ve Etkinlikler

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçekent Beyaz Bulut Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 2. Kısım Mahallesi, Bahçekent Flora Sitesi Dükkanları, A02 Blok, No:1-2, Başakşehir / İstanbul
0 212 963 2071
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum