fb
İstanbul Ankara İzmir Antalya Bursa Kocaeli Adana

Lütfen Bekleyin...

Doğrulanmış Profil
Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu

Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu

Okulu Paylaş!
 • whatsapp share
 • twitter share
 • facebook share
 • mail share

Genel Bilgiler

Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 16
Okul Saatleri:
Tam gün: 07:00/18:00

Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu Hakkında

Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu’nun eğitim yaşı aralığı 3-6 yaş grubu olup okulda çocukların oyun oynamak ve fiziki aktivitelerini yerine getirebilmek için her türlü teçhizat bulunmaktadır.
Okulun güvenlik, servis ve yaz okulu hizmetleri bulunuyor. Anaokulu İstanbul ilinin Başakşehir bölgesinde yer alıyor. Okula fiziki imkânların yerine getirilebilmesi açısından bir adet yemekhane, bir bahçe, bir havuz ve bir oyun alanı mevcuttur. Okulun sınıfları son derece ferah ve aydınlık. Okul iki katlı bir binadan oluşuyor. Bina önünde bir adet güvenlik kabini mevut. Okul hizmetleri güvenlik, servis ve yaz okulu hizmetleri olarak üç adettir. Yabancı dil olarak İngilizce tercih edilmiş olup, İngilizce dersleri görsel aktiviteler ile güçlendirilmektedir. Özel
Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu'nda jimnastik ve yüzme olmak üzere iki adet spor eğitimi mevcuttur. Okulun çatı kısmı spor için ayrılmış bölüm olup, bu bölgede spor teçhizatları ve bir adet trambolin bulunmaktadır. Okul bahçesi okulun arka tarafında yer alıyor. Çimlerle kaplı okul bahçesi oldukça geniş bir alan. Sanatsal aktivite olarak görsel sanatlar tercih edilmiş olup, satranç ve müzik olmak üzere iki adet kulüp kurulmuştur. Okulda faaliyet zamanlarında faaliyet masaları yan yana dizilerek karşılıklı iki çocuğun oturacağı şekilde dizayn edilmiştir.
Okul öncesi matematik dersleri için yerde üzerinde sayıların olduğu mavi bir halı ve etrafına çocukların oturabilmeleri için minderler yer alıyor. Okul bahçesinin bir kısmında park oyuncakları mevcut. Serbest zaman etkinliklerinde çocuklar burada vakit geçirebiliyor. Sınıf içerisinde bir adet duvardan duvara kitaplık bulunuyor. Renkli kitapların yer aldığı kitaplık sayesinde çocuklara kitap okuma saatleri düzenleniyor. Branş derslerinin işleneceği saatlerde faaliyet masaları birerli ders düzeni aldırılıyor. Okul girişinde her bir çocuk için ayrılmış dolaplar mevcut. Bu dolaplar çocukların faaliyet malzemelerini ve dışarı ayakkabılarını koymak için ayarlanmış. Okul iç ve dışında temizliğe son derece büyük önem veriliyor. Beslenme saatleri öğlen ve ikindi kahvaltısı olmak üzere iki adet olup aralarda ara öğün yemeği verilmektedir.
Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu'nda gün içerisinde çocuklarla birlikte futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi, fotoğrafçılık, satranç, yüzme, seramik, hentbol, dekoratif sanatlar, müzik, modern dans, drama, görsel sanatlar, tiyatro, ebru, gezi, koro, jimnastik, atletizm, ekoloji, halk oyunları, dans, el sanatları ve beden eğitimi aktiviteleri yapılmaktadır. Ayrıca okulda yaz okulu programı da bulunmaktadır.

Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu ortalama sınıf mevcutları kaçtır?
  16
 • Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu hangi saatlerde hizmet veriyor?
  Tam gün eğitim saatleri 07:00 - 18:00 şeklindedir.
 • Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu hangi yabancı dil imkanlarını sunuyor?
  Kurumda İngilizce dil eğitimi verilmektedir.
 • Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu yaş aralığı nedir?
  3-6
 • Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu yaz okulu hizmeti sunuyor mu?
  Kurumda yaz okulu hizmeti bulunmaktadır.
 • Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu psikolojik danışman bulunduruyor mu?
  Kurumda psikolojik danışman bulunmaktadır.

Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu Yorumları (6)

 • DS

  Ferah oyun odaları taze yemekleri zaten olması gerektiği gibi. Ama doğa üstüne koyarak çok iyi imkanlar da sunuyorlar çocuklara eğitimin yanında.

 • TA

  İlgilenen ailelere tavsiye edebileceğimiz bir okul. Zaten Doğa bu konuda başarısını ispatlamış. Çocukların eğlenerek vakit geçirmesinin yanında onlara çok şey katıyorlar.

 • Deneyimli bir kadrosu var. Her personeli çocuklara çok sıcak davranıyor. Zaten okulun imkanları çok fazla. Yapılan etkinlikler eğitim hayatına bence çok iyi hazırlıyor.

 • CT

  Doğa kalitesi çok güzel bir konumda yer almış. Çok huzurlu bir ortamları var gerçekten.Ayrıca çocukların dengeli ve doğal beslenmesi ve bulunduğu ortamın temiz olması gerekir. Bunu başarıyorlar.

 • RE

  Evimizin yakınında Doğa gibi bir okul varken bu fırsatı kaçırmadık. Biz çok memnunuz. Öğretmenlerin deneyimi çocuklarla ilgilsi ve geilişime katkıları büyük.

 • Veli

  Anaokulu arayışımız boyunca titiz bir araştırma sonucu tercih ettik burayı. Kampüs olarak bağımsız bir yer bahçeşehir anaokulu. Bunun da avantajları var tabii. Ayrıca doğanın eğitim sistemi de olunca tadından yenmeyen bir anaokulu olmuş gerçekten.

icon Senin Yorumun
icon

Bu okul hakkındaki yorumunu çok merak ediyoruz!

Bu okul ile ilgili tecrübelerini yazarak
çocuklarını bu okula yazdırmak isteyen velilerin karar sürecine yardımcı
olabilirsin.

Özel Bahçeşehir Doğa Anaokulu İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Çoruh Sok. Berit 4 - Villa 5 Başakşehir / İstanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Harita
Lütfen Bekleyin

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum