fb
Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Anaokulu

Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Anaokulu

0 212 963 2075
Okulu Paylaş!
 • twitter share
 • facebook share
 • google+ share
 • mail share
Yaş Aralığı: 3-6
Psikolojik Danışman: Var
Sınıf Mevcudu: 20
Okul Saatleri:
Tam gün: 00:00/00:00

Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Anaokulu’nun eğitim yaşı aralığı 3-6 yaş grubu olup okulda çocukların oyun oynamak ve fiziki aktivitelerini yerine getirebilmek için her türlü teçhizat bulunmaktadır. Okulun güvenlik, servis ve yaz okulu hizmetleri bulunuyor. Anaokulu İstanbul ilinin Başakşehir bölgesinde yer alıyor. Okula fiziki imkânların yerine getirilebilmesi açısından bir adet yemekhane, bir bahçe, bir havuz ve bir oyun alanı mevcuttur. Okulun sınıfları son derece ferah ve aydınlık. Okul iki katlı bir binadan oluşuyor. Bina önünde bir adet güvenlik kabini mevut. Okul hizmetleri güvenlik, servis ve yaz okulu hizmetleri olarak üç adettir. Yabancı dil olarak İngilizce tercih edilmiş olup, İngilizce dersleri görsel aktiviteler ile güçlendirilmektedir. Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Anaokulu 'nda jimnastik ve yüzme olmak üzere iki adet spor eğitimi mevcuttur. Okulun çatı kısmı spor için ayrılmış bölüm olup, bu bölgede spor teçhizatları ve bir adet trambolin bulunmaktadır. Okul bahçesi okulun arka tarafında yer alıyor. Çimlerle kaplı okul bahçesi oldukça geniş bir alan. Sanatsal aktivite olarak görsel sanatlar tercih edilmiş olup, satranç ve müzik olmak üzere iki adet kulüp kurulmuştur. Okulda faaliyet zamanlarında faaliyet masaları yan yana dizilerek karşılıklı iki çocuğun oturacağı şekilde dizayn edilmiştir. Okul öncesi matematik dersleri için yerde üzerinde sayıların olduğu mavi bir halı ve etrafına çocukların oturabilmeleri için minderler yer alıyor. Okul bahçesinin bir kısmında park oyuncakları mevcut. Serbest zaman etkinliklerinde çocuklar burada vakit geçirebiliyor. Sınıf içerisinde bir adet duvardan duvara kitaplık bulunuyor. Renkli kitapların yer aldığı kitaplık sayesinde çocuklara kitap okuma saatleri düzenleniyor. Branş derslerinin işleneceği saatlerde faaliyet masaları birerli ders düzeni aldırılıyor. Okul girişinde her bir çocuk için ayrılmış dolaplar mevcut. Bu dolaplar çocukların faaliyet malzemelerini ve dışarı ayakkabılarını koymak için ayarlanmış. Okul iç ve dışında temizliğe son derece büyük önem veriliyor. Beslenme saatleri öğlen ve ikindi kahvaltısı olmak üzere iki adet olup aralarda ara öğün yemeği verilmektedir. Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Anaokulu 'nda gün içerisinde çocuklarla birlikte futbol, voleybol, basketbol, masa tenisi, fotoğrafçılık, satranç, yüzme, seramik, hentbol, dekoratif sanatlar, müzik, modern dans, drama, görsel sanatlar, tiyatro, ebru, gezi, koro, jimnastik, atletizm,ekoloji, halk oyunları, dans, el sanatları ve beden eğitimi aktiviteleri yapılmaktadır.Ayrıca okulda yaz okulu programı da bulunmaktadır.

Fiziksel İmkanlar

Uyku Odası
Yemekhane
Havuz
Konferans Salonu
Laboratuvar
Sanat Atölyesi
Müzik Odası
Oyun Alanı
Revir
Bahçe
Akıllı Tahta
Mutfak Atölyesi

Hizmetler

Güvenlik
Rehberlik
Yaz Okulu
Servis
Organik Beslenme
Oyun Grubu

Dil Olanakları

İngilizce

Sportif

Jimnastik
Yüzme
Beden Eğitimi

Sanatsal

Dekoratif Sanatlar
Modern Dans
Drama
Görsel Sanatlar
Tiyatro
Koro
Halk Oyunları
Dans
El Sanatları
Orff
Ebru
Gitar

Kulüpler

Satranç
Müzik Kulübü
Gezi Kulübü
Bilişim Kulübü
Ekoloji
Akıl ve Zeka Oyunları
Robotik ve Kodlama
Yabancı Dil Kulübü

Yorumlar

 • D. S.

  Ferah oyun odaları taze yemekleri zaten olması gerektiği gibi. Ama doğa üstüne koyarak çok iyi imkanlar da sunuyorlar çocuklara eğitimin yanında.

 • T. A.

  İlgilenen ailelere tavsiye edebileceğimiz bir okul. Zaten Doğa bu konuda başarısını ispatlamış. Çocukların eğlenerek vakit geçirmesinin yanında onlara çok şey katıyorlar.

 • Z. Ç.

  Deneyimli bir kadrosu var. Her personeli çocuklara çok sıcak davranıyor. Zaten okulun imkanları çok fazla. Yapılan etkinlikler eğitim hayatına bence çok iyi hazırlıyor.

 • C. T.

  Doğa kalitesi çok güzel bir konumda yer almış. Çok huzurlu bir ortamları var gerçekten.Ayrıca çocukların dengeli ve doğal beslenmesi ve bulunduğu ortamın temiz olması gerekir. Bunu başarıyorlar.

 • R. E.

  Evimizin yakınında Doğa gibi bir okul varken bu fırsatı kaçırmadık. Biz çok memnunuz. Öğretmenlerin deneyimi çocuklarla ilgilsi ve geilişime katkıları büyük.

 • Veli

  Anaokulu arayışımız boyunca titiz bir araştırma sonucu tercih ettik burayı. Kampüs olarak bağımsız bir yer bahçeşehir anaokulu. Bunun da avantajları var tabii. Ayrıca doğanın eğitim sistemi de olunca tadından yenmeyen bir anaokulu olmuş gerçekten.

"Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Anaokulu" Hakkında Yorum Yap

Ad Soyad *
Okulla ilgili olumlu bulduğun yanlar:
Okulla ilgili olumsuz bulduğun yanlar:

Özel Bahçeşehir Doğa Koleji Anaokulu İletişim Bilgileri

Süzer Bulvari 3.cadde Kc Villa Ao6 Bahçeşehir-Başakşehir/istanbul
0 212 963 2075
Okul Hemen Sizi Arasın!
Fiyat bilgileri, erken kayıt avantajları, randevu talepleri ve sorularınız için formu ücretsiz doldurun. Okul sizi hemen arasın.

Aradığınız Okul ile Hemen Ücretsiz İletişime Geçin!
Sizi arayalım.

Okul Seçerken
Yardıma mı İhtiyacınız Var?
Hemen Arayın!

0212 963 08 28
Bölgede Öne Çıkan Okullar
Özel Esmahatun Anaokulu Özel Okul
Özel Esmahatun Anaokulu

İki evladımda Esma hatun anaokulunda okudular tüm hocalarımıza yürekten teşekkür ediyorum okul öncesi eğitimin ne kadar...

Özel Harikalar Diyarı Vadi Anaokulu Özel Okul
Özel Harikalar Diyarı Vadi Anaokulu

Okulda her ayrıntı çocuklar için düşünülmüş bahçesiyle okulun içindeki mobilyalarla. Öğretmenler ilgili ve çocuklar içi...

Özel Tarçından Maviye Anaokulu Özel Okul
Özel Tarçından Maviye Anaokulu

Okulu gezdiğimizde binanın tamamen yenilenmiş olduğunu ve çocuklara göre tasarlanmış olduğunu gördük. Bahçesi çok geniş,...

Üye Girişi

Şifremi Unuttum

veya

Facebook İle Giriş Yap Üye Ol | Kurumsal Giriş

Üye Ol

veya

Facebook İle Üye Ol Üye Girişi | Okul Kayıt | Şifremi Unuttum